KARLSHOP|Выигpай лучший кокаин на фоpуме|Флудилка

Ще байки послухай)))) Розумні адекватні люди трохи інакше сприймають інформацію і роблять висновки.
Ну оце хіба тобі повірю. Просто знову ж таки. Це як з алкоголем. Хтось спивається. А хтось пʼє не часто та в міру
 
Це як з алкоголем. Хтось спивається. А хтось пʼє не часто та в міру
А хтось взагалі не вживає єтанол і нікотин, по собі знаю ;)
А хто міксує єтанол з іншими ПАВ, в тому числі з альфою, той вчиняє вкрай нерозумно. Та й альфа від лідерів ринку і те, що за неї видають в регіонах - то й порівнювати не слід. І 99% відео - то саме такі випадки вживання незрозуміло чого разом з єтанолом та й не тільки. Такі й результати.
Ось, до речі, яскравий приклад такого.
 
А що ви бачили пісок з Сахари? Ходять слухи, що то не зовсім пісок, і можливо не з Сахари
 
37
 
Тобто більш на тіло дає, наче вірно зрозумів
Ага, ЛСД оно больше как натуральное, ближе к грибам ( по факту оно делается из грибка-паразита что живёт на пшенице) технически оно на 80% натуральное, а небом химия полностью
 
Ага, ЛСД оно больше как натуральное, ближе к грибам ( по факту оно делается из грибка-паразита что живёт на пшенице) технически оно на 80% натуральное, а небом химия полностью
Да, натура є натура, як не крути
 
Да, натура є натура, як не крути
Мені весь час під ЛСД трапляються видіння з Давньої Греції. Думаю чому воно так? А тоді дізнався, що там були Елевсинські Містерії. Де готували напій з цього грибка на пшениці, з якого синтезують лсд-25 тепер. Можливо співпало, але цікаво все одно.
 
Мені весь час під ЛСД трапляються видіння з Давньої Греції. Думаю чому воно так? А тоді дізнався, що там були Елевсинські Містерії. Де готували напій з цього грибка на пшениці, з якого синтезують лсд-25 тепер. Можливо співпало, але цікаво все одно.
Містика, та й годі
 
Назад
Зверху