Поради

AnthonyFisher

Сектант
Реєстрація
31.03.24
Повідомлення
109
Репутація
113
Вподобайки
120
Бали
138
Друзі, поділіться порадами як стати про-тестером продукції)
Хочу підходити до справи відповідально, давати поради, оцінки тощо.UNI-T-UT61B-UT61D-UT61E-Plus-Digital-Multimeter-Professional-AC-DC-Current-Voltage-Resistance-...jpg
 
Провода введи внутривенно . и покатит
 
Пишеш тріп репорти, заробляєш репутацію в комьюніті, прокачуєш аккаунт. Потім, можливо, тобі дадуть проби. Стати популярним буду легше, якщо ти маєш гнучкі принципи.
 
Провода введи внутривенно . и покатит
Я так і знав що хтось таки щось подібне напише)))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Пишеш тріп репорти, заробляєш репутацію в комьюніті, прокачуєш аккаунт. Потім, можливо, тобі дадуть проби. Стати популярним буду легше, якщо ти маєш гнучкі принципи.
Дякую за відповідь) Буду старатись)
 
Друзі, поділіться порадами як стати про-тестером продукції)
Хочу підходити до справи відповідально, давати поради, оцінки тощо.Переглянути вкладення 10751
Потрібно зробити мінімум 100 тріп репортів на Альфа ПВП , спробувати всі кольори і тільки після цього може МОЖЕЕЕ тебе візьмуть в клан про тестерів ..
 
Потрібно зробити мінімум 100 тріп репортів на Альфа ПВП , спробувати всі кольори і тільки після цього може МОЖЕЕЕ тебе візьмуть в клан про тестерів ..
Огооо) Треба однозначно підтягнути своє здоров'я ддя цього методу)
 
Огооо) Треба однозначно підтягнути своє здоров'я ддя цього методу)
А хуле ты думал , на хромой козе тут не объедешь ) Протестером может стать только многоопытный Наркопитон готовый на любую хуйню в препаративно- прикладном смысле !
 
А хуле ты думал , на хромой козе тут не объедешь ) Протестером может стать только многоопытный Наркопитон готовый на любую хуйню в препаративно- прикладном смысле !
Уххх... Певне що потрібно знайти друге тіло для протестингу в стилі аватар експіріанс😂 А якщо без жартів то мене колись, ті хто знали в той час і бачили що я витворяв вважали швидкісним драконом на ім,я Амфетотрон, Який полюбляв робити дороги по 7 см собі і по 15-20 друзям зі словами "доганяй, а то відстаєш" ото був час😂😂😂
 
ноздрям пізда була)))
 
Уххх... Певне що потрібно знайти друге тіло для протестингу в стилі аватар експіріанс😂 А якщо без жартів то мене колись, ті хто знали в той час і бачили що я витворяв вважали швидкісним драконом на ім,я Амфетотрон, Який полюбляв робити дороги по 7 см собі і по 15-20 друзям зі словами "доганяй, а то відстаєш" ото був час😂😂😂
Ну можно и без тела . Почки и печень вырежи и положи в холодильник , на сменку
 
Не знаю, никогда не был про тестером
Ага, бачу))) Ніколи не був)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну можно и без тела . Почки и печень вырежи и положи в холодильник , на сменку
А мозок як захистити?
 
Назад
Зверху