Синтез амфу

AnthonyFisher

Сектант
Реєстрація
31.03.24
Повідомлення
109
Репутація
113
Вподобайки
120
Бали
138
Колись це відео стало моїм улюбленим)
Прикріпляю відео:
виключно в цілях вивчення😉
Які способи очищення продукту ви знаєте, та порадите використовувати?

P.S.Реагент (реактив)- розчин фнп.
 
Колись це відео стало моїм улюбленим)
Прикріпляю відео:
виключно в цілях вивчення😉
Які способи очищення продукту ви знаєте, та порадите використовувати?

P.S.Реагент (реактив)- розчин фнп.
Вакуумная перегонка
 
А ты что , решил испытать Силы Свои на благодатной Ниве производства психоактивных веществ ?
 
Це дуже гарний спосіб позбутися хвостів)))
Є питання, як витягнути залишки основи з реакційної суміші амальгами, фнп та розчину гідроксиду натрія після завешення відділення шарів та збирання верхів?
Адже багатенько так основи є в надрах, як багато кому здається, сміття)))
 
Це дуже гарний спосіб позбутися хвостів)))
Є питання, як витягнути залишки основи з реакційної суміші амальгами, фнп та розчину гідроксиду натрія після завешення відділення шарів та збирання верхів?
Адже багатенько так основи є в надрах, як багато кому здається, сміття)))
Забудь про амальгаму , там хуйня в большинстве получается
 
А ты что , решил испытать Силы Свои на благодатной Ниве производства психоактивных веществ ?
Колись для себе один пацанчик в кіберпросторі (не я😂) тримав міні лабу по синтезу данного дива) Ось думає він може запустити її... Виключно для себе...
 
Колись для себе один пацанчик в кіберпросторі (не я😂) тримав міні лабу по синтезу данного дива) Ось думає він може запустити її... Виключно для себе...
Ну это всегда так , сначала для себя , потом придет гениальная мысль окупить затраты на сырье ... Ну и так далее , по скользкой барыжной дорожке
 
Забудь про амальгаму , там хуйня в большинстве получается
Я щось чув про спосіб з АлюмогідридомЛітію....
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну это всегда так , сначала для себя , потом придет гениальная мысль окупить затраты на сырье ... Ну и так далее , по скользкой барыжной дорожке
Може бути) Але він вживає і знає що для себе це для себе😉😂
 
Я щось чув про спосіб з АлюмогідридомЛітію....
Гораздо лучше . Еще есть способ электровосстановления
Повідомлення об'єднано автоматично:

Еще можно пробовать на боргидриде , сразу мет делать , из МБК
 
Гораздо лучше . Еще есть способ электровосстановления
Опа, а це вже цікаво!) Треба глянути що до чого.
Адже АГЛ ще треба якось дістати, а його синтез небезпечний та гарячий)
Якщо є ресурси по електровідновленню вільних амінів (якщо я правильно висловлююсь) підкинь посилання)
 
Опа, а це вже цікаво!) Треба глянути що до чого.
Адже АГЛ ще треба якось дістати, а його синтез небезпечний та гарячий)
Якщо є ресурси по електровідновленню вільних амінів (якщо я правильно висловлююсь) підкинь посилання)
Восстановление нитропропена в амин
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я его вроде уже выкладывал , щас гляну
 
Гораздо лучше . Еще есть способ электровосстановления
Повідомлення об'єднано автоматично:

Еще можно пробовать на боргидриде , сразу мет делать , из МБК
Ти будеш сміятися, але я чув від одного тіпчика що якщо взяти звичайну основу амфу та за допомогою саморобного генератору газу HCL (банка, трубка, соляна кислота, хлорид натрію) направити газ в неї та таким чином "викислити" то при вдалому збігу обставин вийде рідкий мет, який потім потрібно просушити, та довести до готовності. Друг такого не пробував😂
 
Ти будеш сміятися, але я чув від одного тіпчика що якщо взяти звичайну основу амфу та за допомогою саморобного генератору газу HCL (банка, трубка, соляна кислота, хлорид натрію) направити газ в неї та таким чином "викислити" то при вдалому збігу обставин вийде рідкий мет, який потім потрібно просушити, та довести до готовності. Друг такого не пробував😂
Ничего особенного , так делают.
 
Иди методу смотри , я выложил
 
Ничего особенного , так делают.
Для мого друга це щось особливе, адже він практикував тільки один метод синтезу однієї речовини)))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Иди методу смотри , я выложил
Біжу)
 
Для мого друга це щось особливе, адже він практикував тільки один метод синтезу однієї речовини)))
Повідомлення об'єднано автоматично:


Біжу)
Так все один практикуют , остальные сложнее
 
Так все один практикуют , остальные сложнее
Це так! Складніше та затратніше. Але, потрібно рости, ми ж тут не тільки ради тріпу та скорішого синтезу збираємось, а ще й за для задоволення яке отримуєтся в процессі експериментів на стежинці до урізноменітнення та вдосконалення якості методів отримання ПАР)))
 
Це так! Складніше та затратніше. Але, потрібно рости, ми ж тут не тільки ради тріпу та скорішого синтезу збираємось, а ще й за для задоволення яке отримуєтся в процессі експериментів на стежинці до урізноменітнення та вдосконалення якості методів отримання ПАР)))
99% тутошних достаточно пробников , химия нахуй ни кому не надо
 
Назад
Зверху