• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Почта

нет. это когда разбирательство невыгодно.
Ну судовий реєстр на то і судовий реєстр, що означає автоматиче розбирання подій. Інакших немає

Єдине що я знаходив по реєстру, коли взяли тіпів магазину "амфхаус" в Херсоні, з товаром на квартирі то в заключенні було вказано що справа закривається через недостатню кількістю доказів, чи щось типу того.
 
20230628-013137.jpg

Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну судовий реєстр на то і судовий реєстр, що означає автоматиче розбирання подій. Інакших немає

Єдине що я знаходив по реєстру, коли взяли тіпів магазину "амфхаус" в Херсоні, з товаром на квартирі то в заключенні було вказано що справа закривається через недостатню кількістю доказів, чи щось типу того.
в каком смысле реестр это автоматический разбор дел?
 
Якщо ти пошукаєш судові реєстр то знайдеш такі формулювання "об'єкт А поклав пакунок в карман штанів чим і почав незаконе зберігання заборонених речовин"

І не важливо які були дані, це не розглядається. Є факт незаконого зберігання САМЕ ТОБОЮ, бо саме ти незаконо зберігав, а не віртуальна людина.
Але якщо не має доказів придбання, то ти не знав що там, купив електронну цигарку, наприклад, а що прислали, не знаю
 
Але якщо не має доказів придбання, то ти не знав що там, купив електронну цигарку, наприклад, а що прислали, не знаю
у покупки, как и у продажи есть конкретные признаки.
количество никак не говорит о цели хранения.
Повідомлення об'єднано автоматично:

а расфасовка и девайсы нужны для методичного использования, например.
 
Але якщо не має доказів придбання, то ти не знав що там, купив електронну цигарку, наприклад, а що прислали, не знаю
Так закон не лише про придбання, а про зберігання, в такому випадку тобі не крімінують купівлю, ти йдеш по статті зберігання.. Зберігання було? Було.!
От і все.

Якщо ти не взяв до рук і не почав зберігання тоді так, тобі немає що пред'явити.
 
Так закон не лише про придбання, а про зберігання, в такому випадку тобі не крімінують купівлю, ти йдеш по статті зберігання.. Зберігання було? Було.!
От і все.

Якщо ти не взяв до рук і не почав зберігання тоді так, тобі немає що пред'явити.
Я взяв до рук, і не пред'явили, бо немає доказів, що моє
 
Я взяв до рук, і не пред'явили, бо немає доказів, що моє
тут нужно грамотно сформулировать свои мотивы действий которые показались кому-то:) незаконными...
Повідомлення об'єднано автоматично:

Яка різниця чиє, якщо саме ТИ в даний момент зберігаєш заборонені речовини
есть разница
Повідомлення об'єднано автоматично:

В юристів треба питати
шаблонщики
 
тут нужно грамотно сформулировать свои мотивы действий которые показались кому-то:) незаконными...
Повідомлення об'єднано автоматично:


есть разница
Повідомлення об'єднано автоматично:


шаблонщики
Різниця тільки в статтях буде.. Незаконе зберігання, або незаконе зберігання і купівля.

якщо тебе спинять на вулиці і знайдуть в тебе "заборонені речовини" то і судити буду по незаконому зберігані.
Факту купівлі в такому випадку теж немає.

І те що ти поклав пакунок на пошті (типу не знав шо там) чи підняв з землі, чи чисто випадково знайшли при перевірці, різниці немає..! ЦЕ ВСЕ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ.
 
Різниця тільки в статтях буде.. Незаконе зберігання, або незаконе зберігання і купівля.

якщо тебе спинять на вулиці і знайдуть в тебе "заборонені речовини" то і судити буду по незаконому зберігані.
Факту купівлі в такому випадку теж немає.

І те що ти поклав пакунок на пошті (типу не знав шо там) чи підняв з землі, чи чисто випадково знайшли при перевірці, різниці немає..! ЦЕ ВСЕ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ.
если я поднял с земли подозрительный свёрток, то есть разница.
Повідомлення об'єднано автоматично:

если я во дворе ищу закладки, может я не хочу, чтоб ее поднял ребёнок. мм?
 
а трипрепорты пишутся тестерами для снижения вреда организму. с этой целью даётся компетентная оценка веществам и селлерам и описываются детали.
Повідомлення об'єднано автоматично:

ценой собственного здоровья и рискуя свободой. если что.
 
если я поднял с земли подозрительный свёрток, то есть разница.
Повідомлення об'єднано автоматично:

если я во дворе ищу закладки, может я не хочу, чтоб ее поднял ребёнок. мм?
Вопрос не в том, что произошло по факту
А в том, что тебе смогут пришить и подтвердить в судебном порядке :)

Даже "пописать на улице" можно притянуть к публичному обнажению или типа того, было бы желание
 
Вопрос не в том, что произошло по факту
А в том, что тебе смогут пришить и подтвердить в судебном порядке :)

Даже "пописать на улице" можно притянуть к публичному обнажению или типа того, было бы желание
меня как-то оштрафовали за переход в неположенном месте. на 2грн с квитанцией на месте.
 
если я поднял с земли подозрительный свёрток, то есть разница.
Повідомлення об'єднано автоматично:

если я во дворе ищу закладки, может я не хочу, чтоб ее поднял ребёнок. мм?
реально не розумієш???
Відкрий судовий реєстр і перечитай справи, або як мінімум новини.

ЯКЩО ТИ ВЗЯВ НАРКОТИЧНІ РЕЧОВИНИ ТО ПО ЗАКОНУ ТИ ПОЧАВ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ!... ПОЧАВ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ..!
так само якщо ти знайдеш зброю ти теж почне незаконе зберігання.

В такому випадку ти маєш звернутись до правоохороних органів і вказати на наявність підозрілого пакунку.. Це все на що ти маєш право.! IMG_20240502_122222.jpg
 
реально не розумієш???
Відкрий судовий реєстр і перечитай справи, або як мінімум новини.

ЯКЩО ТИ ВЗЯВ НАРКОТИЧНІ РЕЧОВИНИ ТО ПО ЗАКОНУ ТИ ПОЧАВ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ!... ПОЧАВ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ..!
так само якщо ти знайдеш зброю ти теж почне незаконе зберігання.

В такому випадку ти маєш звернутись до правоохороних органів і вказати на наявність підозрілого пакунку.. Це все на що ти маєш право.! Переглянути вкладення 12954
О, а чем закончилась история на скриншоте?
 
реально не розумієш???
Відкрий судовий реєстр і перечитай справи, або як мінімум новини.

ЯКЩО ТИ ВЗЯВ НАРКОТИЧНІ РЕЧОВИНИ ТО ПО ЗАКОНУ ТИ ПОЧАВ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ!... ПОЧАВ НЕЗАКОНЕ ЗБЕРІГАННЯ..!
так само якщо ти знайдеш зброю ти теж почне незаконе зберігання.

В такому випадку ти маєш звернутись до правоохороних органів і вказати на наявність підозрілого пакунку.. Це все на що ти маєш право.! Переглянути вкладення 12954
ну естественно. вот только что нашёл и несу в ближайшее отделение.

а история правдивая.
 
О, а чем закончилась история на скриншоте?
Там вказано штраф 17 тис.
Це просто перше що випадково знайшов.

Такого в новинах багато. Коли "випадково" знаходять.

Якби вже була судимість то б штрафом не обійшлось.
 
отказ от адвоката лишает права на обжалование решения.
Там вказано штраф 17 тис.
Це просто перше що випадково знайшов.

Такого в новинах багато. Коли "випадково" знаходять.

Якби вже була судимість то б штрафом не обійшлось.
 
ну естественно. вот только что нашёл и несу в ближайшее отделение.

а история правдивая.
Ні, ти не маєш нести в відділення, ти маєш вказати де знаходить і чекати до прибуття правоохороних органів.
 
Назад
Зверху