• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Крінж МДМА від КИЛИМ ЧУВАКА

Та ну это пиздежь без обид, это хуета а не мдма
Не обижаюсь, но, мазанина была на протяжении 1.30 часа
Размазало от мадам при нюхании?
Ты, хоть, знаешь как мадам должна работать?
Чистая мадам?
Да, и кет у них отличный
 
С виду какой-то полу рак полу хуй
 
Вітаю на найкращому ресурсі України! На Лабі з'явився новий магазин з мдма в асортименті, тому як колишній мдма експерт із задоволенням з'їм цю магічну речовину)
Так, це мій перший тріп на державній, а чому ні якщо так? Дякую taiga за те що покликав мене в чат, бо можливо цього б і не трапилось) (краще б не трапилось).
Прокинувся та пішов на нп, ось я вже вдома і відкриваю посилку в шоці, тому що стелс дійсно дуже якісний
За вікном темно, серветка на готові і я також, шлунок пустий тому приступимо до тесту

тестер - Alexliproll
речовина - МДМА кристал 0,25 гр.
толер - хайнікен три тижні назад
крос - суцвіття канабісу
пробу видав - Dear_Dude
магазин - ЧУВАААК


30 хв. - Дивлюсь на ютубі усе підряд, поки нічого не відчуваю на жаль
1 год. - Це дуже сумно для мене, не відчуваю абсолютно ніяких єфектів тому було прийнято рішення підкуритись, невеличкий напас десь в 60-70мг, ніякої сенергії не було, це просто єффект від шишок та і все
2 год. - Легкий розфокус в очах, помутніння і погане самопочуття, дуже легка головна біль та відсутність єйфоріі, ємпатія практично не відчувається, настрій на рівні але магія мдма!! ти де?! Аааууу!!
Далі продовжувати таймінг просто немає ніякого сенсу

На другий день після тесту мені було дуже погано і я весь день був у ліжку
Не знаю що це адже не маю дома реагентів, але це точно не мдма
Це просто жах.
Сам кристал виглядає досить дивно, на смак також дуже жахливо, це була не просто гіркота а якиЇсь гіркий ад!
Переглянути вкладення 13812
Переглянути вкладення 13813
Стелс - 10/10
Речовина - 2/10

Жалію що не взяв на пробу індорного King Juice:cry:😭
Я в шоці
 
Какая-то папиллома блять, а не мдма
 
Назад
Зверху