• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Ось така хуйня, собачка

Потому что ты одноклеточное. Или по меркам единого телемарафона - "человек удобный"

bgvmeNxl_t.png
Я ж говорил. :)
 
При Сталіні люди так жили весь час, а у нас тільки 2 рік, і то тільки тому що війна)
Только второй год, или всего-навсего второй год? Разница колосальная)
У зе-шоблы и перед войной рейтинг упал до исторического их минимума, как люди смекнули, что если в сериале президент катается на велосипеде - то это лишь для того, чтобы расположить к себе зрителя, а в реале так делать западло)
 
Оу, ти мене скрінив) як це чарівно))

Але якщо не перекручувати, після того як я перейшов на солов'їну, ну наприклад на новій сєктє знайдеш щоб я шось росіянською писав, бо я щось не пригадую))))))
Давай, здивуй мене))
Чоловіче все хуйня, купіть краще гінкгобілобу бо бачу, що у вас проблеми з пам'яттю
 
Чоловіче все хуйня, купіть краще гінкгобілобу бо бачу, що у вас проблеми з пам'яттю
Проблеми, прям як у тебе коли ти раніше писав тебе бідосю більше не чіпати і ось лиш гляньте на нього))
 
Потому что ты одноклеточное. Или по меркам единого телемарафона - "человек удобный"

bgvmeNxl_t.png
Давай я зроблю вигляд що ти мене не ображав, бо може ти якось інакше не здатний спілкуватись.

То знайди шось росіянськомовне від мене. Твій скрін, якщо глянути має дату 27.09.2023

Знайди з листопада.

Чи виходить ти базариш лише зручну собі хуйню. Не за для правди, заради кєка.
То давай доведемо сю хуйню до кінця
Повідомлення об'єднано автоматично:

Саме краще це не чіпати тебе, бо як кажуть - не трогай гімно, не буде смердіти)
Витягну тебе з ігнору коли знову будуть приємні новини про твої пригоди закордоном)))
 
Але якщо не перекручувати, після того як я перейшов на солов'їну, ну наприклад на новій сєктє знайдеш щоб я шось росіянською писав, бо я щось не пригадую))))))
Давай, здивуй мене))
Да нахуя ты уже извиваешься. Тебя в лоб спросили: "Ты до этого когда-либо общался по русски, или я ошибаюсь?", ты сразу: "Нет, такого не было".
То есть интересовались без оговорок, было ли это на старой секте - не на старой секте. Похуй. А тут ты начинаешь додумывать правила игры.

Мне то полюбом было понятно, что ты позёр и клоун.
Если человеку нужно, чтобы в многоэтажки летели чугунные болванки, чтобы перейти на язык титульной нации - то это уже позёрство.

Я в реале как общался по украински, так и общаюсь. И до 2022 года, и до 2014. В интернете как общался по русски, так и общаюсь.
А вы блядь тупо ловцы трендов в предклимаксном возрасте.
 
Да нахуя ты уже извиваешься. Тебя в лоб спросили: "Ты до этого когда-либо общался по русски, или я ошибаюсь?", ты сразу: "Нет, такого не было".
То есть интересовались без оговорок, было ли это на старой секте - не на старой секте. Похуй. А тут ты начинаешь додумывать правила игры.

Мне то полюбом было понятно, что ты позёр и клоун.
Если человеку нужно, чтобы в многоэтажки летели чугунные болванки, чтобы перейти на язык титульной нации - то это уже позёрство.

Я в реале как общался по украински, так и общаюсь. И до 2022 года, и до 2014. В интернете как общался по русски, так и общаюсь.
А вы блядь тупо ловцы трендов в предклимаксном возрасте.
Пздс ти не вмієш спілкуватись. Лише горящій пєрдак.
Боже, на шо я взагалі сподівався.

Але достатньо того що ти балабол. "Бо пєспатрон не вишиванка шось там тєлємарафон" чи як там ти свої претензії формуєш.
 
Я по закону ещё не дорос) война дело взрослых дядь обычно проживших больше чем я лет) а я чем хуже? Или по мнению экспертов я должен не хотеть жить?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Твоя очередь отвечать, я итак тебе уступил место
 
Я по закону ещё не дорос) война дело взрослых дядь обычно проживших больше чем я лет) а я чем хуже? Или по мнению экспертов я должен не хотеть жить?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Твоя очередь отвечать
Хех) та я просто перепитав, а шо ти)
 
А тобі знач можна гавкати?))
Цікава логіка)
А перед цим питання було чисто аби задати питання?)))
Мне пока что по возрастной категории можно больше чем тебе) я ещё учусь)) а ты ну сам себя дискредитировал))
питання було чисто аби задати питання?)))
И на мое пытання ты не видповив)))
 
То знайди шось росіянськомовне від мене. Твій скрін, якщо глянути має дату 27.09.2023

Знайди з листопада.

Чи виходить ти базариш лише зручну собі хуйню.
А почему не с Рош-Ха-Шана или Йом кипура?

Хисока не сочиняй хуйню, подростки с когнитивными расстройствами стройнее полемику ведут.
 
Мне пока что по возрастной категории можно больше чем тебе) я ещё учусь)) а ты ну сам себя дискредитировал))

И на мое пытання ты не видповив)))
За віковою категорією - це хоча й повний кєк але принаймні дійсно вказує на те що логіка малолєтки.

А щодо питання, воно доволі філосовське. Я міг би подумати, прикинути але навіщо якщо все що тебе цікавить це якась там "вікова категорія"
Не в образу, але шо сенсу?)
 
Назад
Зверху