2000 sms!

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 462
Репутація
2 466
Вподобайки
3 703
Бали
1 484
49DFD5FE-BBF8-412F-8210-382249DE92D5.jpeg
Давно я не отримував трофеїв ) і ось він )) дуже всім дякую за активне життя на форумі!) і дуже дякую за підтримку! Я всіх вас люблю та шаную ! По традиції приєднуйтесь до привітань і пишіть коментарі , кожен коментар отримає вподобайку від мене та сектантів!) всім бажаю прекрасного вечора та турбо гарного настрою ! Peace ✌🏼! Якщо зробите актива , то будем планувати слідуючий конкурс!) Бажаю успіхів , ваш покорний слуга , YMBUkraine !
 
Ну молодец, так держать!
 
бажаю добити свий акк до 20 000 повидломлень . Мира и добра
 
бажаю добити свий акк до 20 000 повидломлень . Мира и добра
Добьемо ! Разом ми сила ! Як у вас справи ?)
Повідомлення об'єднано автоматично:

До речі трішки видаю всім реаутації ! Тому залітайте в коментарі ! Роздача на спавне!
 
Вітаю з флудомана
 
поздравляю! бро!
 
  • Вподобайка
Реакції: YMBUkraine

    YMBUkraine

    Балів: 5
    Май браза! Активный перец с большим будущим!
да нормально - думаю до кента в гости сходить травки курнуть и пивка выпить - у нас День города как никак )
Ого , порядок !) надо би напитись і нашмалитись за день города !
Повідомлення об'єднано автоматично:

У меня 57 сообщений
Все ще попереду !) мій Нігер! Головне бережи себе , а остальне приложиться !
 
Ого , порядок !) надо би напитись і нашмалитись за день города !
это раньше у нас Праздник был песец Полякова на центральной площяди выступала итд итп - сеичас тишина . Воина как никак сам понимаешь - мы по скромному
 
это раньше у нас Праздник был песец Полякова на центральной площяди выступала итд итп - сеичас тишина . Воина как никак сам понимаешь - мы по скромному
🤙🏻😎✌🏼гарного відпочинку! Банку за мир взірви по можливості!
 
Переглянути вкладення 10512
Давно я не отримував трофеїв ) і ось він )) дуже всім дякую за активне життя на форумі!) і дуже дякую за підтримку! Я всіх вас люблю та шаную ! По традиції приєднуйтесь до привітань і пишіть коментарі , кожен коментар отримає вподобайку від мене та сектантів!) всім бажаю прекрасного вечора та турбо гарного настрою ! Peace ✌🏼! Якщо зробите актива , то будем планувати слідуючий конкурс!) Бажаю успіхів , ваш покорний слуга , YMBUkraine !
А вы смотрю общительный сударь😅
 
У меня через полтора месяца будет 2000
 
Назад
Зверху