NESSCAFE - Ранок починається не з кави! Краща марихуанна особисто для вас.

Неоднократно тарился у нескафе. Чем они всегда выделялись на фоне других - так это скоростью отправки товара. Буквально спустя пару часов после принятия заказа уже висела накладная в приложении. Шишки стабильно хорошего качества по приятной цене. Хороший вариант для миниопта по приятной цене
 
Всім гарних вихідних!
У наявності всіма шановний Northen Lights (Просушка, якість, вигляд топ)
IMG_20240428_103554_344.jpg




Скоро дойдемо до проб, був великий наплив клієнтів.
 
Змінився контакт оператора???
Дата редагування учора, лінк веде на інший контакт, хоча написаний попередній. На новому контакті інша людина. Який актуальний?
Screenshot_20240506-130204.png
 
Останнє редагування:
Змінився контакт оператора???
Дата редагування учора, лінк веде на інший контакт, хоча написаний попередній. На новому контакті інша людина. Який актуальний?
Переглянути вкладення 14029
Не знаю..у меня такой контакт и сохранен.. мне кажется, в ожидании эйфории просто начинают сдавать нервы ))
 
Всім гарних вихідних!
У наявності всіма шановний Northen Lights (Просушка, якість, вигляд топ)
Переглянути вкладення 11664




Скоро дойдемо до проб, був великий наплив клієнтів.
якщо будуть проби Киев Троещина
То хотел би оценить
Могу скинуть примери репортов
Я на форуме с 2017 года
 
шишло тут раньше же индор било и по цене 2к грн за 10 гр кладами на трое
а сейчас теплица по виду и дороже сильно и отправки
 
шишло тут раньше же индор било и по цене 2к грн за 10 гр кладами на трое
а сейчас теплица по виду и дороже сильно и отправки
Не знаю,не знаю,на счёт кладов согласен,отправок не было раньше,может расширяются или передали полномочия...
 
хух та хотелось би дорогрй записатся на отправочку вашего качества пробничком ;)
 
Добрий вечір секта!
Контакти магазину міняються, щоб не знеслы акаунт по скаргам від антинаркотичных спілок, тому лінк інколи доводиться міняти, коли ми його міняємо, одразу і міняємо на торговій гілці, усім гарного дня та настрою.
Свіжак Northen Lights индор, без семок, сильна!
 
Останнє редагування:
Добрий вечір секта!
Контакти магазину міняються, щоб не знеслы акаунт по скаргам від антинаркотичных спілок, тому лінк інколи доводиться міняти, коли ми його міняємо, одразу і міняємо на торговій гілці, усім гарного дня та настрою.
Свіжак Northen Lights индор, без семок, сильна!
Добре,будемо знать)))
 
Тобто новий контакт є резервним на випадок втрати основного?
Бо без оповіщення про зміну контакту - на новий перейдуть лише ті, хто вперше купує. Постійні не знатимуть про зміну контакту і замовлятимуть по якому є. У випадку блокування основного - логічно, клієнти,які замовили і бачать, що контакт видалено - підуть сюди перевіряти і таким чином відновлять зв'язок.

Аби на заблокованому не з'явився хтось інший, бо це виявляється не складно. Як тільки ім'я контакту звільняється після перейменування - його можна зайняти і вдавати роботу.. Щоб такого не траплялось - ні в якому випадку не можна звільняти попередній контакт, краще параллельно створювати додатковий.
 
Тобто новий контакт є резервним на випадок втрати основного?
Бо без оповіщення про зміну контакту - на новий перейдуть лише ті, хто вперше купує. Постійні не знатимуть про зміну контакту і замовлятимуть по якому є. У випадку блокування основного - логічно, клієнти,які замовили і бачать, що контакт видалено - підуть сюди перевіряти і таким чином відновлять зв'язок.

Аби на заблокованому не з'явився хтось інший, бо це виявляється не складно. Як тільки ім'я контакту звільняється після перейменування - його можна зайняти і вдавати роботу.. Щоб такого не траплялось - ні в якому випадку не можна звільняти попередній контакт, краще параллельно створювати додатковий.
Поки що буде один контакт, цей що на сторінці, всі інші не дійсні!!!
Повідомлення об'єднано автоматично:

У НАС ОДИН ТЕЛЕГРАМ, ПРОШУ ЗВЕРНУТИ ВСІХ УВАГУ!!!
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
 
Ти правий
вже є мої фейки, навіть і не подумав що так швидко підхватять лінк, прошу бути всіх дуже уважним, у на в кінці лінку 0!
нас
Тобто новий контакт є резервним на випадок втрати основного?
Бо без оповіщення про зміну контакту - на новий перейдуть лише ті, хто вперше купує. Постійні не знатимуть про зміну контакту і замовлятимуть по якому є. У випадку блокування основного - логічно, клієнти,які замовили і бачать, що контакт видалено - підуть сюди перевіряти і таким чином відновлять зв'язок.

Аби на заблокованому не з'явився хтось інший, бо це виявляється не складно. Як тільки ім'я контакту звільняється після перейменування - його можна зайняти і вдавати роботу.. Щоб такого не траплялось - ні в якому випадку не можна звільняти попередній контакт, краще параллельно створювати додатковий.
 
Назад
Зверху