Способность обучанія

dobkin

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 244
Репутація
2 361
Вподобайки
4 572
Бали
1 784
Всім прівет братішки шукаю небанальний совєт як навчіться учіть великі обйобми інформації.
1713907867380.png
Пишу багато конспектів, до того ж прєпод трохи дивний. Поняття доволі прості для розуміння, проте є складність запам'ятати терміни, тим паче відтворити їх з тою точністю, як вимагає опитування на парі по темі. Можливо, хтось ще не проїбав когнітивні здібності юзаючи мефядрон і може допомогти влучною порадою аби оптимізувати навчальний процес.

Дякую за релевантні відповіді або годні лайфаки!
 
Скільки років і на кого вчишся якщо не секрет?)
 
Если долбишь Альфу то ниче не поможет . Я когда плотно на ней сидел - ситуация . Я на кухне мне надо чето взять в холодильнике ( уксус , или сметана ) я прохожу 2 метра открываю холодос и уже не помню че хотел .Как баран по всем полкам глазами шаришь в надежде вспомнить ору
 
Пиши на діктофон на парах
А дома переганяй в текст на компі
Є куча прог які то вміють
А учити його нафіг не треба
в житті не пригодиться
Перевірено мною
 
Пиши на діктофон на парах
А дома переганяй в текст на компі
Є куча прог які то вміють
А учити його нафіг не треба
в житті не пригодиться
Перевірено мною
Я через gemini переганяю з зошита в текст, а потім копіюю в нотатки, щоб в дорозі десь повторювати. Ще такий лайфак найшов:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
 
Алкоголь употреблял при этом?
естественно ) Правда старался когда куришь ее величество больше 5 градусного не потреблять ( пиво сидр ) . Альфа с водкой недавно было - фу вообще жесть полнеишая - на радостях что не посадили смешал
 
Да, це важливо тренувати нейропастичність мозку
Главное избавить мозг от того, что ему вредит, а то все усилия будут тщетны. Бороться нужно с причиной, а не со следствием.
 
Повторения мать учения
 
Кажуть що ноотропи позитивно впливають на мозок. Знайомі їли сухий гриб їжовик протягом 2 тижнів і відмічали покращення пам'яті, сну
В мене покращення емоційного стану, енергійність, посидючість і працездатність є від мікродозу мухоморів. Позитивні зміни через день два
Також п'ю кратом, але він не має великого впливу на когнітивні процеси, виникає толерантність. Хоча працездатність зберігається, треба просто міняти сорти кратому
 
Попытаться сделать это удобно и поэтапно, выбрать рабочее место
Ну а без практики никуда
 
Назад
Зверху