• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

С какими болезнями могут мобилизовать: Минобороны опубликовало список

все по полочкам
 
А я бы копов отправил...
Неможна, хтось має слідкувати за сольовими попаями і торчами відбитими, які підуть на грабежі і насильство, аби тільки дістати грошей і забаритись на Лабі.
А попадутся рано или поздно все....
Не слухай цю маячню, всі воювати точно не будуть, головне залишитись живим в числі останніх, на яких приймуть рішення, що втрати катастрофічні і немає можливості продовжувати. Чи ти думаєш це як на лічильнику, 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0 українців, війна завершена? Україна обʼявить капітуляцію думаю під Києвом, з такими темпами поки дійдуть до Києва, то втрати якраз будуть достатніми для капітуляції
 
Неможна, хтось має слідкувати за сольовими попаями і торчами відбитими,
Ну не все же, какой то процент, а так У ВСЕХ БРОНЬ
Повідомлення об'єднано автоматично:

Україна обʼявить капітуляцію думаю під Києвом, з
Давай не будем, а вдруг прорвемся, в начале тож не верил никто.... Я с рашистами точно жить не смогу...
 
Ну не все же, какой то процент, а так У ВСЕХ БРОНЬ
Глобально це проблему не вирішує. Користі більше буде якщо чотко почнуть шмати тих хто ховається офіційно не працюючи, від цього користі більше буде. А то поки падали атакують порядних роботяг, котрі офіційно працюють, не шкерятся по кутках і платять податки на цю всю хуйню, ну і бомбардують їх оливкові так як легко знайти за офіційним місцем роботи
 
я все деньги через обменник вывел в BTC на холодныи кошелек
3200 баксов
так как можно ожидать всего
 
Назад
Зверху