Выезд из Украины.

Я о процессе. Вы даёте путь или перевозите сами?
С парковки АТБ если не алкаш то переплывешь Тысу за 2 мин , ну и низкий забор с колючей проволкой с ковриком перелезть !
 
І знов жодних відгуків))))))))))))))))))))
ТАкі справи тихо робляться, а не з рекламною компанією . Є гарант на форумі.
Мій знайомий звернувся , виїхав. Навіщо йому тут писати про це ?
Як діти, чесне слово
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ребята , у кого есть гражданство РФ и квартира в Киеве , знаете таких победителей ? Плачу по 200$ за каждого такого персонажа !
Знаю 100 таких, за 20 000 тисяч $ можу написати ФІО
 
Так, давайте ще раз тезисно
1. Я і не розглядаю виїзд, це образно.
2. Я не бачив жодного відгуку (наголошую) до сьогоднішнього дня. Видавати припущення як факт що тобі здається що я вже бачив, недоречно.
3. Виходячи з пункту 2, я вже бачив якісь скріни, най буде. Тому я не вважаю це мутним, хоча можна було б попрацювати над оформленням і це б точно викликало більше довіри.
Мутно це не завжди рівнозначно кидалі чи типу того. Мутно, це незрозуміло, непрозоро.

Окей?)
Було б натхнення зробити оформлення, одразу би зробила. А зараз немає на це ентузіазму, бажання та наміру, тому маємо що маємо.
Так само як і кожному розжовувати дрібниці і намагатися пояснити те що й так вказано в тексті.
Тому, як є, с головою вистачить.
Бо цю тему можна було створити ще в перший день реєстрації на форумі, або взагалі до того як форум реінкарнувався. Всі люблять розказувати як і що треба, та самі не роблять і 1 /10 від цього, хоча мають на це час. Сподіваюсь ми знайшли порозуміння і нам з тобою не доведеться повертатись до цих питань і пояснень. Буду вдячна якщо почуєш мене.
 
Зачем выезжать ребята? Рубите бабки здесь)
 
С парковки АТБ если не алкаш то переплывешь Тысу за 2 мин , ну и низкий забор с колючей проволкой с ковриком перелезть !
Вчера гулял видос где штрих за 1 минуту переплыл:D Сейчас основная проблема - добраться до Тисы, а не переплыть, так как дохуя блок-постов и тцк на каждом шагу и в каждом населённом пунтке.
А я вышел на Румынию, через горы, бесплатно. Высоко поднимались, на нашем участке забора не встретили, только столбики.

ТАкі справи тихо робляться, а не з рекламною компанією
Ха ха) Ютуб и тг забиты рассказами про успешные переходы) А вот про неуспешные люди рассказывать не хотят, иногда уже даже не могут - учебка забирает много времени;):D
 
Вчера гулял видос где штрих за 1 минуту переплыл:D Сейчас основная проблема - добраться до Тисы, а не переплыть, так как дохуя блок-постов и тцк на каждом шагу и в каждом населённом пунтке.
А я вышел на Румынию, через горы, бесплатно. Высоко поднимались, на нашем участке забора не встретили, только столбики.


Ха ха) Ютуб и тг забиты рассказами про успешные переходы) А вот про неуспешные люди рассказывать не хотят, иногда уже даже не могут - учебка забирает много времени;):D
І що, на ютубі говорять, через кого переходили, яким чином, кому платили ?
 
І що, на ютубі говорять, через кого переходили, яким чином, кому платили ?
Куча народа переходит бесплатно, какой платить)) Рассказывают о процессе, что брали в путь, с какими трудностями сталкивались (дроны, заборы, погранцы). Конкретные точки маршрутов в рассказах обычно запикиваются сознательно, типа от погранцов шифруются. Но погранцы и так вкурсе о тех маршрутах)) Та и из рассказов можно примерно понять, где человек шёл. Румыния и Словакиня нынче рулят. Я ебу какая Молдавия))
Ладно, успехов пацаны, сьёбуйте с этого гадюшника)
 
Було б натхнення зробити оформлення, одразу би зробила. А зараз немає на це ентузіазму, бажання та наміру, тому маємо що маємо.
Так само як і кожному розжовувати дрібниці і намагатися пояснити те що й так вказано в тексті.
Тому, як є, с головою вистачить.
Бо цю тему можна було створити ще в перший день реєстрації на форумі, або взагалі до того як форум реінкарнувався. Всі люблять розказувати як і що треба, та самі не роблять і 1 /10 від цього, хоча мають на це час. Сподіваюсь ми знайшли порозуміння і нам з тобою не доведеться повертатись до цих питань і пояснень. Буду вдячна якщо почуєш мене.
Якщо відкинути ємоційний фон, то це все лише фідбек рандомно глядача.)

Складно прям одразу про "порозуміння" казати, але і я сподіваюсь що принаймні негативу не будемо створювати один одному)
 
Куча народа переходит бесплатно, какой платить)) Рассказывают о процессе, что брали в путь, с какими трудностями сталкивались (дроны, заборы, погранцы). Конкретные точки маршрутов в рассказах обычно запикиваются сознательно, типа от погранцов шифруются. Но погранцы и так вкурсе о тех маршрутах)) Та и из рассказов можно примерно понять, где человек шёл. Румыния и Словакиня нынче рулят. Я ебу какая Молдавия))
Ладно, успехов пацаны, сьёбуйте с этого гадюшника)
Я таке не дивлюся
 
ТАкі справи тихо робляться, а не з рекламною компанією . Є гарант на форумі.
Мій знайомий звернувся , виїхав. Навіщо йому тут писати про це ?
Як діти, чесне слово
Повідомлення об'єднано автоматично:


Знаю 100 таких, за 20 000 тисяч $ можу написати ФІО
Как подержишь в руках 20к зелени , отпиши плз ! А то работа без отзывов :D
 
Как подержишь в руках 20к зелени , отпиши плз ! А то работа без отзывов :D
Типу 20 тисяч, це такі великі гроші. Це і на взятку на будівництві не хватить
Але для тебе це якась сума, аж смішно
 

Вкладення

  • Screenshot_20240413-124357_Viber.jpg
    Screenshot_20240413-124357_Viber.jpg
    58.6 КБ · Перегляди: 27
Дякуючи військовим, ти живий, а ти пишеш, що ти їх пиздити хочеш. Тебе можна поставити в один ряд з свинособаками
Я тобі за ТЦК пишу … Це різні речі , я тебе підійде 5 лобів і відпиздить я подивлюсь на твою думку ! Бажаю ще раз гарного дня! Ти сьогодні не з тої ноги встав видно …
 
Вот, если бы ещё и до границы довозили, так, чтобы людоловы не видели и не доёбывались, был бы топчик :unsure:
Любой каприз за ваши деньги, так сказать.

А шо, молдоване правда могут решиться на такой трешак, как депортация беженцев назад в Украину? Это, как бы, нарушение прав человека, прописанных в Конвенции 1951 года. Нельзя депортировать беженцев, хоть легальных, хоть нелегальных, в страну, где есть угроза их безопасности и свободе, а у нас тут как раз преследование во всей красе. Или они там, как и Украина, манали все эти права? Ни одна страна пока такое не выкинула, Пшекия была на 1м месте в списке на то подозреваемых, ито такой хуйни не сотворили
 
Назад
Зверху