Мобілязація 3штурмова Армія

ТЦКашники щас не за страх а за совесть хуярят народ , иначе их на передок отправят )))
 
До сраки ті всі посвідчення, у нас на блок-постах хочуть саме відстрочку від військомату. Показуєш посвідчення, вони телефонують у твій військомат і дізнаються про тебе) Раніше ця хуйня проходила, зараз хрін пройде ))

Ти хоч з’являвся у військомат з 24.02.2022 року і чи маєш якусь відмітку що ти там був ? Якщо ніякого доказу немає що ти там був, то це херово )
Повідомлення об'єднано автоматично:

І ще додам, що у всіх варіантах треба долари. Навіть якщо ти студент у 40 років, військомат тебе пішле нахрін без грошей. Якщо ти почнеш вийобуватися знанням законів, вони підуть тобі на зустріч і дадуть відстрочку на місяць, після чого виїбуть тебе.

Це я розповідаю реальні речі які у Чернівецькій та Франківській області
Дякую, дуже інформативно.
В військкоматі не був дуже давно, років 6, так точно . Чим це херово?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ця людина дуже хоче сечі на обличчя, накидайте пліз
 

Вкладення

  • IMG_8219.jpeg
    IMG_8219.jpeg
    173.5 КБ · Перегляди: 19
Дякую, дуже інформативно.
В військкоматі не був дуже давно, років 6, так точно . Чим це херово?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ця людина дуже хоче сечі на обличчя, накидайте пліз
1) Вам потрібно пройти ВЛК
2) Багато державних сервісів хочуть підтвердження що ви були у військоматі з 24.02.2022 для користування їхніми послугами. Навіть при вступі хочуть цього.

Але я повторююся, це так тут, де я зараз знаходжуся. Чув що у Запоріжжі, Дніпрі, Києві можна поступити без цих документів, але цю тему не вивчав.

Ну і навіть якщо у вас вийде вступити десь у Вуз, при поданні документів вас змусять проходити ВЛК, а якщо ВЛК пройдено і вас визнали придатним, ваші документи, про те що ви студент, можуть зникнути з військомату і вас тупо кинуть.

Взагалі заїбало це довбане сафарі. Замість того щоб думати як завершити війну, вони думають як ще більше людей запакувати, а платити то чим будуть ?
 
Народ молчит в тряпочку , а какого хуя есть те , на кого мобилизация не распространяется ? Еврей арестович какого хуя по Омерикам и Исраилям катается а не Родину защишает ?
 
1) Вам потрібно пройти ВЛК
2) Багато державних сервісів хочуть підтвердження що ви були у військоматі з 24.02.2022 для користування їхніми послугами. Навіть при вступі хочуть цього.

Але я повторююся, це так тут, де я зараз знаходжуся. Чув що у Запоріжжі, Дніпрі, Києві можна поступити без цих документів, але цю тему не вивчав.

Ну і навіть якщо у вас вийде вступити десь у Вуз, при поданні документів вас змусять проходити ВЛК, а якщо ВЛК пройдено і вас визнали придатним, ваші документи, про те що ви студент, можуть зникнути з військомату і вас тупо кинуть.

Взагалі заїбало це довбане сафарі. Замість того щоб думати як завершити війну, вони думають як ще більше людей запакувати, а платити то чим будуть ?
Так в тому то й справа, що ВЛК не хочу проходити, бо то торба

Поступив би на магістратуру , але ж знову таки , під час вступної компанії можуть і забрати , поки не студент

На рахунок сервісів, наприклад яких?
працюю віддалено, мені хіба що дійсно з дому просто не виходити)

А Ви самі проходили влк ?
Навчаєтесь десь?
Чи як оберігаєтесь від цих перевертнів?)
 
Привіт , знаю, що більшості кайфариків максимально похуй, на те, що вони можуть бути призвані на захист Батьківщини
Мне в 2001 при Кучме поставили в паспорт печать "не военнообязанный". С тех пор не единой повестки. Я был не военнообязанный при Кучме, при Ющенко, при Януковиче, при в.о. Турчинове, при Порошенко и при пидаре зеленском я пока что, всё ещё не военнообязанный. Пидарас зеленский проигнорировал 4 повестки, а я 0. И кто из нас ухылянт?)))
 
Мне в 2001 при Кучме поставили в паспорт печать "не военнообязанный". С тех пор не единой повестки. Я был не военнообязанный при Кучме, при Ющенко, при Януковиче, при в.о. Турчинове, при Порошенко и при пидаре зеленском я пока что, всё ещё не военнообязанный. Пидарас зеленский проигнорировал 4 повестки, а я 0. И кто из нас ухылянт?)))
Хочу таку пічать)
 
Тем, кто имеет глаза и уши:
Полиции нет.
101 нет.
103 - узнавать, ремень, витамины.
ЗСУ - только те, что знаешь.
Лифт📛
Домофон может не открыться
Убежище может не открыться
Зелёный - ловушка
Друг/недруг/враг/невраг
Еда, вода, дверные ручки📛

P.s. Пацаны Борщаговку не отдают. Ещё и спиздили*.

๑۞ble.•°`ᵘ̣ᵃ̣
] ๑۩ ,¸¸,ø¤º°`°๑۞๑Протоколврагвглазке"๑,¸¸,ø¤º°`°๑۩ [ Boo
Биопаспорт 666
чип на лбу
печать антихриста
 
Так в тому то й справа, що ВЛК не хочу проходити, бо то торба

Поступив би на магістратуру , але ж знову таки , під час вступної компанії можуть і забрати , поки не студент

На рахунок сервісів, наприклад яких?
працюю віддалено, мені хіба що дійсно з дому просто не виходити)

А Ви самі проходили влк ?
Навчаєтесь десь?
Чи як оберігаєтесь від цих перевертнів?)
Спочатку була робота, де був заброньований, тоді через знайомих дали мені бронь, але ВЛК не проходив.

Пізніше поступив в аспірантуру, вступ вийшов 1000$+ 22000 навчання рік + різні нюанси на рік ще + 600$. У ВУЗ майже не з’являюся.
Минулого року бронь дали без ВЛК, знову через знайомих.
Цього року вже так не вийшло, прийшлося платити, а саме 500$, там я сам зробив цю ціну, так як трішки обнаглів. Але десь місяць з хати не виходив, бо бронь робили довго. Ці 500$ якраз таки допомогли оминути ВЛК. Вони ще затягували, так як думали що з аспірантів заберуть бронь новим законом, але пронесло і бронь залишилася:)
 
Спочатку була робота, де був заброньований, тоді через знайомих дали мені бронь, але ВЛК не проходив.

Пізніше поступив в аспірантуру, вступ вийшов 1000$+ 22000 навчання рік + різні нюанси на рік ще + 600$. У ВУЗ майже не з’являюся.
Минулого року бронь дали без ВЛК, знову через знайомих.
Цього року вже так не вийшло, прийшлося платити, а саме 500$, там я сам зробив цю ціну, так як трішки обнаглів. Але десь місяць з хати не виходив, бо бронь робили довго. Ці 500$ якраз таки допомогли оминути ВЛК. Вони ще затягували, так як думали що з аспірантів заберуть бронь новим законом, але пронесло і бронь залишилася:)
Не зовсім зрозуміло на рахунок броні, коли вчишся на магістра/аспіранта

Тобто для вступу, чи перед вступом , все одно потрібно йти в ТЦК, отримувати бронь?
 
Не зовсім зрозуміло на рахунок броні, коли вчишся на магістра/аспіранта

Тобто для вступу, чи перед вступом , все одно потрібно йти в ТЦК, отримувати бронь?
При вступі ти даєш військових обліковий документ, цього б мало бути достатньо їм. Як тільки ти поступиш, вони тобі нададуть довідку про те що ти є студентом. Це спеціальна довідка для військомату. От з тією довідкою тобі потрібно іти у військомат і отримувати бронь. Але саме на цьому етапі потрібно бути максимум обережному.
У них бувають випадки, що людина приходить туди з довідкою з ВУЗУ, вони кажуть що все буде ок, тільки пройди ВЛК. Ти проходиш ВЛК, тебе визнають придатним і якимось чином твої документи про студенство зникають з матеріалів твоєї справи і тебе оформляють :(
 
При вступі ти даєш військових обліковий документ, цього б мало бути достатньо їм. Як тільки ти поступиш, вони тобі нададуть довідку про те що ти є студентом. Це спеціальна довідка для військомату. От з тією довідкою тобі потрібно іти у військомат і отримувати бронь. Але саме на цьому етапі потрібно бути максимум обережному.
У них бувають випадки, що людина приходить туди з довідкою з ВУЗУ, вони кажуть що все буде ок, тільки пройди ВЛК. Ти проходиш ВЛК, тебе визнають придатним і якимось чином твої документи про студенство зникають з матеріалів твоєї справи і тебе оформляють :(
Можливо тоді не обовʼязково йти в воєнкомат?) чи тоді не буде броні?
Як вона взагалі виглядає, та бронь

Або ж , не проходити ВЛК?
 
Можливо тоді не обовʼязково йти в воєнкомат?) чи тоді не буде броні?
Як вона взагалі виглядає, та бронь

Або ж , не проходити ВЛК?
Краще ти сам до них підеш, ніж вони десь тебе спіймають і самі привезуть. В залежності скільки ще тобі років, якщо до 25 і маєш студентський, то без броні ще можна, а якщо більше, то я б не ризикував.

Бронь кладуть або у твоєму військовому/тимчасово військовому квитку, або окремим актом комісія надає тобі відстрочку, зазвичай на 1 рік.
 
Назад
Зверху