• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Ни дня без потужной потужности !!!

Planowik

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
359
Репутація
1 174
Вподобайки
1 235
Бали
579
Сьогодні у
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
на Контрактовій площі посольство Нідерландів урочисто підняло веселковий стяг над власним відомством

На піднятті були присутні ЛГБТ-військові, активісти та посол Нідерландів в Україні Єннес Де Мол. Він наголосив на важливості прийняття Верховною Радою законів про партнерства та гомофобні злочини:

«Це необхідно, аби захистити права ЛГБТ+ військових та наблизити час вступу України в ЄС», — заявив іноземний дипломат.
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Завдяки потужно опотужненим потужностям вдалося опотужнити досі неопотужнені потужності...
 
А легализация без продвижения :(
 
Теперь все можем потужно гатится по тузику мужики 😚
 
Так ты первый пидор , жалобы пишешь
А яй яй яй, на ватного хуєсоса жалобу написал, який я поганий ((
Ти почитай для початку яку хуйню він пише і звідки бере цю інфу, а потім відкривай рота в мою сторону )
 
А яй яй яй, на ватного хуєсоса жалобу написал, який я поганий ((
Ти почитай для початку яку хуйню він пише і звідки бере цю інфу, а потім відкривай рота в мою сторону )
Т ы не украинец , ты типичный кацапский стукач , голова твоя козлино-петушиная
 
Т ы не украинец , ты типичный кацапский стукач , голова твоя козлино-петушиная
Стукач тим, що не хочу бачити відверті брехливі антиукраїнські вкиди на форумі? Really?) чувак іди проспись, бо ріл ти шопопало мелеш. 😁
 
Стукач тим, що не хочу бачити відверті брехливі антиукраїнські вкиди на форумі? Really?) чувак іди проспись, бо ріл ти шопопало мелеш. 😁
Я хуй клал на тебя и твои отмазки , сука она и в африке сука , чем бы эта сука себя не оправдывала !
 
Я хуй клал на тебя и твои отмазки , сука она и в африке сука , чем бы эта сука себя не оправдывала !
Ватна головешка, ховайся дальше в погребі, ждун галімий як і твої плановікі. Ти за два рубля в москаля в рот візьмеш)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я хуй клал на тебя и твои отмазки , сука она и в африке сука , чем бы эта сука себя не оправдывала !
Сука глянь на себе в дзеркалі, побачиш пробухане нікчемне єбальце яке сциться і не знає шо робить)
 
Сьогодні у
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
на Контрактовій площі посольство Нідерландів урочисто підняло веселковий стяг над власним відомством

На піднятті були присутні ЛГБТ-військові, активісти та посол Нідерландів в Україні Єннес Де Мол. Він наголосив на важливості прийняття Верховною Радою законів про партнерства та гомофобні злочини:

«Це необхідно, аби захистити права ЛГБТ+ військових та наблизити час вступу України в ЄС», — заявив іноземний дипломат.
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Пидары наступают.
 
Сьогодні у
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
на Контрактовій площі посольство Нідерландів урочисто підняло веселковий стяг над власним відомством

На піднятті були присутні ЛГБТ-військові, активісти та посол Нідерландів в Україні Єннес Де Мол. Він наголосив на важливості прийняття Верховною Радою законів про партнерства та гомофобні злочини:

«Це необхідно, аби захистити права ЛГБТ+ військових та наблизити час вступу України в ЄС», — заявив іноземний дипломат.
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Ну и правильно
Гомофобия от русачков
 
Это хорошо, но у нас права людей уже не учитываются, поэтому и ЛГБТ партнёрства не хотят разрешать
 
Так сразу забили на этот законопроект)
Права любых людей сейчас не на часi)
Неначасі ыыы
Повідомлення об'єднано автоматично:

Так сразу забили на этот законопроект)
Права любых людей сейчас не на часi)
А я знаю що сейчас на часі - липовые сборы и розкрадання вийськового бюджету. Вот это на часі аж бігом
 
Это хорошо, но у нас права людей уже не учитываются, поэтому и ЛГБТ партнёрства не хотят разрешать
Можна через міжнародний суд по правам людини, туди стукати про порушення. Бо наші суди все скинуть на «умови військового часу»
 

Кот Бегемот . То что ты педераст я и так знаю , не нужно на этом лишний раз заострять внимание​

 
Назад
Зверху