Big Bang від SEROTONIN

OTRYTA

Сектант
Реєстрація
18.04.24
Повідомлення
262
Репутація
256
Вподобайки
247
Бали
283
День добрий🤙 , це мій перший репортаж тому суворо прошу не судити‼️
Тестер : Дівчина 18+ 60 кг 170 см
Вещество: шш Big Bang /2 Грама
Продавець: SEROTONINIMG_20240428_150929_915.jpg
Записали на пробу і сказали трохи почекати. Прокинувшись на ранок я побачила фото , зібралась , заказала таксі . Приїхавши на місце, воді таксі, здивовано спитав мене, чи точно мені тут треба вийти😄 кажу так і вийшла з машини , повторно прочитавши опис кладу я без зайвих рухів зняла клад в касаніє , упаковка просто супер для кладів! Розмотую чорну ізо і бачу ще вакумну упаковку з зіпом в середині!IMG_20240428_150933_844.jpgОпинившись дома , відкрила упаковку і відчула приємний та дуже сильний аромат шишки . На вид шишки гарні покрити трихомами, спресовані в камінчики але упругі.. в гріндері б'ються добре( але краще дати подихати 5хвл перед цим)Відміряла пів наперсутка курю... Дуже легко зайшло, вирішила потримати довше звичного, вийшло теж дуже лайтово зі смаком землянистості та якогось коріння. Не довго думаю курю другу таку ж саму , зайшло теж легко. Закурила цигарку , і почала відчувати перші потоки накурки по тілу та розуму. Відчула умиротворення та спокій , але думки генеруються швидко. Перебравшись в крісло воно стало зручніше звичного та якимсь рідним( квартира орендована) почала писати репортаж . Шишки Big Bang відкриваються не одразу а десь на протязі 20-30 хвл . Хвиля 🌊 накриває повільно тому немає різкого переходу зі стану трезвості в стан накуру , але вже через 30 хвилин ви відчуєте спокій , всі тривоги відійдуть, задоволення, ейфорію, бажання чимось займатись, спілкуватись при цьому ви буде накурені. Весь єфект триває приблизно 2:30-3:00 години, Спадання єфекту теж непомітне.Дуже велике дякую SEROTONIN за те що вибрали мене на тест шиш в місті Черкаси.
Оцінки
Оператор 10/10
Курьер 10/10(тихе місце в центрі міста )
Пакування 11/10
Шишки 9/10 трошки просушка мені не сподобалась ( але це моє
)IMG_20240428_150934_360.jpgIMG_20240428_150933_606.jpgIMG_20240428_150933_425.jpg
 

Вкладення

  • IMG_20240428_150933_756.jpg
    IMG_20240428_150933_756.jpg
    180.6 КБ · Перегляди: 4
  • IMG_20240428_150934_237.jpg
    IMG_20240428_150934_237.jpg
    207.7 КБ · Перегляди: 4
  • IMG_20240428_150934_234.jpg
    IMG_20240428_150934_234.jpg
    199.8 КБ · Перегляди: 3
  • IMG_20240428_150933_814.jpg
    IMG_20240428_150933_814.jpg
    131.2 КБ · Перегляди: 4
Останнє редагування:
Як для першого тріп-репорту зовсім не погано але слід трохи під коректувати текст щоб не так все було у купі як на мене.

На вигляд не погані шишулі а по опису ефекту явно з пізнячком як би то мовити)

Good trip, keep making more 👍
 
Так а де найоб??
 
Як для першого тріп-репорту зовсім не погано але слід трохи під коректувати текст щоб не так все було у купі як на мене.

На вигляд не погані шишулі а по опису ефекту явно з пізнячком як би то мовити)

Good trip, keep making more 👍
Ну я вислухаю всі недоліки і вже на другому виправлюсь. Товар під другий вже в кармані))
 
Лучше бы сиськи показала , а эту хуйню любой напишет
 
  • Вподобайка
Реакції: LoneDeVlone

    LoneDeVlone

    Балів: 5
    Хоть в этом я с тобой согласен ублюдок
ТысЯчи таких тем я похаранил в себе
 
Вона мала зняти метадон, а підсунули шишки. Жостка кароч..
еще вариант что это Пранк-репорт! типа мы такие уши развесили, а это все шутка, никуда она не ездила и с магазином ваще не списывалась))
 
еще вариант что это Пранк-репорт! типа мы такие уши развесили, а это все шутка, никуда она не ездила и с магазином ваще не списывалась))
Вот так буває, віриш людині ,а вона оказується брехлом
 
еще вариант что это Пранк-репорт! типа мы такие уши развесили, а это все шутка, никуда она не ездила и с магазином ваще не списывалась))
Вполне возможно потому что я заметил что она заходила в тему пробы бенеттона вот недавно совсем но не будем ничего утверждать.
 
Кожному своє, хтось скаже що треба жосткі чіткі таймінги, а я от люблю такого типажу репорти, особливий респект за фото. 👌😊
 
Название темы явно надо поменять а то какой то кликбейт получается...
 
День добрий🤙 , це мій перший репортаж тому суворо прошу не судити‼️
Тестер : Дівчина 18+ 60 кг 170 см
Вещество: шш Big Bang /2 Грама
Продавець: SEROTONINПереглянути вкладення 11716
Записали на пробу і сказали трохи почекати. Прокинувшись на ранок я побачила фото , зібралась , заказала таксі . Приїхавши на місце, воді таксі, здивовано спитав мене, чи точно мені тут треба вийти😄 кажу так і вийшла з машини , повторно прочитавши опис кладу я без зайвих рухів зняла клад в касаніє , упаковка просто супер для кладів! Розмотую чорну ізо і бачу ще вакумну упаковку з зіпом в середині!Переглянути вкладення 11715Опинившись дома , відкрила упаковку і відчула приємний та дуже сильний аромат шишки . На вид шишки гарні покрити трихомами, спресовані в камінчики але упругі.. в гріндері б'ються добре( але краще дати подихати 5хвл перед цим)Відміряла пів наперсутка курю... Дуже легко зайшло, вирішила потримати довше звичного, вийшло теж дуже лайтово зі смаком землянистості та якогось коріння. Не довго думаю курю другу таку ж саму , зайшло теж легко. Закурила цигарку , і почала відчувати перші потоки накурки по тілу та розуму. Відчула умиротворення та спокій , але думки генеруються швидко. Перебравшись в крісло воно стало зручніше звичного та якимсь рідним( квартира орендована) почала писати репортаж . Шишки Big Bang відкриваються не одразу а десь на протязі 20-30 хвл . Хвиля 🌊 накриває повільно тому немає різкого переходу зі стану трезвості в стан накуру , але вже через 30 хвилин ви відчуєте спокій , всі тривоги відійдуть, задоволення, ейфорію, бажання чимось займатись, спілкуватись при цьому ви буде накурені. Весь єфект триває приблизно 2:30-3:00 години, Спадання єфекту теж непомітне.Дуже велике дякую SEROTONIN за те що вибрали мене на тест шиш в місті Черкаси.
Оцінки
Оператор 10/10
Курьер 10/10(тихе місце в центрі міста )
Пакування 11/10
Шишки 9/10 трошки просушка мені не сподобалась ( але це моє
)Переглянути вкладення 11712Переглянути вкладення 11710Переглянути вкладення 11711
18+60 😅
 
18 лет, 60 вес. Жопатая по ходу +++

Но бля я все равно ебал такой движ чтоб проснувшись утром подруга сорвалась в лес на такси за кладом чтоб потом весь день долбить
Что с ней будет через 5 лет?
Шишка убийца мотивации. Так можно бросить учебу, работу, тягу к знаниям
В топку кароч
 
День добрий🤙 , це мій перший репортаж тому суворо прошу не судити‼️
Тестер : Дівчина 18+ 60 кг 170 см
Вещество: шш Big Bang /2 Грама
Продавець: SEROTONINПереглянути вкладення 11716
Записали на пробу і сказали трохи почекати. Прокинувшись на ранок я побачила фото , зібралась , заказала таксі . Приїхавши на місце, воді таксі, здивовано спитав мене, чи точно мені тут треба вийти😄 кажу так і вийшла з машини , повторно прочитавши опис кладу я без зайвих рухів зняла клад в касаніє , упаковка просто супер для кладів! Розмотую чорну ізо і бачу ще вакумну упаковку з зіпом в середині!Переглянути вкладення 11715Опинившись дома , відкрила упаковку і відчула приємний та дуже сильний аромат шишки . На вид шишки гарні покрити трихомами, спресовані в камінчики але упругі.. в гріндері б'ються добре( але краще дати подихати 5хвл перед цим)Відміряла пів наперсутка курю... Дуже легко зайшло, вирішила потримати довше звичного, вийшло теж дуже лайтово зі смаком землянистості та якогось коріння. Не довго думаю курю другу таку ж саму , зайшло теж легко. Закурила цигарку , і почала відчувати перші потоки накурки по тілу та розуму. Відчула умиротворення та спокій , але думки генеруються швидко. Перебравшись в крісло воно стало зручніше звичного та якимсь рідним( квартира орендована) почала писати репортаж . Шишки Big Bang відкриваються не одразу а десь на протязі 20-30 хвл . Хвиля 🌊 накриває повільно тому немає різкого переходу зі стану трезвості в стан накуру , але вже через 30 хвилин ви відчуєте спокій , всі тривоги відійдуть, задоволення, ейфорію, бажання чимось займатись, спілкуватись при цьому ви буде накурені. Весь єфект триває приблизно 2:30-3:00 години, Спадання єфекту теж непомітне.Дуже велике дякую SEROTONIN за те що вибрали мене на тест шиш в місті Черкаси.
Оцінки
Оператор 10/10
Курьер 10/10(тихе місце в центрі міста )
Пакування 11/10
Шишки 9/10 трошки просушка мені не сподобалась ( але це моє
)Переглянути вкладення 11712Переглянути вкладення 11710Переглянути вкладення 11711
Гарний тріп)
 
Хорошо написала 👍🏿
 
Пойдет)
 
ТС наебщик
 
Назад
Зверху