• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

І як там обстановочка
Контингент в основному душевний, лікарі продажні гниди, зате торчати не заважають взагалі
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ніби мені можна завадити (іду кета влуплю)
 
Спасибо Вам. Я все понял.
 
Внимание, вопрос знатокам)
Сильно ли отличается эффект от взаимодействия МХЕ либо Кетамина с опиатами/миорелаксантами/седативами?
Просто МХЕ очень мягкий и допускает наличие прегабалина, медленных, снотворного и прочих гадостей. При этом не конфликтует и не создаёт опасных для жизни состояний)
а вот с кетом не доводилось что-либо мешать, эффект был самодостаточен на все 100%..
 
Доброго всім дня, підкажіть будь ласка, скільки часу треба щоб збити толер до кета?
 
Кет, это что? Кетамин или меф?
Кетамін .
Доброго всім дня, підкажіть будь ласка, скільки часу треба щоб збити толер до кета?
А хрін його знає, думаю за місць толер опуститься до нуляки.
Як його частіше за раз в місяць вживати не уявляю ( в мене грам кету майже рік лежав, не та речовина щоб з нею частити )
 
Кетамін .


А хрін його знає, думаю за місць толер опуститься до нуляки,
Если перестать употреблять вещество вообще, даже меньше времени потребуется.
Вопрос сколько оно будет выводиться из организма без детокса
 
Кетамін .

А хрін його знає, думаю за місць толер опуститься до нуляки.
Як його частіше за раз в місяць вживати не уявляю ( в мене грам кету майже рік лежав, не та речовина щоб з нею частити )
А в чому проблема з речовиною кетамін при частому вживанні ? Це 100 мг в місяць, більше не можна ?
 
Назад
Зверху