• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Я рахую до десяти і ти починаєш зворотній відлік

GoddessMar

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
891
Репутація
657
Вподобайки
1 196
Бали
784
10

Навчив мене слухати лофі вранці, залишаючись солодким чаєм на моїх губах. Звички гублять людей, тому ти прагнув стати одним з моїх найгірших.

Будемо грати на гітарі? Ти не вмієш? Я навчу. Тільки не бійся нічого, коли я поруч.

9

Вимикав світло, коли я спала та обіймав так міцно, що ламалися не тільки кістки, але і моя улюблена маска "жорстокої мразоти". Щоранку мені доводилося склеювати її, хоча ти завжди був проти.

8

В лісі, де щойно випало десять сантиметрів снігу, я шукаю тебе. Десятки пар голодних червоних очей дивляться на мене, але я продовжую шукати

твої, — смарагдові, в яких світ відбивається в стані наркотичного спʼяніння.

Після кожного падіння все важче встати, але в кінці шляху я опинюся поруч з тобою і твоїм котом. Нашим.

7

Ми дуже близькі до апокаліпсису, земля перетворюється на величезну пустелю, але ти зовсім не помічаєш, як я намагаюся попередити тебе про небезпеку.

Біжи швидше, інакше ми не встигнемо врятуватися.

6

Напівзруйнована закидка стала нашим притулком для найближчого "до кінця життя". Ми опинилися там, де кожна людина бореться за себе, за право володіти кривими відрізками материків і світовим океаном, що нещадно топить величезні ділянки суходолу.

5

Та сама межа, після якої все пішло не так. взявши з тебе обіцянку, що ти ніколи не підеш, ми вирушили до найближчого узбережжя. ніхто не бачив порятунку.

4

Тривога замінює воду в моєму організмі, ти відчуваєш це і переплітаєш наші пальці. Коле в боках, ми занадто

далеко, щоб спробувати повернути спогади, де ми були щасливі. Ми звʼязані тугим канатом, який чіпляється за мою шию, та я стаю бранцем своїх думок.
 
I wish you love❤️
 
Останнє редагування:
краще тримати шлях за хмільним ніж розпочинати будову стосунків)
 
пуск
 
Назад
Зверху