Шишки, скарби Київ: контакти і ціни

Algoritm

Команда Секти
Представитель
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3
Репутація
45
Вподобайки
12
Бали
3
Депозит
500 $
upload_2024-3-10_10-44-29(1).jpg

🤝 Запрошую до співпраці! Доступні ціни, безпечні скарби та якість ГАРАНТУЮ.👌

🛸
Для зв'язку пишіть в Element --- @bighap:matrix.org

💰 Прайс 💰
20 грам - 80 $
50 грам - 190 $
100 грам - 340 $
200 грам - 580
500 грам - 1300 $

🍟Сорти в наявності🍟
IMG_20231112_210841.jpg
Black Jack ♠️♣️♠️

Генетика: S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto x Jack Herer x Black Jack Original
Тип: Indica 50% / Sativa 50%
ТГК: 21%
Аромат: солодкий, із відтінками ладану, доповненими лимонно-цитрусовими нотами.
Ефект: Стимулюючий, психоактивний

Pineapple Express 🍍🍍🍍
IMG_20231112_210944.jpg
Генетика: Skunk x Hawaii x TrainWreck
Тип: Indica 60% / Sativa 40%
ТГК: 22%
Аромат: солодких тропічних фруктів та кислого ананасу
Ефект: умиротворення, почуття счастя та ефект невагомості

🛸Для зв'язку пишіть в Element --- @bighap:matrix.org
 

Вкладення

  • IMG_20231112_210944.jpg
    IMG_20231112_210944.jpg
    3.9 MБ · Перегляди: 18
Останнє редагування:
Найкращий приватний продавець)
Хто ще не знайом з ним,дуже раджу!)
Людина повністю віддає себе в цій справі)))
Скарби в нього такі,шо у вас челюсть відпаде!!!)шишки дуже добрі,та одразу видно,що виращені з любов'ю))))
Нажаль фоток не залишилось,але хто сумнівається,або не знайом з цим селером,ДУЖЕ РАДЖУ!!!!?НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ 🥰🔥💯
 
Яка мінімальна вага замовлення, колеги
 
Впервые добрался до соцветий из этого магаза ) Стабильная теплица без семечек и пресса, огромный + за сервис и удобство
Квесты тут поражающие и на 100% успешные, продавец не соврал и мне понравилось. Рекомендую к сотрудничеству )

IMG_fixed.jpg
 
Така дурня, а не магазин, написав вчора вечером купити шш район Осокорки, попросив зробить готовий клад по 10 і 10г двох сортів, з початку діалогу оператор сказав шо завтра без питань протягом дня все зроблять. Коли дійшло діло до оплати, продавець почав настоювати, щоб я забрав 20г Джек Херрера який готовий вже лежить десь тут «поруч».

Я сказав, що мені не потрібні ці готові клади з вірогідністю того шо вони будуть чайковані, або після погоди за останні дні пропаде. Відповідаю що готовий не потрібно, зробіть завтра 10 Джека і 10 Ананаса.

І тут починається поплава опера, пише, що завтра кура вільний тільки на правому березі і зможе зробить мені клад на Борщагівці, ну бро ти йобнутий, лікуйся.
Казати спочатку шо завтра можемо зробить готовий, а потом виправдовуватися тим шо клад буде на Борщагівці, розуміючи що я точно туди не поїду. Морозняковий магазин, лише витратив час. Не замовляйте тут. Добре тільки що не взяв ті пропащі 20г які вже відсиріли і сумніваюсь, що взагалі там лежать, якшо ставлять такі умови:« бери шо є готове»

Знайшов швидко інший магазин на ресурсі написав за 5хв оплатив і замовлення вже прийняли до відправки, а тут клоунада.
 

Вкладення

  • IMG_4145.jpeg
    IMG_4145.jpeg
    145.1 КБ · Перегляди: 35
  • IMG_4144.jpeg
    IMG_4144.jpeg
    122.8 КБ · Перегляди: 35
  • IMG_4143.jpeg
    IMG_4143.jpeg
    120.7 КБ · Перегляди: 35
Така дурня, а не магазин, написав вчора вечером купити шш район Осокорки, попросив зробить готовий клад по 10 і 10г двох сортів, з початку діалогу оператор сказав шо завтра без питань протягом дня все зроблять. Коли дійшло діло до оплати, продавець почав настоювати, щоб я забрав 20г Джек Херрера який готовий вже лежить десь тут «поруч».

Я сказав, що мені не потрібні ці готові клади з вірогідністю того шо вони будуть чайковані, або після погоди за останні дні пропаде. Відповідаю що готовий не потрібно, зробіть завтра 10 Джека і 10 Ананаса.

І тут починається поплава опера, пише, що завтра кура вільний тільки на правому березі і зможе зробить мені клад на Борщагівці, ну бро ти йобнутий, лікуйся.
Казати спочатку шо завтра можемо зробить готовий, а потом виправдовуватися тим шо клад буде на Борщагівці, розуміючи що я точно туди не поїду. Морозняковий магазин, лише витратив час. Не замовляйте тут. Добре тільки що не взяв ті пропащі 20г які вже відсиріли і сумніваюсь, що взагалі там лежать, якшо ставлять такі умови:« бери шо є готове»

Знайшов швидко інший магазин на ресурсі написав за 5хв оплатив і замовлення вже прийняли до відправки, а тут клоунада.
Я так понимаю закуп у всех +- одинаковый. Этот Джек Херрер за март уже заебал в другом шопе(
ну а тут хотели тебя на 20г приговорить))
 
Я так понимаю закуп у всех +- одинаковый. Этот Джек Херрер за март уже заебал в другом шопе(
ну а тут хотели тебя на 20г приговорить))
А чего так?хуевые шишки????(Сколько этот селлер на секте,ни разу!!!слышишь НИ РАЗУ!!!!НЕ БЫЛО С НИМ ПРОБЛЕМ!!!
я в натуре не понимаю ,шо у вас там ща ситуация была(((
 
Останнє редагування:
А чего так?хуевые шишки????(Сколько это селлер на секте,ни разу!!!слышишь НИ РАЗУ!!!!НЕ БЫЛО С НИМ ПРОБЛЕМ!!!
я в натуре не понимаю ,шо у вас там ща ситуация была(((
Для меня действует правило. Как и для любого наверное. Шишка, которая курится дней 5 подряд автоматом не прет) я просто откомментил, я никогда не брал здесь. Увидел, что ему предложили Херрер и вспомнил что шоп где я беру тоже "травит" меня им уже с конца февраля
 
Для меня действует правило. Как и для любого наверное. Шишка, которая курится дней 5 подряд автоматом не прет) я просто откомментил, я никогда не брал здесь. Увидел, что ему предложили Херрер и вспомнил что шоп где я беру тоже "травит" меня им уже с конца февраля
Так меняй сорта,меняй магазины,зачем ты у одного таришься)))тем более шишек ,шо конь наебал!!!! предложений куча!!!тільки гроші давай)
 
Так меняй сорта,меняй магазины,зачем ты у одного таришься)))тем более шишек ,шо конь наебал!!!! предложений куча!!!тільки гроші давай)
Мужик, если б в каждом шопе были б 95% находы, похуй, даже прокатился бы по Киеву. Найти шоп, где не будет пустышек очень тяжко. Я за год на Секте только 2 таких нашел по шишкам кладами в Киеве, один цена дорого - но наход и сорта, другой - наход 100%, но качество аутдор
 
Мужик, если б в каждом шопе были б 95% находы, похуй, даже прокатился бы по Киеву. Найти шоп, где не будет пустышек очень тяжко. Я за год на Секте только 2 таких нашел по шишкам кладами в Киеве, один цена дорого - но наход и сорта, другой - наход 100%, но качество аутдор
Так если ты берешь мини опт,то там находы 100 процентные!!!!
Или ты берешь 10 грамм в розницу?))чтоб интересней было?!)
 
нет беру по 1г, чтоб не курить каждый день. Чтоб в случае мусоров риски были меньше)
 
нет беру по 1г, чтоб не курить каждый день. Чтоб в случае мусоров риски были меньше)
Так ты так тратишь пиздец дохуя!!!!
Пример живой))))берешь 1гр-400грн среднюю цену беру(каждый день или раз в два дня...купил гешку,хуяк ненаход(((минус 400 грн и трезвый олень(
Покупаешь 10гр,с такси до подъезда обойдётся 2800грн средняя цена)в итоге,наход каждый день!)хапать можешь хоть раз в неделю,если можешь себя контролировать!!!
По поводу веса дома,меньше пизди друзьям,вообще нахуй никому не говори,что у тебя дома что-то есть!!!
В таком случае,ты нахуй никому не нужен будешь!!!)Удачи)
 
Доброго вечора!

Буду вихідний пару днів, приймати нові замовлення не буду, всім обов'язково відповім як повернусь.

Всім гарних вихідних)
 
Доброго вечора!

Буду вихідний пару днів, приймати нові замовлення не буду, всім обов'язково відповім як повернусь.

Всім гарних вихідних)

Добрий день,

підкажіть скарби як прикопи чи щось нормальне? по районам як?
яким чином оплата? куна чи картка можлива?
 
Назад
Зверху