• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на шишку Banchera

cultura

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 277
Репутація
1 844
Вподобайки
1 938
Бали
954
Продавець: Bancher420 ;
Гілка шопу на форумі: https://labrc.name/forums/bancher42...i-mdma-kokain-otpravki-dostavka-zakladki.140/


Листаючи форум побачив, що Банчер, після відновлення своєї гілки, шукає тестерів на тест речовин з власного асортименту.

Залишив заявку на тест шишок, відписав йому в пп і забув.

Потім він відписав, потім я, потім ще, потім знову так само, але трохи довше і в тг).
І от через 26днів...
Screenshot_20240430_140450_Chrome.png

Screenshot_20240502_134525_Telegram.png

Місце кладу:

Вцілому тихий закуток. Клад був трохи "простішим" - під корнем дерева, а я вівсь на мітку, був би уважнішим - рука не була б брудною). Секунд десь через 30 під цим кущем, я глянув трохи лівіше і побачив блиск зеленої ізо з під землі. Невже він он? І таки так - то був він).

Загалом локація 7/10 - думав буде жорсткіше, але вся "процедура" зайняла менше 5 хв. Упаковка стандарт - ізозіприкоп.

Після зняття кладу зайшов в такий собі тц, помив руки, попісяв, знову помив руки. Там таки, в сільпо, взяв собі банку пива і пішов в напрямку пошуку тихого, більш-менш затишного, безлюдного місця попиваючи пивко.

Зразок:
Суха, спресова, суцільна субстанція з дуже яскраво вираженим земельним ароматом, трішки приторності і конопляних прянощів в смаку присутні, взагалі не липка, вагою в 1 грам.

Фото:

20240427_214207.jpg20240428_141418.jpg


Безпосердній тест:

Отже, в правому кутку рингу - я - 32/178/95, з толером десь трохи нижче середнього, до цього тесту, так вийшло, що не курив 5 днів. В лівому кутку - в якості девайсу - пивна банка ну і 2 напаси, вагою приблизно в 0,3 гр..

00:05 Напалив невелику банку, яка зайшла добре, без кашлю, смак здався земельно-конопляним, випалив її за 2 рази.

00:07 Подивившись по сторонам і переконашивсь, що все ок - вирішую "не відходячи від каси" взяти ще одну, але цього разу більшу. 1-а банка була десь 0,1гр., 2-а, відповідно, десь 0,2. Стартовий вдих був ще більш-менш "апетитним", а от два наступні невеликі підсоси диму вже такі собі. До смаку додались нотки "бадилю" і я навіть трохи прокашлявся.

00:10 Відійшов від імпровізаної курилки, побачив ідеальне місце шоб присісти - присів, запалив сіжку.

00:12 Можливо мене торкало вже як кілька хвилин (потім думав я), але десь на півцигарці я різко відчув як по мені пробігла хвиля ейфорії з позитивом і в момент значно піднявся настрій. Задумавсь про своє життя, прокалібрував якісь свої варіанти.
В результаті зійшовсь на тому, що добре і так що ще живу і більш-менш живий). Вирішив, що краще відволіктись і залипнути в телефон.

00:15-01:00 Інету не було тому зайшов в фотогалерею - викупив, що із всього того шопопалонафотографованого є пару нормальних знімків, а коли дійшов до відосів, в мені, раптом нагадав про себе творчий я, який ніфого так по часу залип в відеоредакторі.

01:00 - 01.20 Ефекти накуреності ще точно відчувались, бо дорогою додому зустрічаючи на собі незрозумлі погляди чи увагу випадкових перехожих чого я там собі тільки не вигадував.

01:20 - 01:45 Дома налив стаканчик пива і хоча особливого апетиту не спостерів за собою все ж зайнявся приготування хот-догу, як і планував заздалегідь.

01:45 Накуреність зійшла майже на нуль, а в тілі відчувалась легка, але в той же час тонізуюча м'язи втома. З'їв свій "шедевр" випив ще стаканчик "пшеничного" після чого пішов готуватись до сну, якось так.


Висновки:

Сила: 7/10;
Ефекти: 7/10;
Смак: 6/10;
Вага ок;
Термін отримання проби ну дуже довго - 3/10;
Банчер 10/10.
 
Останнє редагування:
нахуя фотка клада
 
Назад
Зверху