• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Шашлик із консєрви

Бля, якого хуя тебе всі дойобують?) кому ти дорогу перейшов 🤔
деспераду перешагнув один раз, а назад не перешагнув. Він тепер не росте і мститься всіма своїми десперадікамі.

Це у мене таке аніме, ю ноу)))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Бля, якого хуя тебе всі дойобують?) кому ти дорогу перейшов 🤔
А якщо без кєків - типова кругова порука, але ніхуя не консолідовано. Це як таргани
 
деспераду перешагнув один раз, а назад не перешагнув. Він тепер не росте і мститься всіма своїми десперадікамі.

Це у мене таке аніме, ю ноу)))
Повідомлення об'єднано автоматично:


А якщо без кєків - типова кругова порука, але ніхуя не консолідовано. Це як таргани
Жесть однако май френд, союзників бачу в тебе також не багато в обороні 🙁 . Може спробуєш їх на місце поставити або на крайній вибачитись, щоб не замахували. Бо це трохи напрягає як не крути. Я типу вже більше не хочу лізти у ваш конфлікт, але рішати то якось треба це все
 
Жесть однако май френд, союзників бачу в тебе також не багато в обороні 🙁 . Може спробуєш їх на місце поставити або на крайній вибачитись, щоб не замахували. Бо це трохи напрягає як не крути. Я типу вже більше не хочу лізти у ваш конфлікт, але рішати то якось треба це все
Мені приємно що ти непокоїшся але не хвилюйтесь задарма)
Нажаль або на щастя я в токсік котлах варився тааааак довго що не сприймаю ці образи як образи, як щось серйозне.
+ Механізм ігнору тут працює навіть краще аніж на старій лабі
+ Чорний піар, також піар. Але ті додіки не розуміють
+ Достатній досвід показує що при якісному ігнорі і відсутності якось реально глибинної мотивації всі ці всраті спроби зачепити мліють, чахнуть та йдуть нахуй)

Єдине що хотілось би, аби ти не хвилювався)
Навіть дарксайд нічо не зміг, що ці зможуть)))
 
Мені приємно що ти непокоїшся але не хвилюйтесь задарма)
Нажаль або на щастя я в токсік котлах варився тааааак довго що не сприймаю ці образи як образи, як щось серйозне.
+ Механізм ігнору тут працює навіть краще аніж на старій лабі
+ Чорний піар, також піар. Але ті додіки не розуміють
+ Достатній досвід показує що при якісному ігнорі і відсутності якось реально глибинної мотивації всі ці всраті спроби зачепити мліють, чахнуть та йдуть нахуй)

Єдине що хотілось би, аби ти не хвилювався)
Навіть дарксайд нічо не зміг, що ці зможуть)))
Ти тоже не включайся на провокації, бо інколи хуйню пишеш яка ще більше задрочує на агр. По собі скажу )
 
Так і будеш як еблаша бігати за мною з провокаціями шо товстіше за них лише твоя маман?
Ну то шо ты в тузец даёшь это уже весь форум знает, но на маю мать не не надо перекидывать свои гейские стрелки, за такое можно и схлопотать по своей пидарской натуре.
 
Жаль что ты зарегистрировался
А ти, лише страва якій знадобився час аби розкритись.
Чікмений тірфул склав сам собою всі свої пазли
1. Початку висирав теми про те що ідеш назавжди. Хоча ніколи не покидав
2. Писав дурню на кшталт "я посрал"
І перше і друге, дівочі спроби знайти однодумців в тому що вони могли б розділяти з тогою, але багато хто тебе просто не розумів .

І ти вирішив стати тим що задовольнить всіх тих хто хоч якось звертав на тебе увагу.

І тут хайпи на мені.
Мене ще здивувало що ти можеш шось написати. Але ні) тобі лише генерують.


Бо на що ти взагалі здатний, коли після начебто претензій ти просто стягнув свій рот. І тоді, і зараз ти зробиш те ж саме. Бо ти без мотивації, ти не писав текст, ти просив його тобі згенерувати. Ти ніхто і це легко поясне всі ті спроби потім штампувати свій контент, хоча може ти сам здивувався - всім похуй +плювати .

+
Ти же незграба, не зміг поховати мене цілком. Тепер небіжчик знайде шлях до тебе і твоєї горлянки
 
А ти, лише страва якій знадобився час аби розкритись.
Чікмений тірфул склав сам собою всі свої пазли
1. Початку висирав теми про те що ідеш назавжди. Хоча ніколи не покидав
2. Писав дурню на кшталт "я посрал"
І перше і друге, дівочі спроби знайти однодумців в тому що вони могли б розділяти з тогою, але багато хто тебе просто не розумів .

І ти вирішив стати тим що задовольнить всіх тих хто хоч якось звертав на тебе увагу.

І тут хайпи на мені.
Мене ще здивувало що ти можеш шось написати. Але ні) тобі лише генерують.


Бо на що ти взагалі здатний, коли після начебто претензій ти просто стягнув свій рот. І тоді, і зараз ти зробиш те ж саме. Бо ти без мотивації, ти не писав текст, ти просив його тобі згенерувати. Ти ніхто і це легко поясне всі ті спроби потім штампувати свій контент, хоча може ти сам здивувався - всім похуй +плювати .

+
Ти же незграба, не зміг поховати мене цілком. Тепер небіжчик знайде шлях до тебе і твоєї горлянки
О тебя дурака отпустило ?!?!
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху