Невеличкий відгук на Кубріка 1964

Xісока Морроу

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
327
Репутація
461
Вподобайки
477
Бали
288
Короч, доволі типово як для пост-розйобаного стану з ранку, побачити на екрані якесь рандомне кінцо. Особливо непогано коли прокидаєшся на самому початку фільму і знайомишся з кінострічкою повноцінно.

Так я подивився фільм під назвою "До́ктор Стре́йнджлав, або як я перестав боятись та полюбив бо́мбу"

Коли я загуглив назву, виявилось що це комедія. Фільм знято цілком в ч/б. Спочатку я навіть не знав чого очікувати від фільму, але перемикати на щось інше мені не сильно то й хотілося.

Ця стрічка не має на меті кєкати кожні дві хвилини і якби я завчасно не дізнався що це комедія, я б сумнівався в тому що дивлюсь взагалі.
Перші хвилин 15 сюжету подаються на серйозному їбальнику, але з першого кєку я прооравсі прям дуже і одразу зрозумів що цей фільм варто дивитися далі.
На мою думку жанр отаких комедій схожі на твори інших так би мовити митців - доволі нескладно провести паралелі з піджанром фільмів Тарантіно типу "альтернативної історія" як наприклад "Безславні виродки" або "Одного разу в Голівуді".
В цьому фільмі так само вирує виключно своя атмосфера. З якогось моменту він починає гіпнотизувати своїм абсурдом, який сприймається цілком логічним причинно-наслідковим сюжетом з перспективи дій персонажів цього фільму.

Про сюжет навмисно ні слова, бо він внатурі інтригуючий
 
Одіссея Кубрика - феномен. Варто подивитись як він знімав це кіно.
 
Кубрик и Теренс малик - режиссёры которых мейнстрим поебота никогда не поймёт, это и есть искусство
 
Из Кубрика, не так давно смотрел Сияние и Механический Апельсин. Кино вроде качественное и даже цветное, но пересматривать не хочется, слишком уж мерзкие персонажи.
 
Из Кубрика, не так давно смотрел Сияние и Механический Апельсин. Кино вроде качественное и даже цветное, но пересматривать не хочется, слишком уж мерзкие персонажи.
Може заводний Апельсин ? Чи то інакше кіно ?
 
А , зрозумів !) просто цікаво було може то інакший фільм , я до речі дивився ці 2 фільма і вони топові , що Апельсин , що Сяєво , якщо сяєво це те де знімайся Джим Керрі, то це прям дуже сильний фільм!
 
Єбать ти запоздалий
А , зрозумів !) просто цікаво було може то інакший фільм , я до речі дивився ці 2 фільма і вони топові , що Апельсин , що Сяєво , якщо сяєво це те де знімайся Джим Керрі, то це прям дуже сильний фільм!
Сяйво це той де знімався джек ніколсон
 
Назад
Зверху