• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Почта

Ні, ти не маєш нести в відділення, ти маєш вказати де знаходить і чекати до прибуття правоохороних органів.
у патрульной полиции есть чем заняться . а если я ошибся и отвлеку от другого дела?
Повідомлення об'єднано автоматично:

всеравно делать нехуй
 
Різниця тільки в статтях буде.. Незаконе зберігання, або незаконе зберігання і купівля.

якщо тебе спинять на вулиці і знайдуть в тебе "заборонені речовини" то і судити буду по незаконому зберігані.
Факту купівлі в такому випадку теж немає.

І те що ти поклав пакунок на пошті (типу не знав шо там) чи підняв з землі, чи чисто випадково знайшли при перевірці, різниці немає..! ЦЕ ВСЕ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ.
Можна будь - кому прислати будь-що
 
О, а чем закончилась история на скриншоте?
От ще одна така сама історія . Було 0.3 пвпScreenshot_2024-05-02-12-30-57-550_com.opera.browser.jpg
Повідомлення об'єднано автоматично:

Можна будь - кому прислати будь-що
Ну так ж до того як знесли секиу то хтось писав що відправили йому посилку яку замовляв і не знав що там. Прийшов забирати а там єшкі і мєнти на виході
 
бывает.
не скажешь ведь родителям, что купил наркотики вместо прикорма...
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
у патрульной полиции есть чем заняться . а если я ошибся и отвлеку от другого дела?
Повідомлення об'єднано автоматично:

всеравно делать нехуй
Ну так можна за будь який виклик сказати. Може сусід сусідку не вбиває а вони так трахаються.
Ця логіка до всього підходить
 
Але якщо не має доказів придбання, то ти не знав що там, купив електронну цигарку, наприклад, а що прислали, не знаю

Я взяв до рук, і не пред'явили, бо немає доказів, що моє
А якщо ти в лісі вирив закладку?
Чим це відрізняється від того що отримав на пошті "невідомий пакунок"?

Ти просто щось вирив випадково, що в середині не знав. Тобі просто щось відправили, що в середині не знав.

Але судять так само. Бо не важливо чи ти з пошти забрав ноунейм речовину без твоїх даних, чи в лісі.
На закладці в лісі теж не вказані твої дані..
 
Ну так можна за будь який виклик сказати. Може сусід сусідку не вбиває а вони так трахаються.
Ця логіка до всього підходить
так да.
формально подходят любые рассказы. это как «своё кино». альтернативные мотивы, которые могут оправдать действия, если не будут опровергнуты.
Повідомлення об'єднано автоматично:

А якщо ти в лісі вирив закладку?
Чим це відрізняється від того що отримав на пошті "невідомий пакунок"?

Ти просто щось вирив випадково, що в середині не знав.
Але судять так само. Бо не важливо чи ти з пошти забрав ноунейм речовину без твоїх даних, чи в лісі.
На закладці в лісі теж не вказані твої дані..
да. именно так. если тебя не вели, твоя история подойдёт.
 
Чому ти вирішив що вони завжди зразу підходять.? Те що я читав по судових реєстрах то вказано година отримання пакунку і година затримання і вони інколи відтрізняються на хв 15. І вказано що затримано наприклад біля під'їзду проживання.
Тобто ти отримуєш і ще деякий час йдуть за тобою щоб прослідкувати де живеш чи ще з якоюсь метою
Не знаю, читал вроде что почти сразу прижимали как забирали, фиксация задержания позже может происходит. Тогда как вариант открыть комірку, сделать вид что забираешь, закрыть и пойти прогуляться. Ну и потом подойти забрать если всё ок. (Замечал что после того как забрал ещё некоторое время можно управлять посылкой)
 
Не знаю, читал вроде что почти сразу прижимали как забирали, фиксация задержания позже может происходит. Тогда как вариант открыть комірку, сделать вид что забираешь, закрыть и пойти прогуляться. Ну и потом подойти забрать если всё ок. (Замечал что после того как забрал ещё некоторое время можно управлять посылкой)
всегда монжно не заберать , если чувствуешь, что что-то не так.
у нас паранойи не существует.
 
От ще одна така сама історія . Було 0.3 пвпПереглянути вкладення 12956
Повідомлення об'єднано автоматично:


Ну так ж до того як знесли секиу то хтось писав що відправили йому посилку яку замовляв і не знав що там. Прийшов забирати а там єшкі і мєнти на виході
Забавно, что даже в формулировке СМИ это буквально "чуть ни сел ни за что"
Дякую тобi, Зеле, що я живу в Украïнi, а не в Америцi
 
Не знаю, читал вроде что почти сразу прижимали как забирали, фиксация задержания позже может происходит. Тогда как вариант открыть комірку, сделать вид что забираешь, закрыть и пойти прогуляться. Ну и потом подойти забрать если всё ок. (Замечал что после того как забрал ещё некоторое время можно управлять посылкой)
Якісь рандомні знайшов.
От перше, прийшли до дому після отримання.
Друге, отримання з поштомату 13:49, затримання 14:10

Тобто 20 хв ще просто слідкували.
 

Вкладення

  • IMG_20240502_142342.jpg
    IMG_20240502_142342.jpg
    440.8 КБ · Перегляди: 10
  • IMG_20240502_143337.jpg
    IMG_20240502_143337.jpg
    427.8 КБ · Перегляди: 10
право и страна 404 это ннонсенс
 
то есть, я могу отправить запрещённое вещество любому человеку, сообщить о возможном нарушении закона и тот кто прийдет получать посылку автоматически виноват? - нет. это так не работает.
никакая наводка о наркотиках не может быть более релевантна чем конституционное право. таких санкций никто не выдаст.
Ти жартуєш чи що? Я вже трішки втомлююсь з цього бреду що ти пишеш, ніяка наводка не працює. А як по твоєму продавців з рук зливають? Затримують якогось бідолагу, запитують «кажи де взяв і додому підеш», він здає і вже до продавця на крупну точку висуваються або кремезні молодики для затримання або встановлюють зовнішнє спостереження для фільмування і зібрання доказової бази.
а если я заказал доставку курьером? тогда и куру могут принять по дороге с отделения почты до меня и впарить ему статью, так?
Не можуть бо він собі посилку не забирає, він за неї не платив і не він її відправляв, він посередник.
Це все хєрня, коли тебе реально візьмуть біля пошти то хуй там ти щось доведеш "що це не твоє, не ти замовляв і тд".
Викличуть свідків і все оформлять і ніхто не буде слухати всього що ти тут пишеш.
Чоловічок так розписує ніби в якійсь казці живе, мені вже починає здаватись що він таку діч пише щоб познущатись з нас, ігноруючи наші слова, та намагаючись недолугими спробами зробити контраргумент. «А як доведуть що моє, якщо мене затримали з цим в руках»😂, та ніяк, дадуть по жопі і відпустять. Чому тоді всі так не замовляють, а в разі прийому не допомагає «а це не моє». Виходить що кого посадили сидять за просто так, від нічого робити, а судові рішення ухвалені без вагомих на то підстав. Для суду ж не потрібно наприклад відео як вбивця з ножем вбиває свою жертву, існує достатньо інших варіантів довести, свідків, відбитків, слідів боротьби, слідів ДНК, мотив, і на основі цього саджають. А тут візьмуть безпосередньо на отриманні і нічого не буде.😂 Можливо за грам і не посадять, поставлять на облік і щоб аналізи здавав, але щоб взагалі додому відпустили, важко уявити, якщо вони вже конкретно по наводці прийшли за людиною на пошту або біля поштомату для затримання
Найкраще за що ти можеш домовитись, це про те що просто заплатиш зразу їм на місці, а всю інакшу демагогію навіть ніхто слухати не буде ні в суді, ні біля місця затримання.
Нехай зубрять свої права як в американських фільмах😂 Вимагають адвоката, неправомірне затримання
какие теории? я описал прагматические решения проблемы с получением посылки. работает. проверено. а если лох, тогда примут, получишь условно и заплатишь. и будешь тут ныть и жаловаться. жалко смотреть...
Тільки з посилками працює? Адже піднімаючи з землі ізрленту, ти ж в теорії також можеш заздалегідь не знати що там замотано? Піздец кури і споживачі лохи, у тебе 100% робоча схема як не сісти, а вони всеодно сидять😂 Продавай онлайн навчання. Склади, варщики теж можуть, скоріше за все, знайти для себе інформацію як не сісти з твоїх слів. Цікаво якщо показати шкільний атестат з хімії з оцінкою 2, поліція повірить про те що варщик наркотики, просто змішував якісь випадкові інгредієнти які знайшов на вулиці…😎😉
А если на левые данные(несуществующего человека) заказывал и с левой трубкой почтомат открывал, что посоветуешь? Ты я вижу по законам норм шаришь....
В законах як риба в воді. По яких признаках ти зрозумів що він шарить в законах? 😂
Тоже не совсем однозначный момент. Если на зипе не окажется отпечатков? Как они докажут твою причастность?
Вони вже біжать на тебе з увімкненими камерами в Full HD, спецпризначенці навіть штурмують будівлі з бодікамерами і відкривають в прямому ефірі😉
интересы большинства всегда важнее меньшенства. поэтому, личные права в ущерб стране не должны быть востребованы гражданином этой страны из, хотя бы, патриотических соображений. и/или в одностороннем порядке ограничены государством.
Дійсно, в інтересах більшості, щоб не було наркоманів.
 
Ти жартуєш чи що? Я вже трішки втомлююсь з цього бреду що ти пишеш, ніяка наводка не працює. А як по твоєму продавців з рук зливають? Затримують якогось бідолагу, запитують «кажи де взяв і додому підеш», він здає і вже до продавця на крупну точку висуваються або кремезні молодики для затримання або встановлюють зовнішнє спостереження для фільмування і зібрання доказової бази.

Не можуть бо він собі посилку не забирає, він за неї не платив і не він її відправляв, він посередник.

Чоловічок так розписує ніби в якійсь казці живе, мені вже починає здаватись що він таку діч пише щоб познущатись з нас, ігноруючи наші слова, та намагаючись недолугими спробами зробити контраргумент. «А як доведуть що моє, якщо мене затримали з цим в руках»😂, та ніяк, дадуть по жопі і відпустять. Чому тоді всі так не замовляють, а в разі прийому не допомагає «а це не моє». Виходить що кого посадили сидять за просто так, від нічого робити, а судові рішення ухвалені без вагомих на то підстав. Для суду ж не потрібно наприклад відео як вбивця з ножем вбиває свою жертву, існує достатньо інших варіантів довести, свідків, відбитків, слідів боротьби, слідів ДНК, мотив, і на основі цього саджають. А тут візьмуть безпосередньо на отриманні і нічого не буде.😂 Можливо за грам і не посадять, поставлять на облік і щоб аналізи здавав, але щоб взагалі додому відпустили, важко уявити, якщо вони вже конкретно по наводці прийшли за людиною на пошту або біля поштомату для затримання

Нехай зубрять свої права як в американських фільмах😂 Вимагають адвоката, неправомірне затримання

Тільки з посилками працює? Адже піднімаючи з землі ізрленту, ти ж в теорії також можеш заздалегідь не знати що там замотано? Піздец кури і споживачі лохи, у тебе 100% робоча схема як не сісти, а вони всеодно сидять😂 Продавай онлайн навчання. Склади, варщики теж можуть, скоріше за все, знайти для себе інформацію як не сісти з твоїх слів. Цікаво якщо показати шкільний атестат з хімії з оцінкою 2, поліція повірить про те що варщик наркотики, просто змішував якісь випадкові інгредієнти які знайшов на вулиці…😎😉

В законах як риба в воді. По яких признаках ти зрозумів що він шарить в законах? 😂

Вони вже біжать на тебе з увімкненими камерами в Full HD, спецпризначенці навіть штурмують будівлі з бодікамерами і відкривають в прямому ефірі😉

Дійсно, в інтересах більшості, щоб не було наркоманів.
блять, та не заказывал я ничего. мусора не знают где, что, когда именно я о чем то договаривался. одноразовые реквизиты, разовая сделка. как ты мне пришьёшь эту посылку, если у меня только сообщение из отделения извонилка, чтоб подтвердить по смс оплаченную раньше посылку? пусть даже они знают что в коробке.
 
Ти жартуєш чи що? Я вже трішки втомлююсь з цього бреду що ти пишеш, ніяка наводка не працює. А як по твоєму продавців з рук зливають? Затримують якогось бідолагу, запитують «кажи де взяв і додому підеш», він здає і вже до продавця на крупну точку висуваються або кремезні молодики для затримання або встановлюють зовнішнє спостереження для фільмування і зібрання доказової бази.

Не можуть бо він собі посилку не забирає, він за неї не платив і не він її відправляв, він посередник.

Чоловічок так розписує ніби в якійсь казці живе, мені вже починає здаватись що він таку діч пише щоб познущатись з нас, ігноруючи наші слова, та намагаючись недолугими спробами зробити контраргумент. «А як доведуть що моє, якщо мене затримали з цим в руках»😂, та ніяк, дадуть по жопі і відпустять. Чому тоді всі так не замовляють, а в разі прийому не допомагає «а це не моє». Виходить що кого посадили сидять за просто так, від нічого робити, а судові рішення ухвалені без вагомих на то підстав. Для суду ж не потрібно наприклад відео як вбивця з ножем вбиває свою жертву, існує достатньо інших варіантів довести, свідків, відбитків, слідів боротьби, слідів ДНК, мотив, і на основі цього саджають. А тут візьмуть безпосередньо на отриманні і нічого не буде.😂 Можливо за грам і не посадять, поставлять на облік і щоб аналізи здавав, але щоб взагалі додому відпустили, важко уявити, якщо вони вже конкретно по наводці прийшли за людиною на пошту або біля поштомату для затримання

Нехай зубрять свої права як в американських фільмах😂 Вимагають адвоката, неправомірне затримання

Тільки з посилками працює? Адже піднімаючи з землі ізрленту, ти ж в теорії також можеш заздалегідь не знати що там замотано? Піздец кури і споживачі лохи, у тебе 100% робоча схема як не сісти, а вони всеодно сидять😂 Продавай онлайн навчання. Склади, варщики теж можуть, скоріше за все, знайти для себе інформацію як не сісти з твоїх слів. Цікаво якщо показати шкільний атестат з хімії з оцінкою 2, поліція повірить про те що варщик наркотики, просто змішував якісь випадкові інгредієнти які знайшов на вулиці…😎😉

Ти жартуєш чи що? Я вже трішки втомлююсь з цього бреду що ти пишеш, ніяка наводка не працює. А як по твоєму продавців з рук зливають? Затримують якогось бідолагу, запитують «кажи де взяв і додому підеш», він здає і вже до продавця на крупну точку висуваються або кремезні молодики для затримання або встановлюють зовнішнє спостереження для фільмування і зібрання доказової бази.

Не можуть бо він собі посилку не забирає, він за неї не платив і не він її відправляв, він посередник.

Чоловічок так розписує ніби в якійсь казці живе, мені вже починає здаватись що він таку діч пише щоб познущатись з нас, ігноруючи наші слова, та намагаючись недолугими спробами зробити контраргумент. «А як доведуть що моє, якщо мене затримали з цим в руках»😂, та ніяк, дадуть по жопі і відпустять. Чому тоді всі так не замовляють, а в разі прийому не допомагає «а це не моє». Виходить що кого посадили сидять за просто так, від нічого робити, а судові рішення ухвалені без вагомих на то підстав. Для суду ж не потрібно наприклад відео як вбивця з ножем вбиває свою жертву, існує достатньо інших варіантів довести, свідків, відбитків, слідів боротьби, слідів ДНК, мотив, і на основі цього саджають. А тут візьмуть безпосередньо на отриманні і нічого не буде.😂 Можливо за грам і не посадять, поставлять на облік і щоб аналізи здавав, але щоб взагалі додому відпустили, важко уявити, якщо вони вже конкретно по наводці прийшли за людиною на пошту або біля поштомату для затримання

Нехай зубрять свої права як в американських фільмах😂 Вимагають адвоката, неправомірне затримання

Тільки з посилками працює? Адже піднімаючи з землі ізрленту, ти ж в теорії також можеш заздалегідь не знати що там замотано? Піздец кури і споживачі лохи, у тебе 100% робоча схема як не сісти, а вони всеодно сидять😂 Продавай онлайн навчання. Склади, варщики теж можуть, скоріше за все, знайти для себе інформацію як не сісти з твоїх слів. Цікаво якщо показати шкільний атестат з хімії з оцінкою 2, поліція повірить про те що варщик наркотики, просто змішував якісь випадкові інгредієнти які знайшов на вулиці…😎😉
Ну хоть хтось по факту і по тому як все на практиці, а то я вже подумав що тут всі повірили в цей ідіотизм про доказування що "нічого не знав, нічого не бачив, нічого не замовляв" і мєнти так сумним виразом обличчя відпускають до дому 😅🤣

Мені навіть смішно уявити як він почне це все доказувати коли його візьмуть)
 
блять, та не заказывал я ничего. мусора не знают где, что, когда именно я о чем то договаривался. одноразовые реквизиты, разовая сделка. как ты мне пришьёшь эту посылку, если у меня только сообщение из отделения извонилка, чтоб подтвердить по смс оплаченную раньше посылку? пусть даже они знают что в коробке.
Я розумію що тобі дуже складно сприйняти якусь нову інформацію, але спробуй. ТЕБЕ ЗАТРИМУЮТЬ НЕ ПО ФАКТУ ДОКАЗУ ТОГО ЩО ТИ КУПЛЯВ. Їм тобі не треба нічого пришивати.

ТИ ОТРИМАВ, А ЗНАЧИТЬ ПОЧАВ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ,!,,!..!

По факту того що речовина в тебе!

спробуй усвідомити цю інформацію.! Це так як закладка в лісі яка немає реквізитів з твоїм іменем, ти підняв, значить почав зберігання.
 
Я розумію що тобі дуже складно сприйняти якусь нову інформацію, але спробуй. ТЕБЕ ЗАТРИМУЮТЬ НЕ ПО ФАКТУ ДОКАЗУ ТОГО ЩО ТИ КУПЛЯВ. Їм тобі не треба нічого пришивати.

ТИ ОТРИМАВ, А ЗНАЧИТЬ ПОЧАВ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ,!,,!..!

По факту того що речовина в тебе!

спробуй усвідомити цю інформацію.! Це так як закладка в лісі яка немає реквізитів з твоїм іменем, ти підняв, значить почав зберігання.
ничего я не получал. пока посылка не вскрыта ее содержимое мне не известно и я не могу нести за неё отвественность.
 
Назад
Зверху