• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Христос Воскрес!

Воістину
 
Лайк кого нудить ця хуйня з вітаннями, сторісами, рілсами. На Пасху всі кожен не пропустить можливість відмітитись своїми привітаннями. Новій рік, всі постять свої отрижки олівʼєшні. День прапора, у всіх прапори. Ну і в тому дусі…
Ісус вас не любить, він хіхікає доки вас, українців, вбивають росіяни
 
Лайк кого нудить ця хуйня з вітаннями, сторісами, рілсами. На Пасху всі кожен не пропустить можливість відмітитись своїми привітаннями. Новій рік, всі постять свої отрижки олівʼєшні. День прапора, у всіх прапори. Ну і в тому дусі…
Ісус вас не любить, він хіхікає доки вас, українців, вбивають росіяни
Привітання - це нормально. Ніхто не закликає в цьому брати участь. Це добровільно.
 
Привітання - це нормально. Ніхто не закликає в цьому брати участь. Це добровільно.
Та знаю, але коли всі різко стають віруючими, мейнстрімовими віруючими, це трішки зайобує. Всі ці сторіси з привітаннями і тому подібною хуйнею, ніби я блядь не знаю який день сьогодні. І скільки ще за день висруться зі своїми унікальними привітаннями🤷‍♂️
 
Та знаю, але коли всі різко стають віруючими, мейнстрімовими віруючими, це трішки зайобує. Всі ці сторіси з привітаннями і тому подібною хуйнею, ніби я блядь не знаю який день сьогодні.
Ну я не такий віруючий як ти уявляєш. Стосовно християнського вчення - якщо ти до глибини душі не вражений історією Христа - значить не твоє. А ці всі привітання - ну вони всюди крінжові.
 
Стосовно християнського вчення - якщо ти до глибини душі не вражений історією Христа - значить не твоє.
Історія без пруфів, це називається міф. Навʼязана віра, яка стає мейнстрімом в країні, так як саме християнство пропагують, свята на державному рівні, церкви і тому подібне. Якби пропагували іслам в Україні на рівні країни, то були б мусульманами більшість. Якщо я зустріну українця, з інакшою вірою ніж християнство, то буду розуміти що це більш свідомо і людина думала над вибором, а так у більшості навʼязане християнство по факту місця народження і проживання. Краще сонати молитися Аресу, бо Ісус на стороні росіян, Кирило його гарно попросив про благословіння. Просто Ісус не знає про українських християнів, так як настоятелі церков українських спілкувались з Ісусом через російського Кирила.
А ці всі привітання - ну вони всюди крінжові.
Просто бісить що кожен вважає за потрібне відмітитись зі своїм «унікальним», нахуй нікому не потрібним привітанням. (Субʼєктивна думка)
Це як одна і та сама людина буде вітатись з тобою цілий день, просто стояти біля тебе і тільки вітатись кожні пару секунд , ніби до цього ви не бачились «Привіт. Привіт. Привіт…»
 
Ну впринципі віра в Ісусика на небі, і що він може допомогти у відповідь на ваші молитви. Якщо десь зачіпаю почуття віруючих ви кажіть, обговоримо, так як я не до кінця розумію в деяких ситуаціях поклоніння в християнстві. Із актуального, це коли вбивають солдата і якісь ритуали потрібно зробити з церквою, молитвами. Люди ідуть до Бога дякувати, просити, чи ще чогось ідуть туди, хоча якщо подумати то як кажуть віруючі «на все воля Божа». Отже Бог волів щоб ця людина вмерла, а ви після цього йдете і цілуєте йому ноги на хрестику? Тяжко зрозуміти мені віруючих. Буду відповідати в кожному пості
 
Ну впринципі віра в Ісусика на небі, і що він може допомогти у відповідь на ваші молитви. Якщо десь зачіпаю почуття віруючих ви кажіть, обговоримо, так як я не до кінця розумію в деяких ситуаціях поклоніння в християнстві. Із актуального, це коли вбивають солдата і якісь ритуали потрібно зробити з церквою, молитвами. Люди ідуть до Бога дякувати, просити, чи ще чогось ідуть туди, хоча якщо подумати то як кажуть віруючі «на все воля Божа». Отже Бог волів щоб ця людина вмерла, а ви після цього йдете і цілуєте йому ноги на хрестику? Тяжко зрозуміти мені віруючих
Це ти описав прихожан. Стара схема - приносиш жертву. Хочеш домовитись з Богом. А я про віру. Це зовсім інше. Ти не йшов просто глибоко собі в душу.
 
В моем понимании можно и так сказать. А можно сказать есть. Больше понимание сути. По большей части мы все живем однаково и те кто считает что есть и те что считают нет
 
Воистину воскрес
Повідомлення об'єднано автоматично:

🫶
 
Назад
Зверху