• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Мікродоз AMF від Kiss My Acid

Akina

Сектант
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
57
Репутація
139
Вподобайки
114
Бали
138
Речовина: Амфетамін
Спосіб прийому: - інтраназально
Доза: 5 мг
Толер: 0 - перше вживання амфетаміну.
Продавець - Kiss My Acid

Передумови.

У мене окрім усякого іншого РДУГ (СДВГ), приправлений мозковим туманом (brainfog) *блять, хто тут О.о*

Час від часу я ходжу у всілякі дивні стимулюючі речовини у низькому дозуванні, щоб досягти гармонії між вигорянням з гіперфокусом та апатичністю та повним розфокусом уваги. Це не можна назвати саме "тріп" репортом - бо кількість речовини терапевнична. Але, сподіваюсь, комусь може бути корисно.

Придбавши мінімальну кількість амфетаміну через автобота Kiss My Acid і вдало знайшовши на слідуючий день приймаю 5 мг інтраназально. через півгодинкі після пробудження (6:30 раночку) одразу після сніданочку та кавусі. Також маю зазначити, що я сиджу на антизаплідних пігулках. І препарати на мене діють дивно іноді.

Звіт
  • прийняла о 6-30 ранку. після сніданку
  • весь день моталась
  • напрацювала інтелектуально дуже продуктивно
  • могла краще ніж зазвичай формулювати думки "словами через рот" - зазвичай це для мене дуже складно. Писати - ок, а розмовляти не виходить.
  • активна дія 6 годин

Протягом першої години наростаючі ефекти: покращення самопочуття, збільшення фізичної сили та витривалості, гарний настрій - така весела злість. Відчувається прям дуже чиста свідомість, гарна увага (ну для мене гарна), здатність запам'ятовувати що зі мною відбувається, які задачі є, були та будуть і що саме я робила 5 хвилин тому (зазвичай я ловлю себе на тому, що туплю в екран і не можу згадать , "а що я ролбила взагалі"),. Після 4 годин активності спостерігала нудоту трохи. Потім дуже захотілось їсти.

Пост ефекти ще десь 8 годин. усе те саме, але трохи в меншій інтенсивності по спадаючій траекторії.

Спала добре після вживання. відспала свої законні 8 годин. прокинулась бодра.

Плюси
  • дофіга енергії
  • усе здається легким та таким, шо можна на раз виконати, але немає відчуття всесилля
  • відчуття, що помолодішала на 15 років..
  • здатність концентруватись
  • мінімальний втикоз на тему "о бумажечка", хоча переключення між задачами усе одно відбувається. головне підсовувати собі правильні задачі.
  • багато фізичних сил
Мінуси
  • підвищена дратівливість. Прям усе бісить.
  • розлад кишківника у першу годину після прийому. просто бігаєш раза 4 в туалет. проходить самостійно без додаткових ліків.
  • пекельно хочеться жерти наприкінці дії препарата.

    Дією речовини у цілому задоволена. З прям неприємних мінусів - дратівливість. Тепер думаю составити якійсь оптимальний графік, щоб не отримати ані толер ані навпаки.
 
Останнє редагування:
Ого, ти чюствітєльний)
 
Да, каких то 5мг... 0_о
 
Да, каких то 5мг... 0_о
Не кайфу заради. а виключно у науково дослідних цілях. Ну і попрацювати да.
а ще учора ваще легко на афтер-ефектах інсталювала пралку в кухні. Прям аш бігом. Не думала - шо то так легко.
Є науково обгрунтована підозра, що мікродоз амфетаміна підвищує чутливість дофамінових рецепторів.
 
Не кайфу заради. а виключно у науково дослідних цілях. Ну і попрацювати да.
а ще учора ваще легко на афтер-ефектах інсталювала пралку в кухні. Прям аш бігом. Не думала - шо то так легко.
Є науково обгрунтована підозра, що мікродоз амфетаміна підвищує чутливість дофамінових рецепторів.
Я совсем не против такого подхода. Просто удивительно, ибо редкость
 
пахне drugstore темою мікродозинг))) може навіяно хз)
хоча толлера нема , а якщо згадати перший досвід з пєдрой то її потрібно мало і хватає на довго... мені на початку хватало 1г. на тиждень , при вживанні кожного дня , це вже потім "Толя дав мені ведра" так сказать)

було цікаво читати твій досвід ... гуд
 
здивований)
 
Я хз, звучить брєдово трохи, але ти відпиши ще якось обов'язково, що там по твоєму мікродозу, цікаво буде читнути)
 
Може комусь і буде цікаво, також думав на мікродозом амфу
 
Речовина: Амфетамін
Спосіб прийому: - інтраназально
Доза: 5 мг
Толер: 0 - перше вживання амфетаміну.
Продавець - Kiss My Acid

Передумови.

У мене окрім усякого іншого РДУГ (СДВГ), приправлений мозковим туманом (brainfog) *блять, хто тут О.о*

Час від часу я ходжу у всілякі дивні стимулюючі речовини у низькому дозуванні, щоб досягти гармонії між вигорянням з гіперфокусом та апатичністю та повним розфокусом уваги. Це не можна назвати саме "тріп" репортом - бо кількість речовини терапевнична. Але, сподіваюсь, комусь може бути корисно.

Придбавши мінімальну кількість амфетаміну через автобота Kiss My Acid і вдало знайшовши на слідуючий день приймаю 5 мг інтраназально. через півгодинкі після пробудження (6:30 раночку) одразу після сніданочку та кавусі. Також маю зазначити, що я сиджу на антизаплідних пігулках. І препарати на мене діють дивно іноді.

Звіт
  • прийняла о 6-30 ранку. після сніданку
  • весь день моталась
  • напрацювала інтелектуально дуже продуктивно
  • могла краще ніж зазвичай формулювати думки "словами через рот" - зазвичай це для мене дуже складно. Писати - ок, а розмовляти не виходить.
  • активна дія 6 годин

Протягом першої години наростаючі ефекти: покращення самопочуття, збільшення фізичної сили та витривалості, гарний настрій - така весела злість. Відчувається прям дуже чиста свідомість, гарна увага (ну для мене гарна), здатність запам'ятовувати що зі мною відбувається, які задачі є, були та будуть і що саме я робила 5 хвилин тому (зазвичай я ловлю себе на тому, що туплю в екран і не можу згадать , "а що я ролбила взагалі"),. Після 4 годин активності спостерігала нудоту трохи. Потім дуже захотілось їсти.

Пост ефекти ще десь 8 годин. усе те саме, але трохи в меншій інтенсивності по спадаючій траекторії.

Спала добре після вживання. відспала свої законні 8 годин. прокинулась бодра.

Плюси
  • дофіга енергії
  • усе здається легким та таким, шо можна на раз виконати, але немає відчуття всесилля
  • відчуття, що помолодішала на 15 років..
  • здатність концентруватись
  • мінімальний втикоз на тему "о бумажечка", хоча переключення між задачами усе одно відбувається. головне підсовувати собі правильні задачі.
  • багато фізичних сил
Мінуси
  • підвищена дратівливість. Прям усе бісить.
  • розлад кишківника у першу годину після прийому. просто бігаєш раза 4 в туалет. проходить самостійно без додаткових ліків.
  • пекельно хочеться жерти наприкінці дії препарата.

    Дією речовини у цілому задоволена. З прям неприємних мінусів - дратівливість. Тепер думаю составити якійсь оптимальний графік, щоб не отримати ані толер ані навпаки.
норм обьяснил красавчик
 
5мг? Вот это да!) тут хоть 150 хоть бы как-то поменяло :)
 
Назад
Зверху