• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Кто курит соль в квартире

Ебать.. просто тупо не открываеш дверь и всё)
 
Домофон выключен,збоку ж кнопочка, включаеш токо когда договорился с кем то
 
Жук-солеед)
 
ти мариш. гірше за тварину, тому що тварини ракети не будують. ти свідомо знищив свій безмежний потенціал як людини. у тебе є шиза, просто ще деменція, тому цього не розумієш. і в цілому я не засуджую і мені взагалі немає справи. твої проблеми, твоє життя. єдина причина, чому я це пишу, тому що ви псуєте життя іншим людям. ви ж не просто вживаєте, ви хочете, щоб ті, хто не вживає, теж цим дихали.
Вроде и завернул до жути, но в чём-то ты прав
Да и вообще, есть же балкон. Вышел, покурил в окошко, вернулся обратно. Или в вытяжку от плиты, на крайняк
 
Вроде и завернул до жути, но в чём-то ты прав
Да и вообще, есть же балкон. Вышел, покурил в окошко, вернулся обратно. Или в вытяжку от плиты, на крайняк
соль курят в лампочка или пипетка - через булик или фольгу только полные распиздяй или вариков 0. Я вообще не ощущял каких то от соляги супер запахов чтоб аж соседи унюхали
 
соль курят в лампочка или пипетка - через булик или фольгу только полные распиздяй или вариков 0. Я вообще не ощущял каких то от соляги супер запахов чтоб аж соседи унюхали
Так у меня водный для травы на балконе стоит, идеальное место нашла :)
 
соль курят в лампочка или пипетка - через булик или фольгу только полные распиздяй или вариков 0. Я вообще не ощущял каких то от соляги супер запахов чтоб аж соседи унюхали
Та не когда соляки нормально, береш камень руками не крошиш в буль его , натягиваеш , куриш выдахаещ это пиздааааааа́аааааааааааааа
 
Та не когда соляки нормально, береш камень руками не крошиш в буль его , натягиваеш , куриш выдахаещ это пиздааааааа́аааааааааааааа
че прям камень через булик палишь ? Честно такое не пробывал - мы всегда на табак или травку солягу сверху крошили в колпак )
 
че прям камень через булик палишь ? Честно такое не пробывал - мы всегда на табак или травку солягу сверху крошили в колпак )
У меня вот было грамм 6/8 недавно . Без весов
Я неделю курил это пизда так воняло это пиздец был.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Табак заканчивается бывает,))
 
Кокаин с тарелки.
 
Вроде и завернул до жути, но в чём-то ты прав
Да и вообще, есть же балкон. Вышел, покурил в окошко, вернулся обратно. Или в вытяжку от плиты, на крайняк
табак можеш курити собі на балконі або у витяжку, а цей яд немає права курити ніхто і ні в якому вигляді, лише у містах максимально віддалених від людей. балкон житлового будинку не є таким місцем.
 
Под вытяжкой наебни и сделай сальто
 
  • Вподобайка
Реакції: Nimble

    Nimble

    Балів: 5
Назад
Зверху