• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Хочу, чтобы падали дополнительные очки достижений за штрафные баллы.

Воно й видно, бо я їбу, мабуть чел закохався в мене, що йому в жопі свербить, що ніяк не заспокоїться.
Десперадо хороший мужик, добродушний але часто гонить біса і тролить всіх підряд, сподіваюся ти сприймаєш його гони і не злишся)
 
Десперадо хороший мужик, добродушний але часто гонить біса і тролить всіх підряд, сподіваюся ти сприймаєш його гони і не злишся)
Нажаль це взагалі ніяк не відповідає дійсності.
І я не бачу нічого смішного у буквально всьому що він пише по відношенню до мене.

А те що ти його назвав добродушним. То скоріш більше про тебе аніж хоч якось про нього
 
Нажаль це взагалі ніяк не відповідає дійсності.
І я не бачу нічого смішного у буквально всьому що він пише по відношенню до мене.

А те що ти його назвав добродушним. То скоріш більше про тебе аніж хоч якось про нього
Моя тобі порада, не сприймай всерйоз і завжди діли на два все що пишуть люди в інтернеті, тим більше якщо це стосується тебе особисто. Емоційна стабільність куди дорожче) а за комплімент дякую, приємно) хоча я ще те високомірне їбанько 🤭
 
Моя тобі порада, не сприймай всерйоз і завжди діли на два все що пишуть люди в інтернеті, тим більше якщо це стосується тебе особисто. Емоційна стабільність куди дорожче) а за комплімент дякую, приємно) хоча я ще те високомірне їбанько 🤭
Ты серьезно? Нехуй пиздеть хуйню. Ты что то ляпнул и попал в святое чьето. И пиздец тебе. Раздуплись какое время.
 
А может в ебало, пидр?

Ты серьезно? Нехуй пиздеть хуйню. Ты что то ляпнул и попал в святое чьето. И пиздец тебе. Раздуплись какое время
Оуу оуу парніш шо то ти розійшовся не на шутку, приубав свій запал і випий корвалольчику
 
Молодец, не стартуй, будь добрее до Світу і він до тебе потягнеться.
Не стартуй. Если в глаза не готов говорить, то не говори и тут. Нет разницы. Ещё и в общак.
Смотри, голову отобьют.
 
Моя тобі порада, не сприймай всерйоз і завжди діли на два все що пишуть люди в інтернеті, тим більше якщо це стосується тебе особисто. Емоційна стабільність куди дорожче) а за комплімент дякую, приємно) хоча я ще те високомірне їбанько 🤭
Бро, щодо ємоційної стабільності ти правий.
А щодо того щоб не сприймати всерйоз прямі образи) оце порада трохи мені не зрозуміла.
Хочеш сказати що якого тобі в лоб хто скаже що ти "такий" чи "сякий" то ти просто закриєш на це очі? Хіппі чи шо?)

А, давай навіть так запитаю. А чому ж ти те саме не радиш цьому дєсперадному "добряку"?
Чо б йому не заспокоїться і нахуй забути про мене? Воно ж обмежене. Само себе розважити не здатне.
Створює ось такі теми, ще якусь хуйню на іронічно-серйозному їбалі розповідає.

Може ти йому накинь порад яких-небудь?
 
Якось мені цей Ділан тоже щось виписував , забий хуй!

Повідомлення об'єднано автоматично:

І постійно пише на цій мові , я ніхуя не зрозумів і вийшов з переписки , як державну вивчить тоді і будем з ним говорити!
Правильно. А если до бана дойдем, то не будем говорити. Слишком дох...я чести ему будет
Повідомлення об'єднано автоматично:

Воно й видно, бо я їбу, мабуть чел закохався в мене, що йому в жопі свербить, що ніяк не заспокоїться.
Ты просто не умеешь пользоваться черным пиаром. Не втыкай, скоро забудут и будешь никому не нужен )))
 
Назад
Зверху