Зацініть які мені плюшкі прийшли) АутДор2024 , Частина 2.

Вау, расти травка большая пребольшая.
 
Молодчинка! Побільше плантарів!
 
Хорошего грова с таким выбором :)
 
Ух красота! Гарного врожаю, будемо чекати фото)
 
Я взагалі думав якщо буде урожай гарний то може внатурі якось вибрати пару сектантів і відправити їм шишечку аут дорну , але поки це потрібно обміркувати , бо насправді стрьомно поки якось)
Напиши тріп репорт і нехай фантазують
и окончанием войны!!!! будем молиться
Кому молитись, Богу? Не думав що це з його волі вбивають твоїх братів і сестер українців? По волі того кому ти молишся. Кінець буде, якщо забути про всіх полеглих, віддати території які на даний момент контролюють русо, і на цьому закінчиться. В будь якому випадку так і закінчиться, тільки тоді пізніше, коли втрати вже будуть такими, що не буде сенсу продовжувати 😉
 
Напиши тріп репорт і нехай фантазують

Кому молитись, Богу? Не думав що це з його волі вбивають твоїх братів і сестер українців? По волі того кому ти молишся. Кінець буде, якщо забути про всіх полеглих, віддати території які на даний момент контролюють русо, і на цьому закінчиться. В будь якому випадку так і закінчиться, тільки тоді пізніше, коли втрати вже будуть такими, що не буде сенсу продовжувати 😉
а ее вообще было какой смысл начинать?
 
а ее вообще было какой смысл начинать?
Ну її почали росіяни і у них сенс це захоплення наших територій, повільно але впевнено просуваються. Санкції, західна допомога, обурення західних партнерів…це все хуйня, русо пройдуть далі. Скільки вже зроблено світом вцілому в спробі зупинити це, а росіянам ніби похуй абсолютно, далі пре ця машина.
 
Переглянути вкладення 8165
Із того що тут є , ЛСД насіння , і 8 насінин Афганкі зхрещених з різними сортами, це те що замовляв ! І бонусом вгостили Bay Burger 🍔))) щось таке цікаве , потім Амнезія ранній харвест , G13 XXL , StarKiller OG XL ( також щось цікаве :3 ) ось такі пирогі ) буду сподіватися що цей аут дор буде багатий на врожай та потужні шишкі , також планую вести цього року Гров Репорт , але вже побачим як воно буде) вийде щось чи не вийде , самому цікаво!) всім дякую за увагу! бажаю вам гарного вечора та бадьорого настрою!! Всім Peace ✌🏼
Ого!!! Так ты гровер начинающий или pro?
 
Добрий ранок , взагалі просто любитель , це буду мій другій гров за все життя! То я напевно взагалі НУБ ) : 3
увидел такую колецкую вот и подумал шо pro.Обычно нубы начинают с пары позиций.
 
Назад
Зверху