Імена для дівчаток ! АутДор#2024 #4

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 476
Репутація
2 476
Вподобайки
3 717
Бали
1 484
A1CCB8D6-97D6-48E6-9360-9175A4829212.jpeg
Добрий ранок Україно , добрий ранок LABRC! Аве Секта ! LABRC - Непереможний! Сьогодні буду придумувати імена для своїх дівчаток )) може у когось є якісь ідеї )) до речі серед них всіх є одна маленька яка дуже виділяється ( фото низже )
CBB3FC7B-CA10-450B-BBFE-B19977587535.jpeg
зазвичай в растішок на старті по 2 листочка і по дві семидоля , а тут відразу 3 листочка .. , таких начеб то називають мутантами , але для мене вона не мутант , а прикраса мого грову , але когось одного виділяти не буду , бо для мене вони всі красуні і прекрасні.

Також сьогодні хочу занести всіх маленьких красоток в приложуху - Grow with Jane ( фото низже )
DB0EAE58-6BA8-49FD-8298-74A113668BBF.jpeg
Якось ще вчора хотів .. позавчора .. але рукі не доходили .. , до речі хтось користувався цією приложухою , як вам взагалі ???

P.S : Всім бажаю гарного дня та турбо вдалого настрою! Peace ✌🏼
 
гарні )
показуй як вони ростуть
буде цікаво подивитись )
 
Приложуху ставь на отдельное пространство, которое будет открываться при вводе специального пароля.
Стопорнут пидоры, будут вопросы.
 
Приложуху ставь на отдельное пространство, которое будет открываться при вводе специального пароля.
Стопорнут пидоры, будут вопросы.
Дякую за рекомендацію ! Реально шарять за цю приложуху ?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Barneys Farm , дуже вам дякую за підтримку !)) Peace ✌🏼my brother 🫶🏼😮‍💨🤗
Повідомлення об'єднано автоматично:

Зараз віднесу моїх маленьких на сонечко ) хай трішки потішаться) бо останнім часом погода не сильно радую :(
 
какая всожесть семян ? Из 10 сколько проросло ?
 
  • Вподобайка
Реакції: YMBUkraine

    YMBUkraine

    Балів: 5
    Thanks 🙏🏼 my homie 🫶🏼🤙🏻😮‍💨🔥
какая всожесть семян ? Из 10 сколько проросло ?
10 із 10 в мене було , і ще висаджував 4 афгана , то Афган 4 із 4 , тобто 14 із 14 , зараз всі вже десантовані і по трішки розвиваються !)
 
  • Вподобайка
Реакції: ss14ss11

    ss14ss11

    Балів: 5
    офигеть 100 % всхожесть семян редкое явленье
Богоугодное дело !
 
у меня в теплици 4 кустика тоже растут) ну побольше твоих уже)
 
Назад
Зверху