Способность обучанія

Кажуть що ноотропи позитивно впливають на мозок. Знайомі їли сухий гриб їжовик протягом 2 тижнів і відмічали покращення пам'яті, сну
В мене покращення емоційного стану, енергійність, посидючість і працездатність є від мікродозу мухоморів. Позитивні зміни через день два
Також п'ю кратом, але він не має великого впливу на когнітивні процеси, виникає толерантність. Хоча працездатність зберігається, треба просто міняти сорти кратому
А чи кумарить?
 
Кратом? Коли вже є толерантність, то це дно, немає енергії, біль в тілі, суглобах, морозить, і звісно кумарить морально. Толерантність у всіх по різному розвивається, залежно від дозування і частоти прийому
 
Кратом? Коли вже є толерантність, то це дно, немає енергії, біль в тілі, суглобах, морозить, і звісно кумарить морально. Толерантність у всіх по різному розвивається, залежно від дозування і частоти прийому
Гриби
 
Від грибів маю поки що тільки позитивні результати. Але читала, що це більш індивідуально. На декого впливають негативно: роздратування, негатив...
Я тоже їх кидаю коли заранее знаю про нагрузку на мозг. Економлю) мух+їжо в капсулах по 1 зранку
Дякую за пораду)
 
Назад
Зверху