• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

ХРИСТОС ВОСКРЕС! УКРАЇНА ВОСКРЕСЛА!

Armageddon

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 388
Репутація
2 897
Вподобайки
5 533
Бали
2 350
БОЖЕ БЕРЕЖИ УКРАЇНУ, І ЗНЕСИЛЬ росію, хай АНАФЕМА прийде до бісів і чортів прокремлівських, І рпц кривавої, ВСЕ У НАС БУДЕ ДОБРЕ!
 
БОЖЕ БЕРЕЖИ УКРАЇНУ, І ЗНЕСИЛЬ росію, хай АНАФЕМА прийде до бісів і чортів прокремлівських, І рпц кривавої, ВСЕ У НАС БУДЕ ДОБРЕ!
Дивлячись до якого Бога звертаєшся. Ісус за росіян, там Кирило за все домовився. Ісус навіть не знає про існування українських християн, так як постійно до цього настоятелі українських церков спілкувались з Богом через московського Кирила. Моліться Аресу, у нього конкретна сфера відповідальності, а Христос розпилюється на багато сфер.
Доречі є прути що воскрес? Може бути російським ІПСО
 
Ты этого пидора с большой буквы пишешь имя? Ясно все с тобой
Ну якщо тобі стане легше, принесе перемогу, то можу писати інакше. А так в принципі, на все воля Божа, він воліє щоб українці вмирали на війні, а українці поклоняються йому.
 
Ну якщо тобі стане легше, принесе перемогу, то можу писати інакше. А так в принципі, на все воля Божа, він воліє щоб українці вмирали на війні, а українці поклоняються йому.
Ладно давай каждый при своем мнении останеться праздник все таки....
 
Ладно давай каждый при своем мнении останеться праздник все таки....
Я не засуджую чужу думку, просто вирішив сьогодні в кожній темі про Христа відповідати, бо якого хуя його воля це смерть українцям від руки москаля.
 
Я не засуджую чужу думку, просто вирішив сьогодні в кожній темі про Христа відповідати, бо якого хуя його воля це смерть українцям від руки москаля.
Я тоже уважаю твое мнение, давай не будем ругаться
 
Дякую за розуміння
Доречі ще хотів би додати для повноти розуміння, чому я розчарований в релігії і скоре це все політика гнила в моєму розумінні, а не щось «світле, святе». Це те як люди готові були відмовитись і по факту відмовились від своєї віри, те що має бути абсолютним і непохитним ніби, коли вона стала не угодна діючій владі та політичній ситуації. Це історія з цими усіма упц пм, упц і хуй знає скільки ще цих кланів. Якщо ці люди (наприклад адепти упц мп) зрадили свою віру, відмовились бо так змусила більшість суспільства, то і віра така по суті навʼязана і люди не сильно віряни. Коли люди відмічають християнські свята в одні дати, а потім їм можна сказати, так було не правильно, тепер от так правильно😂 Якщо можна змінити дати, тоді і сама взагалі релігія піддається сумніву.
 
БОЖЕ БЕРЕЖИ УКРАЇНУ, І ЗНЕСИЛЬ росію, хай АНАФЕМА прийде до бісів і чортів прокремлівських, І рпц кривавої, ВСЕ У НАС БУДЕ ДОБРЕ!
Не более чем обосрал весь праздник и его ценности!!! Не суди, не желай зла... Тем более в такой день.
 
Дивлячись до якого Бога звертаєшся. Ісус за росіян, там Кирило за все домовився. Ісус навіть не знає про існування українських християн, так як постійно до цього настоятелі українських церков спілкувались з Богом через московського Кирила. Моліться Аресу, у нього конкретна сфера відповідальності, а Христос розпилюється на багато сфер.
Доречі є прути що воскрес? Може бути російським ІПСО
Ты думаешь Богу есть дело до каких-то церквей которые люди придумали для бизнеса = своего личного обогащения? Смешно, Бог создал нас и и в каждом есть его частица , душой называется . Истинная связь с творцом лежит непосредственно через неё, а то что кто-то пошёл там свечку куда-то ставить и какие-то иконы не понятные целовать то его личное
 
Ты думаешь Богу есть дело до каких-то церквей которые люди придумали для бизнеса = своего личного обогащения? Смешно, Бог создал нас и и в каждом есть его частица , душой называется . Истинная связь с творцом лежит непосредственно через неё, а то что кто-то пошёл там свечку куда-то ставить и какие-то иконы не понятные целовать то его личное
Та і на людей він клав хуй, на тих хто в нього вірить.
 
Та і на людей він клав хуй, на тих хто в нього вірить.
ну не сказал бы, мне Бог очень много раз помогал, такие вещи которые происходили в моей жизни без божьей помощи я бы наверное уже где-то гнил либо в тюрьме либо в земле. Просто каждому он открывается по разному и в разное время. Ты либо не замечал этого или просто не хочешь верить, ничего лет к 60-70 если доживёшь ты уже совсем по другому будешь рассуждать можешь не сомневаться в этом)
 
Назад
Зверху