Зацініть які мені плюшкі прийшли) АутДор2024 , Частина 2.

Переглянути вкладення 8165
Із того що тут є , ЛСД насіння , і 8 насінин Афганкі зхрещених з різними сортами, це те що замовляв ! І бонусом вгостили Bay Burger 🍔))) щось таке цікаве , потім Амнезія ранній харвест , G13 XXL , StarKiller OG XL ( також щось цікаве :3 ) ось такі пирогі ) буду сподіватися що цей аут дор буде багатий на врожай та потужні шишкі , також планую вести цього року Гров Репорт , але вже побачим як воно буде) вийде щось чи не вийде , самому цікаво!) всім дякую за увагу! бажаю вам гарного вечора та бадьорого настрою!! Всім Peace ✌🏼
ЛСД от Барни у меня в ауте не вызрел до конца октября
 
Высокой всхожести семян и пусть вредители обходят твой аут десятой дорогой!
Коль надумешь вести гроурепорт, буду помогать, давать рекомендации на что следует обращать внимание при проращивании семян, посадке, их переезде в аут... В общем на всех этапах, вплоть до сушки и пролечки. А потом ещё и продам твой урожай)
Пусть этот 2024й запомнится на многие года офигевшим урожаем!
 
Переглянути вкладення 8165
Із того що тут є , ЛСД насіння , і 8 насінин Афганкі зхрещених з різними сортами, це те що замовляв ! І бонусом вгостили Bay Burger 🍔))) щось таке цікаве , потім Амнезія ранній харвест , G13 XXL , StarKiller OG XL ( також щось цікаве :3 ) ось такі пирогі ) буду сподіватися що цей аут дор буде багатий на врожай та потужні шишкі , також планую вести цього року Гров Репорт , але вже побачим як воно буде) вийде щось чи не вийде , самому цікаво!) всім дякую за увагу! бажаю вам гарного вечора та бадьорого настрою!! Всім Peace ✌🏼
удачного урожая бро) главное что бы все прошло акуратно без последствий)
 
Переглянути вкладення 8165
Із того що тут є , ЛСД насіння , і 8 насінин Афганкі зхрещених з різними сортами, це те що замовляв ! І бонусом вгостили Bay Burger 🍔))) щось таке цікаве , потім Амнезія ранній харвест , G13 XXL , StarKiller OG XL ( також щось цікаве :3 ) ось такі пирогі ) буду сподіватися що цей аут дор буде багатий на врожай та потужні шишкі , також планую вести цього року Гров Репорт , але вже побачим як воно буде) вийде щось чи не вийде , самому цікаво!) всім дякую за увагу! бажаю вам гарного вечора та бадьорого настрою!! Всім Peace ✌🏼
На Canaseeds заказывал ?
 
А є посилання на першу частину?)
 
Там радуга чи шо ? )))
 
Переглянути вкладення 8165
Із того що тут є , ЛСД насіння , і 8 насінин Афганкі зхрещених з різними сортами, це те що замовляв ! І бонусом вгостили Bay Burger 🍔))) щось таке цікаве , потім Амнезія ранній харвест , G13 XXL , StarKiller OG XL ( також щось цікаве :3 ) ось такі пирогі ) буду сподіватися що цей аут дор буде багатий на врожай та потужні шишкі , також планую вести цього року Гров Репорт , але вже побачим як воно буде) вийде щось чи не вийде , самому цікаво!) всім дякую за увагу! бажаю вам гарного вечора та бадьорого настрою!! Всім Peace ✌🏼
Класс! Поздравляю) где взял?
 
Любишь культивировать ?)
Обожнюю ))) а ви ?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Высокой всхожести семян и пусть вредители обходят твой аут десятой дорогой!
Коль надумешь вести гроурепорт, буду помогать, давать рекомендации на что следует обращать внимание при проращивании семян, посадке, их переезде в аут... В общем на всех этапах, вплоть до сушки и пролечки. А потом ещё и продам твой урожай)
Пусть этот 2024й запомнится на многие года офигевшим урожаем!
Спасибі вам! Peace ✌🏼 bro 😎 )))
Повідомлення об'єднано автоматично:

А є посилання на першу частину?)
там нічого цікавого , в основному я просто питав де взяти насіння і закріпив 2-3 фотографії якій був попередній аут, зараз знайду і закину вам посилання на ту тему!
Повідомлення об'єднано автоматично:

А є посилання на першу частину?)
Найшов , https://labrc.name/threads/aut-dor-...e-zamoviti-brendove-nasinnja.2283/#post-67599
 
Класс! Поздравляю) где взял?
Саме це насіння замовлялось на Santaplantas.com - 10шт fem LSD и Medical pack Afgan 8 шт. Все остальне бонуси!
Повідомлення об'єднано автоматично:

YMBUkraine семена в барабашки брал?
Саме це насіння замовлялось на Santaplantas.com - 10шт fem LSD и Medical pack Afgan 8 шт. Все остальне бонуси!
До барабашкі також звертався і ще в нього купив , напевно буде ще й на наступний гров , буде економія на слід рік!))
 
Назад
Зверху