AlienPoisonShop (Житомир) шишкі і мдма клади і відправки

9I R a

Адепт
Reaction score
800
Reputation Points
374
Друзі, допоможіть новачку)
Це я сам повинен щось зробити зі своєю гілкою , щоб вона перейшла в «представництва» чи як? Проплати всі вніс!
ну а кто за тебя это сделает?;)

AP BOSS

Staff member
Seller
Reaction score
110
Reputation Points
221
Депозит
250 $
ну а кто за тебя это сделает?;)
Ну і як мені це зробити? Це не Admin переносить гілку з розділу «перевірки» до розділу «представництва»? Бо ніхуа не понятно(((
В правилах проходження перевірки про це нічого нема(((

9I R a

Адепт
Reaction score
800
Reputation Points
374
Ну і як мені це зробити? Це не Admin переносить гілку з розділу «перевірки» до розділу «представництва»? Бо ніхуа не понятно(((
В правилах проходження перевірки про це нічого нема(((
Братиш зайди может в чат .там много умов они тебе должны помочь.
че же ты мучиться будешь

88rpamm

Посвященный
Reaction score
129
Reputation Points
339
удачных продаж вам

Хапнутьбы

У меня не покупать!
Reaction score
1
Reputation Points
0
Можно шишки как простому смертного на Измаил одесская область?

Admin

Главный Администратор
Staff member
Reaction score
24,342
Reputation Points
24,775
Депозит
66.666$
Продавец успешно прошел проверку!
Был оплачен раздел в категории "Представительств" и внесен обязательный депозит в размере 250$.
Контакты доступны к размещению!
Удачных продаж!

Деонис

У меня не покупать!
Reaction score
3
Reputation Points
0
Всем доброго дня... Хочу в какой то мере и выразить благодарность и дать некую уверенность всем тем кто тешит себя сомнениями о приобритении какого либо вида товара от непосредственно данного магазина. Сегодня произвёл оплату и менее чем пологаемого времени на получение товара всё прошло с огромным плюсом. Я остался доволен. Хорошо, что в наше время среди обманов и лжи, есть люди которые не способны вести свой доход путём мошеничества. Мой вердикт: С полной уверенностью обращайтесь за товаром в данный магазин и будьте довольны

ronalll

У меня не покупать!
Reaction score
20
Reputation Points
25
а де ціни?

Garrybrayn

У меня не покупать!
Reaction score
2
Reputation Points
0
Пока лучшие в Житомире ,начал покупать 2 недели назад ! Покупал амф. и шишки качество хорошее , а самое приятное я забыл про ненаходы и ожидание по 4-5 часов! Удачи в продажах Бро)))

Attachments

badabrig

Сектант
Reaction score
74
Reputation Points
85
Хороший магазин с качественным сервисом. Частенько тарюсь тут "зеленым чаем". Отменный товар по вкусным ценам . Все нравится. Успехов

Ибрагимм

У меня не покупать!
Reaction score
3
Reputation Points
0
Дуже добра шмалюка, скажу я вам! Замовив сипухи для найбільшої єкономіі і скажу, що не розчарувався взагалі! Не давить коли заходить и відіхаєш легше за повітря. Майже одразу відчувається ефект, що заспокоює та діє можливість трохи позбавитись від нав'язливої реальності. А посмак - наче сливу з'їв! Ґыґы ыыы Щоправда тупняки ловлю сильні, та це вже звикла справа.
Ще для тесту отримав битий шиш. Не спитав назви, та запах із виглядом запевнили мене що це дійсно перебита шишка.
Коли курив банку, смаковав як тільки міг. Не зрозуміло що за смак такий, ассоціацій не виникло, та парфюм би схожий придбав:rolleyes: Захотілося напалити другу, та вирішив витримати час для того щоб зрозуміти на що вона здатна! Спочатку тільки стало зрозуміло, що це не пустоцвіт і не спайс, тобто, дала перший ефект.Challengeaccepted Напевно тому і не зробив другу, бо одразу відчув що певно щось з цього буде. Заліпши в віконце, вдалося налічити за якісь десять хвилин: тридцять сім голубів, шестеро котів, двох закладчиків та кілька чайок, що літали над ними наче коршуни. Було вирішено, що дубас був вирощений з любов'ю та турботою, бо я певно знаю, що аби який стаф так добре не вставляє)) Через якусь годину мені страшно захотілося жерти. Зробивчи собі хавчик, прилип до монітору та не спускав з нього очей з кілька годин певно. Шмалюка добряче зарядила позитивом на цей час, дуже ціную коли шишаки піднімають настрій, а не просто роблять із тебе овоча або просто дебіла. crazy Як сказав хтось великий, на якихось форумах - це пушка-пітарда! І цю цитату можна використовувати беспосередньо відносно цього битого шишла! Щодо стелсу, оператора та іншого - аби усі так працювали.Cerealguy
Всім добра! alkash