• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

теперь мы рабы

Ну у більшості громадян права не порушувались до повномасштабного вторгнення, чим хочеш тим і займаєшся, куди хочеш туди і рухаєшся. Але коли прийшов час до обовʼязків, то тут вже якось цей локомотив почав буксувати
Ти Мав на увазі повномасштабне вторгнення 2014 року чи виставу ЗЕ дуче розіграну у лютому 2022?
Чи розстріли дітей і громадян на Крещатику на початку 2014?

Ти знаєш, я ніколи не мав обовʼязків до цієї «держави» і то захистив людей більше, ніж деякі захисники, коли поїхав і фактично втрапив у Бучу
 
Нытик тут только один - ты
Ну в тебе, в твоєму горі, винні діти депутатів і євреї, хоча писав що сам єврей. Виглядає ніби в тебе на ці дві групи людей образа яка тягнеться через все твоє 45 річне життя, ніби вони вкрали крайню плоть з твоєї Бар-Мітцви яку ти хотів жувати як жуйку і тепер ти їх хаїш з приводу і без 🤷‍♂️
 
Ну в тебе, в твоєму горі, винні діти депутатів і євреї, хоча писав що сам єврей. Виглядає ніби в тебе на ці дві групи людей образа яка тягнеться через все твоє 45 річне життя, ніби вони вкрали крайню плоть з твоєї Бар-Мітцви яку ти хотів жувати як жуйку і тепер ти їх хаїш з приводу і без 🤷‍♂️
С чего ты взял что я еврей ? Иди как проверься к психиатру
 
хуже чем в карее
 
  • Haha
Реакції: AAA
А чего он не говорит про финансовую систему ? Райская Украина , где нет законов. Хочешь Налик , хочешь крипта , хочешь онлайн. В Европе хуй так выебнешься , пойдёт один запрос на чек операций и всё беда на каждую проверку при нахождении «вранья». Ещё и боты с наркотиками , « мне надо - я беру» !
Нужно ценить Украину за то , что она нам даёт и давала до этого. А то райские 2007-2016 все забыли в один миг ( :
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну в тебе, в твоєму горі, винні діти депутатів і євреї, хоча писав що сам єврей. Виглядає ніби в тебе на ці дві групи людей образа яка тягнеться через все твоє 45 річне життя, ніби вони вкрали крайню плоть з твоєї Бар-Мітцви яку ти хотів жувати як жуйку і тепер ти їх хаїш з приводу і без 🤷‍♂️
Ты больной на голову ещё и не знаешь историю Украины. У нас в одно время был каждый 4 еврей. Пирамиду Маслоу тебе еврей с Киева придумал. Так шо плз , онлайн или лично в ТЦК из уважение приходи.
 
Ем бутил с ДорБлю , запиваю парным молоком , обожаю жирное , и думаю - как же жить тяжело )))
 
Братец , расскажи знаешь как в Израиле от Армии косить ? Ну чисто совет , вдруг кто получит каплю мудрости !
Звісно знає, приспособитись, обібати, це все його. Він би став тим самим евреєм депутатом, яких хейтить, якби не змарнував життя на пошук своєї крайньої плоті, вкраденої на Бар-Мітцві
 
Звісно знає, приспособитись, обібати, це все його. Він би став тим самим евреєм депутатом, яких хейтить, якби не змарнував життя на пошук своєї крайньої плоті, вкраденої на Бар-Мітцві
Хочешь мой хуй посмотреть , проказнег ?
 
Не работаю ворую и промышляю :cool:
 
  • Вподобайка
Реакції: AAA

    LoneDeVlone

    Балів: 5
    Ох и голова
Назад
Зверху