• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

теперь мы рабы

От схода солнца до заката батрачить
 
  • Вподобайка
Реакції: AAA
А вы что думали, что запад просто так бабки даёт)) Хуярить теперь будут все, на благо родины...
 
Дело не в западе , дело в еврее , в параше тоже еврей . И весь большевизм - жидовская хуйня , а эти сволочи - наследники
 
Тут маленькая загвоздка - термин права человека
Или человеческие права
Как Украина может их отозвать?)
Они принадлежат человеку, а не стране.
Я от своих не отказывался и отказываться не собираюсь. И вам настоятельно рекомендую)
 
FB_IMG_1714473316165.jpg
 
Тут маленькая загвоздка - термин права человека
Или человеческие права
Как Украина может их отозвать?)
Они принадлежат человеку, а не стране.
Я от своих не отказывался и отказываться не собираюсь. И вам настоятельно рекомендую)
еврею похуй , на тои мысленные излияния . Еврей боится только свастики , даже хуя не боится , а свастики очень сильно
 
Ну ви смішні. Достатньо одного відео щоб підняти непотрібний срач. Прав якихось хтось має дотримуватись. Тут не всі дотримуються своїх обовʼязків з різних причин, чекають поки діти депутатів підуть😂, але за права свої переживають. Не переживайте, не думаю що кожен з вас звертався в цю імпотентну організацію як ООН 🇺🇳, з заявою про порушення ваших прав. Представник росіі Небензя взагалі в прямому ефірі ібав ваші права 😂 Небензя робив це ще до того як це стало мейнстрімом нашої влади😂
 
Ну ви смішні. Достатньо одного відео щоб підняти непотрібний срач. Прав якихось хтось має дотримуватись. Тут не всі дотримуються своїх обовʼязків з різних причин, чекають поки діти депутатів підуть😂, але за права свої переживають. Не переживайте, не думаю що кожен з вас звертався в цю імпотентну організацію як ООН 🇺🇳, з заявою про порушення ваших прав. Представник росіі Небензя взагалі в прямому ефірі ібав ваші права 😂 Небензя робив це ще до того як це стало мейнстрімом нашої влади😂
Дити депутатов на хую вас всех видали тыщу раз из Эмиратов
 
Ну ви смішні. Достатньо одного відео щоб підняти непотрібний срач. Прав якихось хтось має дотримуватись. Тут не всі дотримуються своїх обовʼязків з різних причин, чекають поки діти депутатів підуть😂, але за права свої переживають. Не переживайте, не думаю що кожен з вас звертався в цю імпотентну організацію як ООН 🇺🇳, з заявою про порушення ваших прав. Представник росіі Небензя взагалі в прямому ефірі ібав ваші права 😂 Небензя робив це ще до того як це стало мейнстрімом нашої влади😂
Громадянство це обопільний правовий звʼязок, що виникає у стосунках між громадянином та державою… Та надає тому ПРАВА, а вже тоді за цим звʼязком виникли обовʼязки.

Немає прав, нема обовʼязків) ба більше, нема й громадянства по суті..
 
Адвокат болтик
 
Дити депутатов на хую вас всех видали тыщу раз из Эмиратов
Ти самий негативний нитік тут, для мене складався образ такого 40-50 літнього ворчуна, якому ото поригати хуйні які всі погані😂 можеш не коментувати мої повідомлення, бо я тебе запамʼятав і це не добре
Та надає тому ПРАВА
Ну у більшості громадян права не порушувались до повномасштабного вторгнення, чим хочеш тим і займаєшся, куди хочеш туди і рухаєшся. Але коли прийшов час до обовʼязків, то тут вже якось цей локомотив почав буксувати
 
Ти самий негативний нитік тут, для мене складався образ такого 40-50 літнього ворчуна, якому ото поригати хуйні які всі погані😂 можеш не коментувати мої повідомлення, бо я тебе запамʼятав і це не добре

Ну у більшості громадян права не порушувались до повномасштабного вторгнення, чим хочеш тим і займаєшся, куди хочеш туди і рухаєшся. Але коли прийшов час до обовʼязків, то тут вже якось цей локомотив почав буксувати
Нытик тут только один - ты
 
Назад
Зверху