• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Як легально виїхати за кордон.

Gonderlig

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
66
Репутація
180
Вподобайки
148
Бали
138
Поділюся з Вами варіантом який поки працює, але це все вже досить важко.

Для легального перетину кордону Вам потрібно доглядати за людиною яка потребує постійного догляду і має 1-2 групу інвалідності. У варіанті який я описую це бабуся, 85 років, 1 -а група інвалідності.





Отже, етапи:


1) Ви повинні бути зареєстровані за однією адресою;


2) У бабусі повинне бути не тільки звичайне посвідчення, але і посвячення по інвалідності (це обов’язково);


3) Також повинна бути довідка з лікарні про те що людина потребує постійного догляду (де її взяти Нажаль не знаю, людина якій я допомогав це все зробити мала її.)


4) З цією довідкою звертаєтеся у відповідний орган (в даному випадку це була сільська рада) для того щоб вони склали акт про те що ви займаєтеся постійним доглядом за даною особою.


5) У бабусі звісно що повинен бути закордонний паспорт.


6) Берете у ЦНАПІ витяги про місце реєстрації, свій та бабусі;


7) Потрібно доказати що ви саме родич цій особі. Свідоцтво про народження ваше та вашої матері/батька підійде. Але обов’язково 2 свідоцтва.





Також у вас повинна бути гарна історія. Майте на увазі, мого клієнта (я не адвокат і не юрист, але так простіше називати цю особу) допитували близько 2-х годин, тиснули на нього та намагалися змусити написати заяву «Про відмову перетинати кордон», так як можливості офіційно Вам відмовити у них не було.





Основні спроби прикордонників тиснути на вас:


1. Вимагають від вас військово обліковий документ (він не входить до переліку документів які потрібні для перетину, але вони по ньому пресують). Можуть лякати вас тим що викликають сюди військомат.


2. Погрожувати що якщо бабуся повернеться без Вас, вас притягнуть до кримінальної відповідальності, СБУ, прокуратура, всіма словами, яких простий бідолаха може налякатися. Відповідайте їм що все розумієте і ви повернетеся.








Якщо у вас з документами все ок і вони дойобуються до того, що не вірять вам, або що ви ухилянт, або вимагають якусь довідку з тцк та просять написати заяву, просто кажіть їм: « Я вас розумію, це ваше право так думати, але я повернуся. Кажу правду. А якщо Вам дійсно не вистачає якихось документів, надайте мені відмову, щоб я знав у чому саме проблема».





Будуть питати до кого їдете, захочуть щоб ви зателефонували до тієї люди, показали смс з нею чи історію розмов про те що ви дійсно домовлялися про зустріч. Будьте готові. Мій клієнт просто морозився від цього.





Також будуть уточняти чи немає нікого іншого хто готовий теж доглядати, чому саме ви ?








Написав те що пам’ятаю, якщо у когось є питання, пишіть, відповім :)





P.s. Якщо таки вдалося виїхати, скидайте донати знайомим, родичам, тим кому це допоможе. Те що ви виїхали, не означає що це не Ваша війна!
 
Пиздец бабусям ))))
 
Мечта Ухилянта
 
Раньше было - еврейская жена не роскошь , а средство передвижения . А нынче 80ти летняя бабуся - средство передвижения .
 
После 16го мая без военника уже не получается выехать, так что торопитесь
 
Мне такую ебаторию сельрада не одобрила даже с родным дедом у которого двух ног не было)))) тебе просто повезло
 
Мне такую ебаторию сельрада не одобрила даже с родным дедом у которого двух ног не было)))) тебе просто повезло
Ну так у него первая линия родства жива , чего удивительного ?
 
P.s. Якщо таки вдалося виїхати, скидайте донати знайомим, родичам, тим кому це допоможе. Те що ви виїхали, не означає що це не Ваша війна!

Ось у мене є кілька запитань.
Я тебе пам'ятаю на форумі 17-18 року, ти мені здався цілком виваженою людиною, яка завжди спілкувалась українською мовою і т.д.. ...
Скажи мені, будьласка, нахуя цей треш з бабусями 80+ в твоїй темі цій?
Це твоя реальна бабуся, чи ти там, тіпа, не адвокат і не юрист, та івзагалі якась така інфа від тебе суперечлива.

Тобто ти відкрив якусь таку ніхуя собі тайну і маєш думку свою висловити? Просто так?
 
Знайомий сам сьєбавсь горами в словаччину і вже карочє ващє в канаді
 
Ось у мене є кілька запитань.
Я тебе пам'ятаю на форумі 17-18 року, ти мені здався цілком виваженою людиною, яка завжди спілкувалась українською мовою і т.д.. ...
Скажи мені, будьласка, нахуя цей треш з бабусями 80+ в твоїй темі цій?
Це твоя реальна бабуся, чи ти там, тіпа, не адвокат і не юрист, та івзагалі якась така інфа від тебе суперечлива.

Тобто ти відкрив якусь таку ніхуя собі тайну і маєш думку свою висловити? Просто так?
Тут часто запитували люди, от я і поділився. Це не моя бабуся і перетинав кордон не я. Але документи цій людині робив я. І так, я не адвокат і не юрист, я взагалі не єбу хто я ))

Це суто інформація. Кожен вже сам вирішить що йому з нею робити. Тут люди платять по 5-7 тисяч доларів щоб десь їх якийсь молдован перевів через кордон і в кінці їх спіймали, тому думаю для них корисно буде і про такий спосіб дізнатися, так як це реально можливо, але складно.
І якщо нас тут так єбуть своїми законами, то думаю можна і їх трохи виїбати та виїхати собі офіційно :)

Твій нікнейм також пам’ятаю, радий зустрічі:)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Мне такую ебаторию сельрада не одобрила даже с родным дедом у которого двух ног не было)))) тебе просто повезло
Потрібно мати підхід до людей )
 
Та не факт что и так уедешь
сейчас все по другому работает
 
Ще є варіант легального виїзду за кордон, від 3ОШБ кажуть буває відправляють на навчання закордон. Місяц в Британії почілити👍за рахунок королеви
 
Самое простое это условка. Друг мой так выехал.
 
Якщо є умовний термін, то можна виїхати ?
Ну уже на днях вроде приняли закон про мобилизацию осужденных. Не знаю что там написано. Раньше если ты осуждён то не подлежишь к мобилизации.
 
Назад
Зверху