Амфетамін від 24tiptop

whowasbefore

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
80
Репутація
158
Вподобайки
110
Бали
138
Як завжди випадково одного разу я відмовився від вживання всього, окрім пива. Час тягнувся довго, день довгий і пройшло вже багато днів тверезості, але з'явилась тема з пробами від магазину 24tiptop

Трохи зірвався + мав память про один ненаход від них. Опер красава - швидко списались, швидко вирішили, що куди де таксі і тиди і типи

Забрав буквально за декілька годин в таксувця від останнього нашого меседжа і полетів відфоткати хочаби, бо жинка вдома нема як і коли, тому відразу приношу свої авибачення до магазину через пізній тріп - паски, яйця і ковбаска.



У висновку проба 2г - достойний підгон на багато місяців для мене. Так як вживаю хвилями - часто рідко, але все одно не багато.

На вигляд - чудесний - білий пухкий, здалека кокаїн нагадує - по запаху теж по ДСТУ.

photo_2024-05-07_11-31-16 (2).jpg

Для тесту вжив (як мені здається по нормі) - 0.08г

00:00 Все по стандарту - ніс. Пече пездець. На стільки що тил голови аж током проймає зі сторони ноздрі. До 10 секунд ужаса треба бути готовим пережити. Найгірше, що в мене бувало від АВітаміну

Проходить і починаєш по трохи відчувати легкий вхід. Насправді найплавніший вхід, який я відчував

00:10 Пройдено найважче. Стимулює рівномірно. Замітив, як і всі наступні рази, нема ліфітів взагалі. Все пройшло через капіляри, чи залишається в носоглотці - хз. Але до горла пів години точно не доходить, що я би відмітив, як цікавий плюс. Бажання викурити все, що маєш, або піти купити, чого нема. Входжу в роботу по дому, чи працю дистанційну свою. Корочє все як треба

00:30 Десь тут і розумієш, що можна чимось відплюнюти. Стимуляція все ще планомірна. Ніяких кидань туди-сюди, окрім, що ноги інколи треморить, напевно, в бажання десь їх задіювати. Робота робиться, по правді, ривками, бо навсе реагуєш, і хочеться реалізувати більше в той самий момент. Пивко на фоні підтримує загальний вайб-хвилю-настрій

01:00 Переходу на плато не замічаєш, бо рівність так і пре. Все так само. Курю менше, але працездатність ефективна, є настрій для музики різнолго стилю, в основному - ДНБ. Радість від того, що знаєш, що ти і де ти і куди рухаєшся. Мене не пробиває на майбутнє розуміння, що щось може піти не так. З мінусів - потіння долонь і стоп. Серце значить щось собі знає.

01:40 і до закінчення не можу відмітити чимось не адекватним - я в потоці він в мені. Навіть апетит відчуває, що присутній і наздогнати інколи може. Я все одно в музиці, я всеодно задіяний в своїх проектах і всеодно мене нічого не напрягає. Десь години Три ефекти зберігались як відчутні
Виходу як такого і не відчуваєш. Бажання догнатись у мене рідко зявляється тому я спокійно перепливаю у вечір і спокійно готуюсь до сну, який в мене якісний і не погіршився від продукту


Висновки:
Магазин - топ, якість товару - менше топу, все, що звязано з заключанням вище, ніж менше топу.
Тому впевнено 9 з 10 можу клацнути

А ось що залишилось на зараз за більше, ніж 7 днів, після отримання товару
photo_2024-05-07_11-31-16.jpg
 
Останнє редагування:
Фен у тип топа топ а остаьь остальное перекупство
 
Норм тріп) а шо так мало юзаєш?)
 
Назад
Зверху