• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Почта

ничего я не получал. пока посылка не вскрыта ее содержимое мне не известно и я не могу нести за неё отвественность.
Ага, розкажеш мєнтам про кота Шредінгера в посилці)
Поки закрито то нічого невідомо, речовина ніби є і ніби немає 🤣😅

Викличуть свідків, відкриють, все зафіксують і запишуть.

Оце буде весела історія коли тебе в реальності затримають)
Повідомлення об'єднано автоматично:

ТИ НЕСЕШ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО ЧИ ТИ ВІДКРИВ ПОСИЛКУ.
так само ти несеш відповідальність незалежно від того чи ти розмотав ізоленту в лісі з закладкою
 
Ага, розкажеш мєнтам про кота Шредінгера в посилці)
Поки закрито то нічого невідомо, речовина ніби є і ніби немає 🤣😅

Викличуть свідків, відкриють, все зафіксують і запишуть.

Оце буде весела історія коли тебе в реальності затримають)
Повідомлення об'єднано автоматично:

ТИ НЕСЕШ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО ЧИ ТИ ВІДКРИВ ПОСИЛКУ.
так само ти несеш відповідальність незалежно від того чи ти розмотав ізоленту в лісі з закладкою
ты лучше за свою жопу думай. я знаю что делаю и делаю грамотно.
если смешно - смейся.

ты в какой области специалист? давай на по твоему профилю поговорим. а то это не твоё. заметно.
 

Поэтому:
сами открывайте.
это не моё.
я это не заказывал.


вполне рабочие отмазки

.






Я кстати с помощью этого и откасил))
Мусора вскрыли то сами и там был вес но не доказали что я это заказывал и все по итогу я не виновен)
 
ты лучше за свою жопу думай. я знаю что делаю и делаю грамотно.
если смешно - смейся.

ты в какой области специалист? давай на по твоему профилю поговорим. а то это не твоё. заметно.
Я якраз і думаю, тому реалістично оцінюю ситуацію.
 
Я якраз і думаю, тому реалістично оцінюю ситуацію.
закон прагматичен и оценивать нечего. таких ходов множество, потому что законодательство несовершенно. если на шаблоны не смотреть, а подходить с новых углов, то уходить от преследования законом можно бесконечно.
 
Ага, розкажеш мєнтам про кота Шредінгера в посилці)
Поки закрито то нічого невідомо, речовина ніби є і ніби немає 🤣😅

Викличуть свідків, відкриють, все зафіксують і запишуть.

Оце буде весела історія коли тебе в реальності затримають)
... и окажется, что я работаю на Бога, провожу аудит по инициативе Трибунала Завета.

Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!
ахахах
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
закон прагматичен и оценивать нечего. таких ходов множество, потому что законодательство несовершенно. если на шаблоны не смотреть, а подходить с новых углов, то уходить от преследования законом можно бесконечно.
Проблема в тому що це не комп'ютер де ти по правилах шукаєш рішення в головоломці і нові ходи і тд, в реальності ти можеш зустрітись з людьми які взагалі тебе не будуть слухати і всеодно все оформлять.
в результаті може щось доведеш через суд і тд, але в будь якому випадку попадаєш в тяганину і на гроші.

Що знову ж таки означає що простіше зразу на місці їм заплатити, з чого я і починав
 
блять, та не заказывал я ничего. мусора не знают где, что, когда именно я о чем то договаривался. одноразовые реквизиты, разовая сделка. как ты мне пришьёшь эту посылку, если у меня только сообщение из отделения извонилка, чтоб подтвердить по смс оплаченную раньше посылку? пусть даже они знают что в коробке.
Чи може наявність у тебе наркотичних речовин в момент затримання бути підставою для отримання аналізів крові, щоб звʼязати речовини і твою потенційну причетність до вживання? Думаю може. Не знаю на скільки довго зберігаються в крові сліди вживання синтетики, але сліди канабідіолів навіть через місяць покаже тест слини з роту. Чи можна звʼязати наявність заборонених речовин зі слідами аналізів в крові? Думаю також можна.
Одноразовий телефон допоможе, якщо вони ще не знають хто ти, але коли у них в руках безпосередньо затриманий правопорушник з весом, то думаю телефон це не основний доказ для звинувачення. Телефон хіба що для пошуку правопорушника за ним.
откудав они знают вот в чем вопрос
Це простіше ніж ти думаєш.
Якщо цікаво, можемо провести тест і ти отримаєш 5-10 контактів на отримання
ничего я не получал. пока посылка не вскрыта ее содержимое мне не известно и я не могу нести за неё отвественность.
Закладчик також потенційно не знає що замотано в ізолентах, але чомусь затримують, проводять вдома обшук, і садять. Якщо дуже пощастило і вдома не знайшли після обшуку ваги і все що може вказувати на розповсюдження, то просто садять за зберігання в великих розмірах, якщо адвокат зміг відпиздітись що просто хлопчина купив собі великий обʼєм декількома згортками. А якщо не пощастило, то за розповсюдження.
Я кстати с помощью этого и откасил))
Мусора вскрыли то сами и там был вес но не доказали что я это заказывал и все по итогу я не виновен)
Без свідків, без протоколу відкрили? Це їх помилка, не досвідчені мабудь.
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
Nukleon, у нас тут шоу Руйнівники міфів😂 руйнуємо міфи що можна уникнути покарання навіть якщо тебе затримали з весом в посилці. Памʼятаю твою історію, ніби тебе затримали на отриманні посилки, там проба була якась і навіть, з твоїх слів, ти відкупився в 500$ або 1000$, не памʼятаю точно. Можеш ознайомитись з повідомлення в даній темі і провести аналіз, чого тобі не вистачило, щоб сказати поліціянтам, «це не моє, я такого не замовляв» і спокійно піти додому?
 
Чи може наявність у тебе наркотичних речовин в момент затримання бути підставою для отримання аналізів крові, щоб звʼязати речовини і твою потенційну причетність до вживання? Думаю може. Не знаю на скільки довго зберігаються в крові сліди вживання синтетики, але сліди канабідіолів навіть через місяць покаже тест слини з роту. Чи можна звʼязати наявність заборонених речовин зі слідами аналізів в крові? Думаю також можна.
Одноразовий телефон допоможе, якщо вони ще не знають хто ти, але коли у них в руках безпосередньо затриманий правопорушник з весом, то думаю телефон це не основний доказ для звинувачення. Телефон хіба що для пошуку правопорушника за ним.

Це простіше ніж ти думаєш.
Якщо цікаво, можемо провести тест і ти отримаєш 5-10 контактів на отримання

Закладчик також потенційно не знає що замотано в ізолентах, але чомусь затримують, проводять вдома обшук, і садять. Якщо дуже пощастило і вдома не знайшли після обшуку ваги і все що може вказувати на розповсюдження, то просто садять за зберігання в великих розмірах, якщо адвокат зміг відпиздітись що просто хлопчина купив собі великий обʼєм декількома згортками. А якщо не пощастило, то за розповсюдження.

Без свідків, без протоколу відкрили? Це їх помилка, не досвідчені мабудь.
Шштоо? какие анализы? какое употребление? я что, на почту заехал на транспорте?. пздц.
ваши предположения ничем не подкреплены.

ещё раз повторяю: я ссылаюсь на закон о неприкосновенности частной собственности и личной жизни, которые гарантированны конституцией. к нему относятся тайна личной переписки. и никто не имеет права права без санкций суда открывать мои посылки и письма. если это произошло, такие действия незаконны и не будут / не могут быть приняты судом.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Nukleon, у нас тут шоу Руйнівники міфів😂 руйнуємо міфи що можна уникнути покарання навіть якщо тебе затримали з весом в посилці. Памʼятаю твою історію, ніби тебе затримали на отриманні посилки, там проба була якась і навіть, з твоїх слів, ти відкупився в 500$ або 1000$, не памʼятаю точно. Можеш ознайомитись з повідомлення в даній темі і провести аналіз, чого тобі не вистачило, щоб сказати поліціянтам, «це не моє, я такого не замовляв» і спокійно піти додому?
та можно. это факт. ты или робот или болен, если не доходит информация.
 
Шштоо? какие анализы? какое употребление? я что, на почту заехал на транспорте?. пздц.
ваши предположения ничем не подкреплены.

ещё раз повторяю: я ссылаюсь на закон о неприкосновенности частной собственности и личной жизни, которые гарантированны конституцией. к нему относятся тайна личной переписки. и никто не имеет права права без санкций суда открывать мои посылки и письма. если это произошло, такие действия незаконны и не будут / не могут быть приняты судом.
Повідомлення об'єднано автоматично:


та можно. это факт. ты или робот или болен, если не доходит информация.
На який ти закон силаєшся.?? Ти перед тим як пишеш реально щось читаєш чи ти це просто так твої теорії???
Читай уважно! "правовий режим воєнного стану"
Дозволяє оглянути всі твої речі і все твоє майно і тд.
IMG_20240503_000734.jpg
 
І тд.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-05-03-00-21-27-555_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2024-05-03-00-21-27-555_com.opera.browser.jpg
    744.7 КБ · Перегляди: 5
  • Screenshot_2024-05-03-00-23-00-063_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2024-05-03-00-23-00-063_com.opera.browser.jpg
    840.4 КБ · Перегляди: 5
  • Screenshot_2024-05-03-00-24-45-051_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2024-05-03-00-24-45-051_com.opera.browser.jpg
    800.5 КБ · Перегляди: 5
На який ти закон силаєшся.?? Ти перед тим як пишеш реально щось читаєш чи ти це просто так твої теорії???
Читай уважно! "правовий режим воєнного стану"
Дозволяє оглянути всі твої речі і все твоє майно і тд.
Переглянути вкладення 13114
шо ты мнепаришь своё хранение? на каких основаниях ты мою посылку открыть хочешь?

Право на приватность относится в Гражданском кодексе (ГК) Украины к личным неимущественным правам. Согласно статье 306 ГК Украины, физическое лицо имеет право на тайну переписки, телеграмм, телефонных разговоров, телеграфных сообщений и других видов корреспонденции.
 
шо ты мнепаришь своё хранение? на каких основаниях ты мою посылку открыть хочешь?

Право на приватность относится в Гражданском кодексе (ГК) Украины к личным неимущественным правам. Согласно статье 306 ГК Украины, физическое лицо имеет право на тайну переписки, телеграмм, телефонных разговоров, телеграфных сообщений и других видов корреспонденции.
На ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ПРАВОВИЙ РЕЖИМ ВОЄННОГО СТАНУ..! На оцих основах твою посилку можуть відкрити.,!,

!
!
!
І до чого тут твоя переписка до коробки з забороненими речовинами???.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ти відрізняєш перевірку того що ти перевозиш з собою від перевірки твоїх переписок??. Пишеш про посилку а кидаєш закон про кориспонденцію
 
Останнє редагування:
І до кінця дочитуй, якщо вже навіть не зважати що питання було про заборону речовин, а не переписок.IMG_20240503_003701.jpg
 
На ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ПРАВОВИЙ РЕЖИМ ВОЄННОГО СТАНУ..! На оцих основах твою посилку можуть відкрити.,!,

!
!
!
І до чого тут твоя переписка до коробки з забороненими речовинами???.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ти відрізняєш перевірку того що ти перевозиш з собою від перевірки твоїх переписок??. Пишеш про посилку а кидаєш закон про кориспонденцію
как ты заебал.

хорошо. нужно было меня вчера принимать. и раньше и раньше и когда килограмм был... принимали блять. я вас научу работать правильно. а то вообще деградировали со своими шаблонными схемами для школьников.
 
  • Haha
Реакції: Tool
как ты заебал.

хорошо. нужно было меня вчера принимать. и раньше и раньше и когда килограмм был... принимали блять. я вас научу работать правильно. а то вообще деградировали со своими шаблонными схемами для школьников.
Єбать ти кілограмовий барон😅

Да да, навчиш. Якраз як срок дадуть то буде багато часу книгу з інструкцією написати.
 
Єбать ти кілограмовий барон😅

Да да, навчиш. Якраз як срок дадуть то буде багато часу книгу з інструкцією написати.
а давай проверим. готов бабки поставить на свои слова?
 
Назад
Зверху