• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Шашлик із консєрви

Останнє редагування:
После выстрела в Игоря и убийства Андрея Бирюкова и началась битва уже с осознанием, что или мы, или они. Без вариантов. Спасение Одессы – дело жизни Игоря Иванова,
– отметил Стерненко.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Бо шаную жертву українців які відбили місто від русні?
І це мені закидає начебто донатер на лікування ветеранів.

Хіба не подвійні стандарти?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Бля ти ж вкурсі що пожежу вони самі викликали через коктейлі Молотова, якими з будівлі кидались?
Плюс це ж були дійсно ватні консєрви
Бачиш які тут настрої
Повідомлення об'єднано автоматично:

Сжечь дон и луган обл, по твоему там все ватники?
Це занадто категорично. Не сприймай на особисте, якщо що
 
це мені закидає начебто донатер на лікування ветеранів.

Хіба не подвійні стандарти?
шо ж ты плетёшь, чучело
«Донатер» это ты, шляпа
А я почти дословно процитирую свои слова в посте, если не ошибаюсь, о павших в боях за донецкий аэропорт:

«Хисока, шляпа ты усатая, если бы ты знал, упрекая меня в нелюбви к войне, сколько я сделала в масштабах обычного гражданского человека для Украины и победы в войне, то усомнился бы не то что в своём патриотизме, а и в своём существовании»

А про раненых, да, я тебя звала хотя бы в госпиталь, под гарантии безопасности и полное финансирование, зайти рассказать пацанам без ног и рук как охуенно горит русня.
Повідомлення об'єднано автоматично:

шо ж ты плетёшь, чучело
«Донатер» это ты, шляпа
А я почти дословно процитирую свои слова в посте, если не ошибаюсь, о павших в боях за донецкий аэропорт:

«Хисока, шляпа ты усатая, если бы ты знал, упрекая меня в нелюбви к войне, сколько я сделала в масштабах обычного гражданского человека для Украины и победы в войне, то усомнился бы не то что в своём патриотизме, а и в своём существовании»

А про раненых, да, я тебя звала хотя бы в госпиталь, под гарантии безопасности и полное финансирование, зайти рассказать пацанам без ног и рук как охуенно горит русня.
Напомни, кстати, ты чего тогда не смог?
 
шо ж ты плетёшь, чучело
«Донатер» это ты, шляпа
А я почти дословно процитирую свои слова в посте, если не ошибаюсь, о павших в боях за донецкий аэропорт:

«Хисока, шляпа ты усатая, если бы ты знал, упрекая меня в нелюбви к войне, сколько я сделала в масштабах обычного гражданского человека для Украины и победы в войне, то усомнился бы не то что в своём патриотизме, а и в своём существовании»

А про раненых, да, я тебя звала хотя бы в госпиталь, под гарантии безопасности и полное финансирование, зайти рассказать пацанам без ног и рук как охуенно горит русня.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Напомни, кстати, ты чего тогда не смог?
Сама ти чучело
 
  • Haha
Реакції: yuliiac

    yuliiac

    Балів: -10
    ёмко, парировал на уровне доступного тебе интеллекта
Доказывать что-то неблагодарное дело и не хочу, Но! Даже предположим что так, это повод смаковать смертями людей?
Откуда такая бесчеловечность? Чем мы тогда отличаемся или хотим отличаться от русских?
Ми не вторгаємось, не окуповуємо, та не вбиваємо і гвалтуємо жителів чужої країни, ,Це для початку. І взагалі ми нічим не схожі з росіянами (не русскими, такої нації АПРІОРІ НЕ ІСНУЄ), коли ви блять то очі повідкриваєте нарешті. Мабуть все ж мало по Одесі ракет прилітає, треба більше
 
Ми не вторгаємось, не окуповуємо, та не вбиваємо і гвалтуємо жителів чужої країни, ,Це для початку. І взагалі ми нічим не схожі з росіянами (не русскими, такої нації АПРІОРІ НЕ ІСНУЄ), коли ви блять то очі повідкриваєте нарешті. Мабуть все ж мало по Одесі ракет прилітає, треба більше
А ты в Германии?
 
Ми не вторгаємось, не окуповуємо, та не вбиваємо і гвалтуємо жителів чужої країни, ,Це для початку. І взагалі ми нічим не схожі з росіянами (не русскими, такої нації АПРІОРІ НЕ ІСНУЄ), коли ви блять то очі повідкриваєте нарешті. Мабуть все ж мало по Одесі ракет прилітає, треба більше
Не могу понять ваще шо написано тобою.
 
Шо значит мало били по Одессе?
 
Шо значит мало били по Одессе?
Согласєн цинічно сказано, перегнул слегка. Но блін , як ще відкрити очі таким як Гонзо чи іншим коментаторам які рахують, що в домі профсоюзів згоріли «бідні, нещасні мирні активісти» і які досі не бачать різниці між нами і кацапами. Люди, у вас з головою всьо ок?
 
Согласєн цинічно сказано, перегнул слегка. Но блін , як ще відкрити очі таким як Гонзо чи іншим коментаторам які рахують, що в домі профсоюзів згоріли «бідні, нещасні мирні активісти» і які досі не бачать різниці між нами і кацапами. Люди, у вас з головою всьо ок?
Мабуть дивовижно хуйово, коли ті хто можуть тебе зрозуміти та підтримати тупо не входять в коло спілкування, інніт?
 
Мабуть дивовижно хуйово, коли ті хто можуть тебе зрозуміти та підтримати тупо не входять в коло спілкування, інніт?
Можливо є доля правди в твоїх словах. Можливо я тоді дійсно якось імпульсивно підключився туди куди не нада та під'єбав тебе, айм соу сорі) але ти також не святоша і почав хуйню підморожувати в мій бік )
 
Назад
Зверху