• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Ухожу навсегда

Ну психологический возраст реально у него лет 14 как будто. Если он маме рассказывает что он юзал и т.д. Сами все видите.
Ну да я думал он прикол тянет типа по каждой проблеме пишет сюда и ищет помощи, но нужно самому решать свои проблемы, тем более мужчине
 
Погуглі якщо тобі цікаво, що таке шизофренія. А потім спробуй поставити себе на місце цієї людини. Також можеш загулить як спілкуватися з людиною в якої є певне психічне захворювання.
Та ну это странно как то, специально как то общаться. Я бы с шизофреником любым все равно общался бы как с любым человеком. Если все начнут так общаться, это наоборот как оскорбление как будто.

Шизофрения неиследована до конца, я уверен есть с шизофренией нормальные челы на таблетках. Та даже видел таких, я ж в психушке лежал. И нормально общались.
 
тут таких вистачає. Це не форум любителів квітів, тут у кожного може засвистіти фляга та вилізти кучу
Блять ну ти порівняв жопу с хуєм, вибач.

Хоч вїби метадона зверху на солі і закуси гарілкою. Це різне. Ти взагалі знаєш що таке поняття "психічний розлад"? Або "психічне захворювання"?


эдиний з такою хворобою на ресурсі
Не варто порівнювати сольові шизи з психічним захворюванням. Це кардинально різні (!!!) поняття.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я бы

А єслі би дакаби да варту раслі ґріби, бля
 
Не варто порівнювати сольові шизи з психічним захворюванням. Це кардинально різні (!!!) поняття.
Порівнюю лише через те, що він сам писав що можливо це наркота
Доповнення до моєї відповіді, де він сам пише, що мождиво це від наркотиків його так плавить
Переглянути вкладення 8828
 
Порівнюю лише через те, що він сам писав що можливо це наркота
Так может его мефедрон так плавит?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Или это у него в голове и так было что то
 
Не варто порівнювати сольові шизи з психічним захворюванням. Це кардинально різні (!!!) поняття.
Добре, ти мені хочеш сказати що саме з таким діагнозом він тут прямо 1?)
 
Порівнюю лише через те, що він сам писав що можливо це наркота
Так наркота зверху на шизофренію і має такі наслідки. Чого ти дивуєшся. Ти ще почни людей з синдромом Дауна зневажати за те, що вони мислять не так як ти. Або ржати з синдрому Туретта. Пєрвий клас, втарая чєтвєрть....
 
Так наркота зверху на шизофренію і має такі наслідки. Чого ти дивуєшся. Ти ще почни людей з синдромом Дауна зневажати за те, що вони мислять не так як ти. Або ржати з синдрому Туретта. Пєрвий клас, втарая чєтвєрть....
А я хіба когось зневажаю?
Я навпаки толлерантно ставлюся, як до здорового
 
Блять ну ти порівняв жопу с хуєм, вибач.

Хоч вїби метадона зверху на солі і закуси гарілкою. Це різне. Ти взагалі знаєш що таке поняття "психічний розлад"? Або "психічне захворювання"?



Не варто порівнювати сольові шизи з психічним захворюванням. Це кардинально різні (!!!) поняття.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Я бы

А єслі би дакаби да варту раслі ґріби, бля
Порівнюю лише через те, що він сам писав що можливо це наркота
Я общался с Нуклеоном в тг. Еще одна проблема в том что у него действительно как будто низкий айкью, он сам говорил про 84. Он далеко не все понимает, через раз короче понимает как будто.
 
Так наркота зверху на шизофренію і має такі наслідки. Чого ти дивуєшся. Ти ще почни людей з синдромом Дауна зневажати за те, що вони мислять не так як ти. Або ржати з синдрому Туретта. Пєрвий клас, втарая чєтвєрть....
Не треба мене уже до насмішок долучати, я не цим узагалі займавсґ
 
Я общался с Нуклеоном в тг. Еще одна проблема в том что у него действительно как будто низкий айкью, он сам говорил про 84. Он далеко не все понимает, через раз короче понимает как будто.
Що ти хотів цим сказати?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Не треба мене уже до насмішок долучати, я не цим узагалі займавсґ
Ти тут взагалі тредиш скарги на нього, лол
 
Та хоч 96% форума. Але на відміну від "усіх", тобі відомо що він має такі вади
Просто значить люди вміють себе вести у соціумі, незважаючи на хворобу.
Я його медичну карту не перевіряв з дитинства, тому це спірне питання.
 
Що ти хотів цим сказати?
Повідомлення об'єднано автоматично:


Ти тут взагалі тредиш скарги на нього, лол
Ничего, поделился тем что знаю. Вы делайте выводы если хотите)
 
те проблемы которые были у тебя
Ми з ним нажаль не однакові. Він не здатний усвідомлювати та набагато менш схильний до самоаналізу. Знову ж таки, це поняття можна знайти у визначенні захворювання.

люди вміють себе вести у соціумі
Хтось вміє, хтось не дуже. Хтось взагалі не може пристосуватися.
Це суб'єктивна річ, ти не зможеш усіх поставити в ряд і вимагати від кожного однакової поведінки.
Повідомлення об'єднано автоматично:

А де у скаргах насмішки?
Скарги це скарги, а насмішки то булінг
Ну створювати скаргу на загал - це вже провокація булінгу, як на мою думку.
 
Назад
Зверху