• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на 2C-B від PsychoMaN

Так написав, що захотілось спробувати
 
Так, якось думав взяти 2сб і каплі з доб, доі, дон, все по трішки спробувати
А и кстати хозяйке на заметку, все фенилэтиламины значительно усиливаются шш и ослабляются алкоголем, минздрав конечно осуждает, но уж что поделать если надо чуть скорректировать трип)
 
То ти вже багато перепробував. Я щось боявся 2сб, але наче страшного не має в твоєму репорті нічого
Дуже легкий та приємний психоделік. Не нейротоксичний. На наступний день немає виснаження. Я не знаю чому він не популярний. Включив у список своїх улюблених ПАВ.
 
Благодарю! Буду иметь ввиду. ДО* серию никогда не пробовал. Длительность действия смущает. Мои фавориты ДМТ, ЛСД и грибы, ну и теперь 2С-В отдам 4 место)
2с*серия безгранично интересная ) в бородатых годах каких-то мы по ботаническому саду гуляли среди дженглей амазонки под 2ст7 . Под 2сб по носу я застревал между моргом, роддомом и больничкой на одном квадрате , проводили джемсейшены под ай-кой и ещё много всякого разного .
 
2с*серия безгранично интересная ) в бородатых годах каких-то мы по ботаническому саду гуляли среди дженглей амазонки под 2ст7 . Под 2сб по носу я застревал между моргом, роддомом и больничкой на одном квадрате , проводили джемсейшены под ай-кой и ещё много всякого разного .
Вот это я понимаю - Вайб!
 
Хоч в личке покажу чуть обстановки приключениями под психоделиками ?
Да, конечно 😉
Повідомлення об'єднано автоматично:

Благодарю, бро!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Супер, как всегда!))
Огромное спасибо, друг :cool:
 
Вже в котрий раз, ніби по класиці – чудовий контент + старанний підхід до написання!
 
Так, якось думав взяти 2сб і каплі з доб, доі, дон, все по трішки спробувати
Вже рік ,як запланував такий двіж , ще на старій секті обговорювали дію різних коктейлів від психокухаря але одне діло - хтось розповів і зовсім інше ,коли сам куштуєш ... Теж бажаю всього по трошку і на місяць на Місяць:ROFLMAO: До мрії вже недалеко ...
 
Вже рік ,як запланував такий двіж , ще на старій секті обговорювали дію різних коктейлів від психокухаря але одне діло - хтось розповів і зовсім інше ,коли сам куштуєш ... Теж бажаю всього по трошку і на місяць на Місяць:ROFLMAO: До мрії вже недалеко ...
Але ж обережно з DO* серією🙄
 
Приємно читати твої репорти, рідко пишу коменти, лише коли дійсно до душі припало. Ще й речовини не typical, добра тобі✌️
 
Сибір за замовчуванням , то класика , а дуже цікаво коктейлі - 2св + don /dob/doi . Рожева мрія :ROFLMAO:
Тоді чекаю відгук про тест :cool:
Повідомлення об'єднано автоматично:

Приємно читати твої репорти, рідко пишу коменти, лише коли дійсно до душі припало. Ще й речовини не typical, добра тобі✌️
Дякую, приємно!
І тобі добра🤗
 
Назад
Зверху