• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Для даунов типа ля тигра

Статус
Закрита.
Красавчик шо ещё сказать. Держи в курсе.

Реально уважаю. Я ленюсь какой год уехать просто потому, что, кажется, в данный момент ещё не так припекло, не все полимеры проёбаны у этой страны, есть ещё возможность радикально не меняя окружение жить нормально. Но хрень это всё. Я искренне рада за тех, кто уехал и пополню их ряды в ближайшем будущем
Не хочу жить в стране, где мусор и ТЦКшник это основная власть, а жизнь обычных людей не стоит нихуя
В стране, где половину населения считают за фарш, а другую - за биомашины по производству новых солдат
Мерзко осознавать, что я не получаю удовольствия от прогулок именно потому, что не могу чувствовать себя на улице в безопасности. Правый биомусор, который доёбывается до людей, мусора, которые прессуют любителей ПАВ, вояки, которые ничего кроме омерзения от осознания их мировоззрения не вызывают, которые не тебя защищают на самом деле, а свою собственную жопу. На тебя им плевать, они тебя за человека не считают. И вот эти угрюмые рожи на пару с замученными лицами людей я вижу каждый день. Жить тут просто невозможно, сплошная смута да пост-совок с тоталитарными законами и консервами да совкодочерами
Повідомлення об'єднано автоматично:

Героям слава, смерть русне, но если кто-то считает, что есть что-то важнее жизни и свободы человека то пошёл он нахуй со своим мнением, правильно? Ведь каждый разумный человек в первую очередь думает о выживании. А выжить - не идти воевать хуй пойми зачем, когда жизнь-то одна
Україну ми звичайно любимо, але ..в першу чергу варто думати про своє життя, майбутнє , йти до поставлених планів і виконувати свої мрії, не жити в цьому страху. Мені важко зрозуміти наскільки важко тобі та іншим приходиться в ці два роки, але я знаю одне - жити потрібно зараз, а не відкладати на завтра. Ти дівчинка з мозком і сама чудово знаєш, що робити. Краще бути в тимчасовій еміграції та допомогати країні дистанційно, ніж жити в хаосі свавілля, беззаконня , а опісля через рік-два коли дійде до призову жінок чути в свій адрес від отаких здорових лбів як на секті «чому не на фронті». Я бажаю тобі швидше зібратись з думками і вирушати до кращого життя, а потрібна буде допомога - звертайся, завжди радий допомогти.
 
Україну ми звичайно любимо, але ..в першу чергу варто думати про своє життя, майбутнє , йти до поставлених планів і виконувати свої мрії, не жити в цьому страху. Мені важко зрозуміти наскільки важко тобі та іншим приходиться в ці два роки, але я знаю одне - жити потрібно зараз, а не відкладати на завтра. Ти дівчинка з мозком і сама чудово знаєш, що робити. Краще бути в тимчасовій еміграції та допомогати країні дистанційно, ніж жити в хаосі свавілля, беззаконня , а опісля через рік-два коли дійде до призову жінок чути в свій адрес від отаких здорових лбів як на секті «чому не на фронті». Я бажаю тобі швидше зібратись з думками і вирушати до кращого життя, а потрібна буде допомога - звертайся, завжди радий допомогти.
Ты где Украину любишь , гниль ты подзалупная !!! За бугор сыбавшись любишь ???
 
Ты где Украину любишь , гниль ты подзалупная !!! За бугор сыбавшись любишь ???
Гниль яка підриває країну зсередини розказує іншим, що вони гниль ахахахаха оце рукаліцо. Дебіла ти кусок, я в Європі вже третій рік і так я люблю країну, постійно відправляючт гумку)
А тепер запитання тобі, чим ти допомагаєш армії?
 
Гниль яка підриває країну зсередини розказує іншим, що вони гниль ахахахаха оце рукаліцо. Дебіла ти кусок, я в Європі вже третій рік і так я люблю країну, постійно відправляючт гумку)
А тепер запитання тобі, чим ти допомагаєш армії?
Ухилянт третий рик
 
Ухилянт третий рик
Сильно-сильно )
Конструктивної відповіді напевно я не почую, чого й варто було чекати кхе-кхе клоун))
Чувак, ти падаєш все нижче і нижче . Іди отсюда і не позорься більше 😏
 
Сильно-сильно )
Конструктивної відповіді напевно я не почую, чого й варто було чекати кхе-кхе клоун))
Чувак, ти падаєш все нижче і нижче . Іди отсюда і не позорься більше 😏
Ты достоин у собаки жопу вылизывать - прерогатива ухилянта !
 
Сцышь ? Ухилянт позорный
Тебе хуйню бачу заклинило. Ну нічо, надіюсь тебе візьмуть ТЦКшники за яйця , дадуть пизди доброї, підеш наводчиком, а потім ти на фронті як сучка побіжиш до своїх русских і наші накриють твою кришку гроба)
 
Тебе хуйню бачу заклинило. Ну нічо, надіюсь тебе візьмуть ТЦКшники за яйця , дадуть пизди доброї, підеш наводчиком, а потім ти на фронті як сучка побіжиш до своїх русских і наші накриють твою кришку гроба)
О ты блядь какая , редкостная , Блядь Патентованая !
 
Приспусти колготки
Я разве ширинку розтягну і трусики с тебя приспущу шоб ще раз виєбать. Но на сьогодні хватить. Кури, отдихай )
І хоч ти оказався не нормальним пацаном як я думав, а хуєсосом я все одно бажаю тобі хорошого вечора та ночі без ракет чи блядін. Чао )
 
Я разве ширинку розтягну і трусики с тебя приспущу шоб ще раз виєбать. Но на сьогодні хватить. Кури, отдихай )
І хоч ти оказався не нормальним пацаном як я думав, а хуєсосом я все одно бажаю тобі хорошого вечора та ночі без ракет чи блядін. Чао )
У тебя ширинка сзади , ты же пидарасов поддерживаешь , и жидов до кучи
 
Підарські жопи знатно палають)
А коли цих планово-душевних шавок на гіляку посадимо, от тоді хай кудахчуть у всю свою совкову горлянку

Ммм мощно мощно плановічок сєпарнічок. Попаяло тебе нормально раз кидаєш залупний квартал. А тепер ПОШЕЛ НАХУЙ!
То не мощьно, то його йобарь, той шо секель (така ж чушка) пнула під зад цю планову дирку, от воно тепер активнічає більше звичайного. Шукає кому свій консєрво-диряво-сервіс надати))
Всього то) ці підарські пососи завжди подихатимуть першими, зі своїм скигленням що зеля їх трахає без смазки ломом , ю нов
Повідомлення об'єднано автоматично:

У тебя ширинка сзади , ты же пидарасов поддерживаешь , и жидов до кучи
Твоя мать - дирявий плановік, ти його дирява дочка)
Підарські сімейка
Ще й жиди тобі в кармани насрали, хімік-хуїмік)
ЗСУ до кожної бляді добереться навіть якщо таку чушку як ти будуть в монастирях переховувати)
 
  • Вподобайка
Реакції: AAA
Статус
Закрита.
Назад
Зверху