• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Ніч на Землі / Night on Earth (1991)

Rejoice

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
428
Репутація
1 045
Вподобайки
915
Бали
389
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Жанр: драма, комедія
Країна: Франція, Німеччина, США, Велика Британія, Японія

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!


Режисер: Джим Джармуш (Jim Jarmusch)
Актори: Вайнона Райдер, Джина Роулендс, Армін Мюллер-Шталь, Джанкарло Еспозіто, Розі Перес, Беатріс Даль, Ісаак Де Банколе, Роберто Беніньї, Паоло Боначеллі, Матті Пелонпяя

Сюжет:
Відчужені, немов підглянуті з космосу п'ять таксистських історій, сумних і комедійних, трапилися за одну ніч в п'яти мегаполісах світу. Кожна має свою особливу тему, властиву місцю дії. Так, що таке кар'єра, з'ясовується в серці американської мрії Лос-Анжелесі.
Зустріч Старого Світу з Новим відбувається, звичайно ж, у вируючому казані Нью-Йорка. Про зір і сліпоту краще всього знають в столиці світової краси Парижі, а питання життя і смерті - у вічному місті Римі. І, нарешті, тема занедбаності людини в цьому світ ніде не виглядає переконливіше, ніж на засніжених просторах Гельсінкі.

Тривалість: 02:07:57

Трейлер:

Оригинальная озвучка с русскими субтитрами

Ніч на Землі / Night on Earth (українською)
 
Хороший фільм)
 
интересно, нужно посмотреть, люблю подобное, спасибо ✨
 
A_Nightmare_on_Elm_Street_poster_01.jpg
 
Ну мені мабуть найбільше з Роберто Беніньї. А взагалі дуже давно дививсь цей фільм. Треба буде якось переглянути)
Та то вообще пизда-хана, я с диалога Беніньї со священником жрал как коняка)
Фредди Крюгера я ещё в старших классах школы на чёрно-белом телеке на кухне под молоком смотрел )
 
Назад
Зверху