Зажав сємок

Inkvizitor

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
153
Репутація
270
Вподобайки
195
Бали
138
Домовився з одним сектантом що він мені автофем сємок закине під гроврепорт. Дав данні на відправку, він сказав що в понеділок відправить. Але не відправив і тупо ігнорує мене. Його особистість я не розкриватиму бо за насіння я не платив. АЛЕ СЛОВО ПОТРІБНО ТРИМАТИ, ЯКЩО НАВІТЬ ПЕРЕДУМАВ ЗАКИДАТИ МЕНІ НАСІННЯ ТО ХОЧ НАПИШИ ПРО ЦЕ А НЕ МОРОЗЬ!!! БУДЬ ЧОЛОВІКОМ
 
У меня такая же хуйня, чел попросил оказать услгу и морозит меня, еблан что сказать
 
Домовився з одним сектантом що він мені автофем сємок закине під гроврепорт. Дав данні на відправку, він сказав що в понеділок відправить. Але не відправив і тупо ігнорує мене. Його особистість я не розкриватиму бо за насіння я не платив. АЛЕ СЛОВО ПОТРІБНО ТРИМАТИ, ЯКЩО НАВІТЬ ПЕРЕДУМАВ ЗАКИДАТИ МЕНІ НАСІННЯ ТО ХОЧ НАПИШИ ПРО ЦЕ А НЕ МОРОЗЬ!!! БУДЬ ЧОЛОВІКОМ
Якщо вирішив написати скаргу на сектанта, то варто його нікнейм хоча б вказати
 
Семки отправил - товар получил ?
 
Якщо вирішив написати скаргу на сектанта, то варто його нікнейм хоча б вказати
Та я подумав що не варто бо я не втратив гроші, тільки настрій.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Це насіння вже в мене! Сорі , він просив передати тобі!
Гарних йолок! Не дай бог запореш)
 
Та я подумав що не варто бо я не втратив гроші, тільки настрій.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Гарних йолок! Не дай бог запореш)
Та не сси в штани , все буде добре , може мені насіння прийде то я тобі пару насінин відправлю! Я ще дивлюсь які сорта можна взяти , а які взагалі там ялинкі були ?
 
Та не сси в штани , все буде добре , може мені насіння прийде то я тобі пару насінин відправлю! Я ще дивлюсь які сорта можна взяти , а які взагалі там ялинкі були ?
Та не уточняв що там по сортах)
Буде вам сюрприз😏

А собі цьогоріч в шайтана візьму автофем мікс сортів по 17грн
 
Та не уточняв що там по сортах)
Буде вам сюрприз😏

А собі цьогоріч в шайтана візьму автофем мікс сортів по 17грн
ммм , цікаво , а я планую спробувати типу топ генетику в ауті , типу Delicious Seeds , Sweet Seeds і.т.д
 
ммм , цікаво , а я планую спробувати типу топ генетику в ауті , типу Delicious Seeds , Sweet Seeds і.т.
О я теж таке люблю, друг делішеси піднімав можу вам поскидати трохи фото сюди)
Раджу також звернути увагу на Barney’s Farm, Serious seeds та Humboldt.
 
Це не скарга , він не тірпіла! Його насіння вже в мене! Я буду вести гроу репорт на лабі!
а як тобі вдалось перехопити чуюсь пробу? я грошей заплатю, тільки навчи мене як ти це робиш
 
Назад
Зверху