Выезд из Украины.

Але ж тобі кожен раз здається що мені не похуй на твоє існування, то чому ти тоді дивуєшся)

Qualified я можу зрозуміти твоє відношення до мене. Нічого дивного. Але якщо мова йде про те що ти надаєш послуги, навіть на правах тіпікал сєктанта, то хіба не буде правильно поділитися успішними спрацюваннями?

Бо ти кажеш, що якщо я передумаю писати тобі. А якщо б я внатурі передумав, як вважаєш чи не викликало б сумніви те що я двічі попросив скинути відгуки. Чи ти вважаєш що в цьому є якесь подвійне дно?) типу люта підстава? Але ж в результаті я лише задаю питання і разом з тим відчуваю всю твою особисту зневагу до мене.

Енівей, не ображайся) просто цікавився. Бо це ж бабки, як ні як)
Як би тебе дійсно цікавив виїзд, то ти написав би мені у особисті повідомлення, чи запитав би у адміністрації, у гаранта чи взагалі актуально це і чи працює. А потім думав вже про оформлення гаранта і співпраці зі мною. А ти пишеш де відгуки, розуміючи що форум з нуля, і це трохи дивно. Це я враховую те що ти не новий користувач, і гадаю що бачив відгуки не одного разу. Але все одно вважаєш що тема мутна.
До речі, добре що є хоч якісь скріни, та їх могло не бути. Тому твої повідомлення більше виглядають як хайп послуги якою я займаюсь. І я сумніваюсь що ти справді розглядаєш виїзд.
 
Квалифеда Кордон Даллас фаланул на дурное дело ))) Один отзыв на 32 ухилянта лежащих мордой в луже на границе )))
 
Всем привет.
Помогаю с выездом всем желающим.
•Украина - Молдова (7 тис $)
Оплата после перехода, гарант.
•Украина - Венгрия (8500 $)
Оплата в два этапа, до перехода и по факту перехода.

Цены для двоих и больше людей будут непорядок ниже, согласовываю в личных сообщениях.
Всем очевидно что зачаслились приемы тех, кто выезжает, понятно что есть опасение к людям которых не знаете лично. Но кто не рискует, тот не пьет шампанское 😁
Так как я на форуме не первый год. И моя репутация важна для меня, хочу Вас заверить что со мной все риски учтены. Бояться точно не стоит.
По этому развею ваши опасения по переходу.
В случаи непредвиденной ситуации, форс-мажора, осуществим переход через несколько дней либо полный возврат средств по вашему желанию.
Страну прибытия выбираете самостоятельно.
Подберем удобный для Вас выезд в самую ближайшую и необходимую для Вас дату
На данный момент до сих пор актуален выезд в Молдавию? Переход официальный или лесом/вплавь и тд..? Ещё момент. Как добраться до границы учитывая что "на каждом углу" блокпост а по улицам "людоеды" шарятся ?)
 
Беру тебя главным дознавателем к себе в отдел,)
Я хотел бы по работе с четвереногими, но чтобы доступ до дудки был. В терапепевтических целях разумеется, для психологической поддержки)
 
Я хотел бы по работе с четвереногими, но чтобы доступ до дудки был. В терапепевтических целях разумеется, для психологической поддержки)
Тогда в кинологи на таможню. По работе сталкивался не раз с ребятами. Всегда довольные, всегда в нагрудном кармашке был пак с дурью.)
 
Як би тебе дійсно цікавив виїзд, то ти написав би мені у особисті повідомлення, чи запитав би у адміністрації, у гаранта чи взагалі актуально це і чи працює. А потім думав вже про оформлення гаранта і співпраці зі мною. А ти пишеш де відгуки, розуміючи що форум з нуля, і це трохи дивно. Це я враховую те що ти не новий користувач, і гадаю що бачив відгуки не одного разу. Але все одно вважаєш що тема мутна.
До речі, добре що є хоч якісь скріни, та їх могло не бути. Тому твої повідомлення більше виглядають як хайп послуги якою я займаюсь. І я сумніваюсь що ти справді розглядаєш виїзд.
Так, давайте ще раз тезисно
1. Я і не розглядаю виїзд, це образно.
2. Я не бачив жодного відгуку (наголошую) до сьогоднішнього дня. Видавати припущення як факт що тобі здається що я вже бачив, недоречно.
3. Виходячи з пункту 2, я вже бачив якісь скріни, най буде. Тому я не вважаю це мутним, хоча можна було б попрацювати над оформленням і це б точно викликало більше довіри.
Мутно це не завжди рівнозначно кидалі чи типу того. Мутно, це незрозуміло, непрозоро.

Окей?)
 
С такими нововведениями про мобилизацию я так смотрю что придется самому воспользоваться и ломануться от сюда нахрен ... Но так не хочется покидать дом..-/

Qualified это получается билет в один конец ? Обратно вернутся будет сложно / невозможно ?
 
На данный момент до сих пор актуален выезд в Молдавию? Переход официальный или лесом/вплавь и тд..? Ещё момент. Как добраться до границы учитывая что "на каждом углу" блокпост а по улицам "людоеды" шарятся ?)
Да, пока еще да.
Но думаю не долго он будет, Молдовия вот вот подпишет соглашение о депортации украинцев кто нелегально будет пересекать границу
Толку от такого перехода естественно не будет.
 
С такими нововведениями про мобилизацию я так смотрю что придется самому воспользоваться и ломануться от сюда нахрен ... Но так не хочется покидать дом..-/

Qualified это получается билет в один конец ? Обратно вернутся будет сложно / невозможно ?
Почему в один? Обратно так же работает, организую пересечение.
Для тех кто хочет съездить отдохнуть и вернутся, рекомендую делать легально.
Без экстрима и новых ощущений.
Так же занимаюсь, цена 6 тис
Документы делаются на месяц, после истечения времени обязательно нужно вернуться. Можно на авто ехать.
 
Насправді я також 🥲, але ситуація не втішна …. Не розумію чому вони не вирішують це на політичному рівні , а вирішили ще більше людей мобілізувати , ще цей ТЦК … із за цієї хуйні хочеться тільки пиздить воєнних , а такий настрій мені задали саме ТЦК … але взагалі нічого говорити не буду , бо я такий собі диванний критик , а з дивана мені краще видно ( ні )
Дякуючи військовим, ти живий, а ти пишеш, що ти їх пиздити хочеш. Тебе можна поставити в один ряд з свинособаками
 
Ребята , у кого есть гражданство РФ и квартира в Киеве , знаете таких победителей ? Плачу по 200$ за каждого такого персонажа !
 
Назад
Зверху