Liberty shop не видають зп і залог

  • Автор теми wolf
  • Дата створення
Не первая подобная жалоба на шоп
 
Я щось не вірно написала?😄
Я в целом всем, кто флудит. Хотя поддерживать флуд - тоже запрещено.

А что касаемо оформления темы, то максимально подробно опиши жалобу и дополнительные скрины, да, пожалуйста
 
Liberty_shop не видають мені зп 3159 та залог 3400, сказали що покривають всі росходи, я все купила і вони навіть це не покрили, просто ігнорують. Якщо потрібно можу надати ще скріни
3000 зп курьера шопа нарокты шишек
не забуду как год назад сцепился с терпилой на старой лабе кто доказывал про зп 80-100 тыс в мес минимум у куры)))
 
Я в целом всем, кто флудит. Хотя поддерживать флуд - тоже запрещено.

А что касаемо оформления темы, то максимально подробно опиши жалобу и дополнительные скрины, да, пожалуйст
Я в целом всем, кто флудит. Хотя поддерживать флуд - тоже запрещено.

А что касаемо оформления темы, то максимально подробно опиши жалобу и дополнительные скрины, да, пожалуйста
перепрошую, добре я зараз все виправлю
 
Я в целом всем, кто флудит. Хотя поддерживать флуд - тоже запрещено.

А что касаемо оформления темы, то максимально подробно опиши жалобу и дополнительные скрины, да, пожалуйста
Все гуд, він відповів, ми дійшли згоди, все скинув, всім зе раз дякую❤️
 

Вкладення

  • 7338E7E0-99F5-4715-B1FA-75732E956124.png
    7338E7E0-99F5-4715-B1FA-75732E956124.png
    1.6 MБ · Перегляди: 36
Все гуд, він відповів
«Відпиши в темі сто все ок» 😂😂
Ганьба якась, а не гангстер. Ти вже якщо морозиш людину, то вже до кінця йди, а не тема зʼявилась і злився. Придумай штрафи за які будеш мінусувати задаток, крадіжки, не вчасні відправки (втрата потенційного прибутку). ХитрийБосс робив красиво, АнклТом розібав чувака що той ще мабудь винен залишився, а тут піздец якийсь.
Він хоть вибачився?
 
Liberty Shop
Не видають мені зп у розмірі 3159 грн та залог 3400 грн, сказали що покривають всі росходи, я все купила і вони навіть це не покрили, просто ігнорують. Коли я з ними працювала напочатку все було добре, по першій зп наче все було норм, один день наче затримка була. Пізніше я вирішила вийти із цієї сфери діяльності, і повідомила їх про це зарання. Ми наче про все домовились. І тут день зарплатні, питає гаманець і пропадає майже на тиждень. Я розуміюча людина, чекала достатнього, але я бачу що в чаті він відповідає людям, а мені ні, і вирішила про це повідомити на форум, дякую що так швидко відреагували❤️ і окреме дякую DN1PRYAN1N що відреагував на мою тему у пізньому чаті та заступився за мене❤️
Прикріпила додаткові скріни:
Скріни на яких замальовоно була особиста розмова за життєві позиції та рахунок гаманця😄
Номер квитанции зачем палишь
 
  • Вподобайка
Реакції: wolf
Та я не хотіла за хімку братись, смердить на мене жостко, мене відразу чомусь тошнить починає коли таке в руки беру, можливо на це впливає те що я взагалі його ніколи не коштувала і не хочу, організм сам відштовхує, а тут дивлюсь все органіка, думаю заєбісь, і немає наче нічого негативного
Повідомлення об'єднано автоматично:


Дякую тобі❤️
Наивная ты ) Ну это не плохо . Надеюсь деньги вернут
 
  • Вподобайка
Реакції: wolf
3000 зп курьера шопа нарокты шишек
не забуду как год назад сцепился с терпилой на старой лабе кто доказывал про зп 80-100 тыс в мес минимум у куры)))
Якщо відсилати по 10 кг в місяць
 
«Відпиши в темі сто все ок» 😂😂
Ганьба якась, а не гангстер. Ти вже якщо морозиш людину, то вже до кінця йди, а не тема зʼявилась і злився. Придумай штрафи за які будеш мінусувати задаток, крадіжки, не вчасні відправки (втрата потенційного прибутку). ХитрийБосс робив красиво, АнклТом розібав чувака що той ще мабудь винен залишився, а тут піздец якийсь.
Він хоть вибачився?
Ні, хто буде вибачатися? Він сказав що не бачив повідомлення від мене😂😂😂
 
Назад
Зверху