ВІДГУКИ

Acid Lord

Команда Секти
VIP Seller
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
35
Репутація
83
Вподобайки
79
Бали
149
Депозит
2100 $
ТУТ БУДУТЬ ВІДГУКИ
 
це кращий селлер а ще в нього кращi марки якi я пробував серii вертiго!)
 
Очень доволен работой данного магазина.

Вот ссылка на мой трип-репорт по фумарату ДМТ:
 
Супер ровнячий олдовый магаз.ин! взял бы пробу DMT имею опыт, отпишу качественный трип) если будут пробы Старичек, блин я в 2016 году брал марки эти вертиго, вот это флеш бэк будет, тут же в этом магазине! 2016 карл
 
В черговий раз переконуюся що це мій улюблений магазин. Замовляв 1 г фумарату ДМТ. Під час спілкування домовилися, що додатково отримаю марку лсд 220 мкг на пробу.

Сьогодні забирав відправлення, приємним здивуванням стало те, що коли хотів оплатити, виявилося - доставка оплачена. А далі коли відкривав надійний та корисний у моєму житті стелс, ще приємнішим здивуванням було знайти замість однієї, аж дві марки:love:

Для частих та добросовісних клієнтів магазин завжди йде на зустріч та радує приємними бонусами:cool:

Скоро вирішу свої справи. Протестую. І відпишу тріп-репортаж.🤗

Команда ACID LORD, ви найкращі😇
 
Останнє редагування:
Лорд, ты просто лучший. Спасибо тебе бро за то что ты делаешь!) Магазин очень хороший рекомендую
 
Пробывал здесь всё, кроме 2сб. И всё огонь🔥🔥🔥. Спасибо за возможность познакомится с ДМТ!)
 
Вітаю всих! Команда просто супер! Все на найвищому рівні. Зняв свій клад, місце тихе, кладмену респект, як і оператору і взагалі всій команді щиро дякую!!! Скоро напишу розгорнутий відгук по DMT(з яким вже трішечки знайомий) та 2C-B, яке ніколи не вживав, але добре знайомий з 2C-I цього магазину і можу сміливо сказати що це чудово та неймовірно. Далі буде…
Повідомлення об'єднано автоматично:

Рекомендую!!!
 
Перша людина вже зацінила ДМТ. Сказала шо це було неймовірно. Людина взагалі ПАР не вживає. Говорила, що спочатку все розбилося на шматочки, потім вистроїлося в мозаїку, бачила людина там чоловіка та жінку, які насолоджувалися одна одним, потім якесь створіння, яке нагадувало їй страшну бабцю, її вона назвала монстром. Почувала себе наче сидить на хмаринці та спостерігає за всим, або на безлюдному острові. Почувала себе спокійно, умиротворьонно. Потім жовтий шар, який був перед очима і він збільшувався у розмірах доти, поки не зник. І все. Враження чудові, казкові. Розповідаю це з досвіду людини, розумію що словами пояснити це дуже важко, тож постарався розповісти максимально наближено. Це тільки початок, далі буде….
Повідомлення об'єднано автоматично:

Дякую за продукцію, сервіс, і взагалі те, що ви є, що ви робите)❤️
 
Итак:2 Cb и 2Ci.это действительно так и есть или и там и там одно вещество?)
 
Как всегда на высоте сервис! в ВС оплатил и ВТ забрал, старина Лорд предоставил мне по 2марки сверху, за трип репорты!
как только опробую ДОМ накатаю трип, как закину старую добрую вертиго, ( я кидал ее 6-7лет назад) тоже накатаю свеженький трип! спасибо магазину за его ровнейшею работу! забрал укр-почтой. очень быстро. и было оплачено, что избавило от лишних движений на почте, за что еще один+ данному магазину!
 

Вкладення

  • LSD+DOM.jpg
    LSD+DOM.jpg
    281.2 КБ · Перегляди: 1
Останнє редагування:
Назад
Зверху