• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на lsd-25 від Чувака

AcidBorsh

Сектант
Реєстрація
03.04.24
Повідомлення
42
Репутація
77
Вподобайки
71
Бали
88
Лавка: КИЛИМ ЧУВАКА

Опер:
Tестер: Тестер: М, 185, 68кг.

Толер: 3рази гриби, 2лсд, 1нбом
за весь квітень

Кростолер: марихуана

Речовина:
Lsd-25

Дозування: 110мкг/пів марки, (другою половинкою пригостив кореша для доповнення репорту)

Органолептика: на вид поштова марка розміром 1х1смс з зображженям якоїсь мавпочки, не гірчить - точно люся )
1714824089158.png

Стелс посилки: дуже здивувався такій каменюці, думав мило, єлє достав свої наркотики, надійний ))

Тріп репорт

Таймінг 22:00

Кинув марку на язик та подивився на годинник, час 22:00, йде якесь дурне кіно, люди поруч якісь злі, або не цікаві з моєї точки зору і мене на вході почало кидати в бедтріп. Добре що я з'їв всього половину марки, речовина дійсно якісна, я багато сперечався з місцевими любителями випить спірту, але це було як розмова зі стіною, тому я пішов звідти гуляти по нічному спальнику у глибинки Одеси.

Таймінг 00:00
Марка вже на повну почала діяти, велике слюновідділення, удар по свідомості і трохи нудота, але це все швидко переходить у надзвичайний кіслотний тріп, я просто йшов по спальнику і відчував теплий південний вітер, я наче злився з ним і полетів, були трохи візуали та образи, напевно через те шо я ще курив траву, але більше було психоделії, також загострився слух, музика стала об'ємною та яскравішою, у голові була психоделія але тільки позитивна. Нарешті провів свого кращого друга, коли ми закурили по останній сигареті, ми довго сміялись з того, шо можливо, ми зроблені із ковбаси, або ще чогось із білка, ну дурні, зі сперми угарають)).

Таймінг 01:00
Поштинявшись десь годину по рідному спальнику, покурив ще дубасіка, мене трохи запаяли мігалки і ось цей чувак


1714821728323.png


Прийшовши додому я пішов у душ та писати ще репорти які треба було писати, натхнення так і перло)

Таймінг: Десь о 02:30
Я зрозумів що все тільки починається і мені захотілося більше фарб, я дістав коробку з новорічними іграшками та вивісив герлянду, а ще весь час слухав бітлз і писав репорти, тримало мене до 03:30 ночі

Таймінг: 3:30
Закінчивши писати репорт я був задоволений собою і ліг у ліжко, але на той час я спілкувався з однією людиною і мені трохи стало не по собі, я багато думав над нашим діалогом, але мені вдалося зрозуміти та прийняти це і десь о 4:00 я заснув

Наркотік сподобався, радий шо це реальний lsd-25, виводи з тріпу сподобались, усім задоволенний, дякую за предоставленну пробу та гарно проведений час ).

Таймінг 04:00

В повній темряві та тиші , я почав міркувати та думати над своїм життям. Оскільки речовина дуже специфічна. Процеси в голові не такі прямолінійні, навпаки , в голові були запитаня сомому собі , але відповідей не було. Ми маємо право на дуже цікаве життя і свободу духу , свободу мисленя не залежно від когось. Це я зрозумів в моменті дії (лсд-25). Переглянучі своє життя , і навжеш такі думаючи про себе і тільки. Запитання по типу , як мєні відкрити своє діло , якє воно має бути для меня , що мени подобається більше усього. Своє призначення. Було дуже цікаво.... це вживання було відкриттям , чимось новим та неперевершиним , дуже вдячний за те , що ця штука дуже ЯКІСНА.


РС , Я хочу призвати усіх хто буде , або вже вживане цю рідину , я вас закликаю до розумного вживання , з своїми амбіціями , зі самим собою. Усім дякую за увагу , до зустрічі усім.

Це трохи з тріпу мого друга

Тріп: 10/10
Психоделія: 10/10
Якість: 10/10
Оператор: по ділу, 10/10
Стелс: 100/10
 
Останнє редагування:
оцени что сильнее
нбом - лсд или гриби
 
оцени что сильнее
нбом - лсд или гриби
Нбом пиздос, но главное целый хавать, от грибов в последнее время бедтрипит, но познаю много чего, а лсд всегда круто, ведь лайтовое и доброе)
 
Нбом пиздос, но главное целый хавать, от грибов в последнее время бедтрипит, но познаю много чего, а лсд всегда круто, ведь лайтовое и доброе)
нбом ейсид лорда
его целий хуй схаваешь
от половинки уже пизда контузия
 
нбом ейсид лорда
его целий хуй схаваешь
от половинки уже пизда контузия
Как раз таки целый от эсида ел ))
Повідомлення об'єднано автоматично:

нбом ейсид лорда
его целий хуй схаваешь
от половинки уже пизда контузия
Я свой мозг видел когда глаза закрывал под целым,3мг доза
 
Как раз таки целый от эсида ел ))
Повідомлення об'єднано автоматично:


Я свой мозг видел когда глаза закрывал под целым,3мг доза
когда молодой бил половинку хавал без проблем лет так 5 назад
а сейчас хавал снова половинку , толи они сильнее стали но пидорасило очень сильно
раньше таких галюнов от нбома не било
старею наверно
 
когда молодой бил половинку хавал без проблем лет так 5 назад
а сейчас хавал снова половинку , толи они сильнее стали но пидорасило очень сильно
раньше таких галюнов от нбома не било
старею наверно
от половинки вход очень неприятный
 
от половинки вход очень неприятный
зато било очень ейфорично и класно
улибка безумца от нбома)))
холод по телу

я надел толстовку и закрил как наркоман голову и сел играть в доту
и слушал АТЛ
стоял мид на миране пизда как боженька, крипо добил нормально но в файтах нихуя не делал и стрелами не попадал
и обдумивал текста песен
 
Люблю борщ:)
 
Хорошо написано ✨👏🏻мне нравится) ностальгия по Одессе произошла у меня, хорошо было там гулять под ЛСД
 
Да я 7 лет хуярю вещества
А гриби ни разу не тестил
Хотя били на руках но зассал

Нбом-Лсд от лорда пробовал и европейское лсд тестил
Интересно сильно ли от гриби от них отличаются
 
Нбом пиздос, но главное целый хавать, от грибов в последнее время бедтрипит, но познаю много чего, а лсд всегда круто, ведь лайтовое и доброе)
Порешай нелады самим с собой и не будет бэдов
Повідомлення об'єднано автоматично:

Да я 7 лет хуярю вещества
А гриби ни разу не тестил
Хотя били на руках но зассал

Нбом-Лсд от лорда пробовал и европейское лсд тестил
Интересно сильно ли от гриби от них отличаются
ЛСД от грибов координально отличается грибы больше о своём собственном и сокровенном
 
Порешай нелады самим с собой и не будет бэдов
Повідомлення об'єднано автоматично:


ЛСД от грибов координально отличается грибы больше о своём собственном и сокровенном
Про грибы согласен, сам понял и решаю )
 
Гуд трип бро
 
Назад
Зверху