Тріп репорт на МДМА від Kiss My Aсid

Akina

Сектант
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
57
Репутація
139
Вподобайки
114
Бали
138
Стелс 10/10
Знайдено та підлучено швидко.

Речовина: 1/2 від XTC MDMA 300mg "Panama Owl" від Kiss My Aсid перорально.

Піддослідний:

  • Стать: Жіноча
  • Вага: 65 кг
  • Зріст: 180 см
  • Толер: 0

Якщо чесно, мені було дуже лячно приймати mdma, бо мій перший досвід з цією речовиною був не дуже позитивним. Але страхам треба йти назустріч, тож... На годиннику - вечір, водичка та ковдра підготовані - пора в тріп))

Приймали разом з подругою. Розділили таблетку. З'їли, запили водою. Пішли в кімнату. Включили музику.. Виключили музику, Включили знову.. очікування - воно таке.

Десь через півгодини - 40 хвилин почалось мерехтіння зору. Музику виключили остаточно. Бо зрозуміли, що треки ніхто мінять не буде) не до того.
Якесь усе стало м'якеньке та приємне на доторк. Зір майже не мерехтів - бо завчасно виключили світло. А я взагалі закрила очі. Бо у мене вестібулярка не те, щоб сильна сторона))

Стискались щелепи. Але я пам'ятаючи про такий ефект намагалась тримати обличчя розслабленим.

Дуже сильно кидало в пот. Просто неймовірно жарко, а потім холодно. То укриваєшся ковдрою - то скидуєш її.

Не забуваємо пити водичку. Бо обезводжування просто тілом відчувається - аж слизова оболонка в носі сохне.

Ефекти наростали ще хвилин 30 і потім було плато, яке по відчуттям продовжувалось години дві. Дуже приємно було торкатись пальцями та долонями різних поверхонь, обійматись та гладитись. Ми лежали обійнявшись обличчям до обличчя та розмовляли. Дуже емоційно та глибоко.

MDMA - це чудовий спосіб викликати у себе "емоційне пробудження", емпатію та співчуття. Відшукати в собі любов і навіть ненависть - роздивитись, прийняти та відпустити те, що заважає. Залишиться має тільки те, що потрібно. Можна зрозуміти свої відчуття та емоції. Розкрутити ниточку - чим вони обумовлені. Докопатись до страхів та їх причин. Тобто потенціал для вивчення своєї свідомості дуже великий.

Останні півгодини тріпу були не дуже приємними - бо у мене з виходом з речовини почались судоми в ногах. І навіть загальна приємність не могла заглушити біль. Довелось покурити траву для розслаблення організму.

Спала добре. Тріп здорово вимотав. Тобто після - була прям така відчутна втома.

Ранком - усе прекрасно. І настрій і організм в нормі.
 
Останнє редагування:
я конечно не критик и не про но вот как будто сыровато крапаль 🤔
хотя бы тайминг можно было добавить))
 
schöne trip.
 
я конечно не критик и не про но вот как будто сыровато крапаль 🤔
хотя бы тайминг можно было добавить))
Коли я іду в речовину для себе - то мені наплювати на таймінги. Я взагалі не люблю годинники. Я описую ефект від речовини - як я відчула. Так як вона подіяла на мене. На когось іншого може подіяти по іншому . І якщо постійно дивитись на годинник - та фіксувати усе, шо тільки можна - це не для себе йти треба, а для "наукових дослідів".
 
То мабуть багато на 65 кг 150 мг мдма, тому і біль в ногах. Я на 100 кг їв 150 мг мдма
 
То мабуть багато на 65 кг 150 мг мдма, тому і біль в ногах. Я на 100 кг їв 150 мг мдма
Ну ось я скоро збираюсь в 1/4 таблетки сходити. порівняю відчуття.
Повідомлення об'єднано автоматично:

ну так проба на то и есть проба что бы понимать, ты делаешь тест вещества что бы люди могли понимать
Це була не проба. А чесно куплена речовина для себе)
 
Ну ось я скоро збираюсь в 1/4 таблетки сходити. порівняю відчуття.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Це була не проба. А чесно куплена речовина для себе)
А все прости тогда, я ж не знал. подумал это проба была))
тысяча извинений
 
А все прости тогда, я ж не знал. подумал это проба была))
тысяча извинений
я іноді для наукових дослідів теж роблю. по таймінгам. Але там є нюанс - то треба з сітером робити, який твої пригоди буде записувати.
 
Ну ось я скоро збираюсь в 1/4 таблетки сходити. порівняю відчуття.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Це була не проба. А чесно куплена речовина для себе)
Мало може бути 1/4, хоча скоро, це коли ? Якщо через 3 місяці, то хватить. Якщо через 3 дні, то толер буде від останнього прийому, слабо подіє, хоча б 5 днів треба розриву між прийомами - десь таке читав, і на собі перевірено.
 
ну так проба на то и есть проба что бы понимать, ты делаешь тест вещества что бы люди могли понимать
Згоден! Пробу портібно чітко описати , а все остальне вже можна вжити й для себе 😂😅, а ось проба якраз для наукових досліджень!

Аааа то була не проба !!! 1000 вибачень !!!
 
Мало може бути 1/4, хоча скоро, це коли ? Якщо через 3 місяці, то хватить. Якщо через 3 дні, то толер буде від останнього прийому, слабо подіє, хоча б 5 днів треба розриву між прийомами - днсь таке читав, і на собі перевірено.
Скоро - то у мене "під настрій" та під наявність сил. Бо психонавтика достатньо сильно виснажує фізично та емоційно
Повідомлення об'єднано автоматично:

Згоден! Пробу портібно чітко описати , а все остальне вже можна вжити й для себе 😂😅, а ось проба якраз для наукових досліджень!

Аааа то була не проба !!! 1000 вибачень !!!
У будь якому разі навіть при пробі - з таймінгами потрібно додавати відчуття емоційні та фізиологічні. Бо коли я читаю тріп репорти з таймінгами та докладними - пішов / поїхав / снюхав ще - я не зовсім розумію, а що я отримаю то після прийняття? які емоції? Яка фізиологічна реакція. Не всі пишуть про таке.

А буває так, що ти вживаєш речовину якусь, ніби знайому і в нормальному для тебе дозування - а тебе бере якійсь один ефект, наприклад стимулюючий. А Візуали не приходять.
 
Скоро - то у мене "під настрій" та під наявність сил. Бо психонавтика достатньо сильно виснажує фізично та емоційно
Повідомлення об'єднано автоматично:


У будь якому разі навіть при пробі - з таймінгами потрібно додавати відчуття емоційні та фізиологічні. Бо коли я читаю тріп репорти з таймінгами та докладними - пішов / поїхав / снюхав ще - я не зовсім розумію, а що я отримаю то після прийняття? які емоції? Яка фізиологічна реакція. Не всі пишуть про таке.

А буває так, що ти вживаєш речовину якусь, ніби знайому і в нормальному для тебе дозування - а тебе бере якійсь один ефект, наприклад стимулюючий. А Візуали не приходять.
Також буває читаєш репорти, і не зрозуміло, в чому кайф, що дасть речовина, чи варто пробувати її, що ти можеш отримати. Воду пишуть, щоб слів багато було, і кольорами виділяють, воно то кидається в очі, але ж толку з того, згаяний час просто на читання, замість розуміння
 
Скоро - то у мене "під настрій" та під наявність сил. Бо психонавтика достатньо сильно виснажує фізично та емоційно
Повідомлення об'єднано автоматично:


У будь якому разі навіть при пробі - з таймінгами потрібно додавати відчуття емоційні та фізиологічні. Бо коли я читаю тріп репорти з таймінгами та докладними - пішов / поїхав / снюхав ще - я не зовсім розумію, а що я отримаю то після прийняття? які емоції? Яка фізиологічна реакція. Не всі пишуть про таке.

А буває так, що ти вживаєш речовину якусь, ніби знайому і в нормальному для тебе дозування - а тебе бере якійсь один ефект, наприклад стимулюючий. А Візуали не приходять.
Треба знайти золоту середину

А тріп гарний)
 
Коли я іду в речовину для себе - то мені наплювати на таймінги. Я взагалі не люблю годинники. Я описую ефект від речовини - як я відчула. Так як вона подіяла на мене. На когось іншого може подіяти по іншому . І якщо постійно дивитись на годинник - та фіксувати усе, шо тільки можна - це не для себе йти треба, а для "наукових дослідів".
Мне понравилось
 
Назад
Зверху