Новий штамп кокоса Wraith від Rolls Royce

weeweewee

Сектант
Реєстрація
01.05.24
Повідомлення
1
Репутація
20
Вподобайки
7
Бали
3
Неочікувано отримав пропозицію від оператора RollsRoyce на тест нового завозу за відгук/тріп-репорт

Продавець: https://labrc.name/members/rolls-royce.404/
Тестер: Ч, 30

Зріст: 177
Вага: 60
Досвід: багатий
Толерантність до коксу: середня
Кростолерантність: відсутня

Одразу отримав адресу і на наступний день відправився забирати.
Вага опинилась в моїх руках за пару секунд після прибуття на точку.
До речі, пакування делюкс, дрібничка, але приємно.
1000002087.jpg
1000002088.jpg
Місце хороше, тихе, можна і підпудритись прямо на місці (що я і зробив цього разу). Камінці дробляться дуже легко, що теж тільки додає плюсів.
Відміряв дві тоненькі дороги довжиною в коротку сторону кредитки.
Перші враження - м'який, не продирає до мозку, запах бензину. Хоча я би вже своєму носу не довіряв :)

Додому їхав заряджений на приємний марафон з подругою)))
1000002086.jpg
Не бачу сенсу переповідати відчуття під цим порошком, адже той, хто не куштував - все одно не зможе уявити, а той, хто куштував - ніколи не забуде.
Скажу тільки про баланс ейфорії та стимуляції, тут він витриманий 50/50 як мені здається.
Розгон по серцю в межах дозволеного, і це при тому що ми займалися сексом майже весь час)

Заснув без проблем і на наступний день настрій бадьорий.
Ще хочеться додати, що від цього коксу я не запливав шмарклями (вибачаюсь за французьку) ні під час прийому, ні на наступний день. Це прям дуже класно, таке буває рідко.

З цим магазином маю довгу історію співпраці і як завжди - все на висоті.

Робота оператора, стелс, оперативність, якість продукту та й ціна зрештою - усе на 10 із 10ти.

Піду сьогодні ще прикуплю трохи цього Wraith, сподобався)))
Ghost був хороший, але цей якимось невідомим чином ще кращий.

П.С. дякую за пробу :)
 
Под кайфом любая дорога в удовольствие ! Пойду ка я прогуляюсь )))
 
От каpло кокс лучше своей эйфоpичностью и чистым колумбийским стимом, фоpмула соблюдена, пpимисей минимум и не моpозит тоесть без лидокаина.
Хоpоший pепоpтаж😉
 
Неочікувано отримав пропозицію від оператора RollsRoyce на тест нового завозу за відгук/тріп-репорт

Продавець: https://labrc.name/members/rolls-royce.404/
Тестер: Ч, 30

Зріст: 177
Вага: 60
Досвід: багатий
Толерантність до коксу: середня
Кростолерантність: відсутня

Одразу отримав адресу і на наступний день відправився забирати.
Вага опинилась в моїх руках за пару секунд після прибуття на точку.
До речі, пакування делюкс, дрібничка, але приємно.
Переглянути вкладення 12636
Переглянути вкладення 12637
Місце хороше, тихе, можна і підпудритись прямо на місці (що я і зробив цього разу). Камінці дробляться дуже легко, що теж тільки додає плюсів.
Відміряв дві тоненькі дороги довжиною в коротку сторону кредитки.
Перші враження - м'який, не продирає до мозку, запах бензину. Хоча я би вже своєму носу не довіряв :)

Додому їхав заряджений на приємний марафон з подругою)))
Переглянути вкладення 12638
Не бачу сенсу переповідати відчуття під цим порошком, адже той, хто не куштував - все одно не зможе уявити, а той, хто куштував - ніколи не забуде.
Скажу тільки про баланс ейфорії та стимуляції, тут він витриманий 50/50 як мені здається.
Розгон по серцю в межах дозволеного, і це при тому що ми займалися сексом майже весь час)

Заснув без проблем і на наступний день настрій бадьорий.
Ще хочеться додати, що від цього коксу я не запливав шмарклями (вибачаюсь за французьку) ні під час прийому, ні на наступний день. Це прям дуже класно, таке буває рідко.

З цим магазином маю довгу історію співпраці і як завжди - все на висоті.

Робота оператора, стелс, оперативність, якість продукту та й ціна зрештою - усе на 10 із 10ти.

Піду сьогодні ще прикуплю трохи цього Wraith, сподобався)))
Ghost був хороший, але цей якимось невідомим чином ще кращий.

П.С. дякую за пробу :)
Лааайк ! Дуже класний кокс і відгук !
 
  • Вподобайка
Реакції: AAA
прикольная фасовка)) хороший трип!)
 
такой себе репорт
но зато секс-марафон
 
От каpло кокс лучше своей эйфоpичностью и чистым колумбийским стимом, фоpмула соблюдена, пpимисей минимум и не моpозит тоесть без лидокаина.
Хоpоший pепоpтаж😉
Если Карлу настолько нужна реклама его кокса, то походу что-то с продуктом за 145$ не то)
Повідомлення об'єднано автоматично:

такой себе репорт
но зато секс-марафон
Будто бы не кокс, а бутират
 
Если Карлу настолько нужна реклама его кокса, то походу что-то с продуктом за 145$ не то)
Повідомлення об'єднано автоматично:


Будто бы не кокс,
Ой
Почему написал ты
А плохо стало мне?
 
Ой
Почему написал ты
А плохо стало мне?
Ты просто не пробовала))
Повідомлення об'єднано автоматично:

От каpло кокс лучше своей эйфоpичностью и чистым колумбийским стимом, фоpмула соблюдена, пpимисей минимум и не моpозит тоесть без лидокаина.
Хоpоший pепоpтаж😉
Шо за Карло, можно ссылку. И формулу плиз.
 
Гуд трип бро
 
Назад
Зверху